Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

kicsit drága az a két samsung (talán már megszokhattuk.. vagy mégsem.)
az a kártyás ár, függetlenül az A3 100-ért kapható.. :D

nem csoda, hogy teret nyernek az egyéb keleti márkák.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) Genesistibi válasza sanyijedi (#1) üzenetére


Genesistibi
tag

Megint itt tartunk, hogy az MM-ben olcsóbban meg lehet kapni mind2-t függetlenül.. Vicc!!!!

(#3) bedibazsa válasza Genesistibi (#2) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Egy ötössel olcsóbb. :-D

(#4) D4ni


D4ni
őstag

Még mindig nem tudom hogy jönnek ki ezek az árak..

Tehát tegyek le 77999-t átvételkor és még fizessek 3000ft-ot havonta? Ha jól értem akkor menjenek a pics.ba 0thm el elviszem függetlenül valamelyik marketből.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

LOl, az LG G3 sokkal olcsóbb, mint a(z amúgy valóban jelentősen megújuló) A széria.
Már csak avval is, mert az E kateg az havi ezer forint, míg a C 3000, a B meg egy ötös havi pluszban.

D4ni, ott szerepelnek a betűk. Rusi nem írhatja mindnehez oda, hogy plusz hány ezer (bár egyszerűbb lenne), mert valamelyik változó. Megvehető ugyan abban a csomagban mondjuk C-vel, csak akkor kevesebbet kell letenned vásárláskor, illetve D-vel is, akkor többet.

Tehát az A5 előfizuval a két év alatt 15 ezerrel lesz drágább csak a készülék. Ez még belefér szvsz (így csak a giga LOL kategóriát kapja meg). Ennél sokkal durvábbakat is láttam már, amikor az előfizus 2 év alatt kétszer annyiba fáj, mint a feltöltős (mega-giga lol. :) ).

[ Szerkesztve ]

(#6) UnChico válasza D4ni (#4) üzenetére


UnChico
csendes tag

Jó érted bizony. Én azt nem értem, hogy a vodás árlistás cikkeknél ezt miért nem tüntetik fel, mert ez így durva csúsztatás. Amióta a Voda kitalálta ezt a készülékhavidíjas marhaságot, messze a leggusztustalanabb, legpofátlanabb szolgáltatónak tartom. Dupla- vagy triplaáron adnak minden készüléket ezzel a "kedves" trükkel. A cikkírókat pedig megkérem, hogy a jövőben írják oda, hogy "ja, plusz 24x3000 vagy 5000 Ft", mert ez így csúnyán megtévesztő.

(#7) D4ni válasza UnChico (#6) üzenetére


D4ni
őstag

Akkor ez félrevezetés.

janeszgol:
Gondolom az arénások is valami listából dolgoznak, ha pedig nincs kiírva a telefon valódi teljes vételára akkor valóban megtévesztés . Nem az a készülék teljes vételára. Ráadásul bármely másik szolgáltatónál ha hűséget kötök és 4000ft vagy afelett van az előfizum akkor komoly kedvezményben részesülök. Csak azért vagyok még a vodánál mert eddig nem volt baj a hálózatukkal.

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy jó tanácsot akarok adni annak, akit nem rettent el ez a betűs faszság havi díjazás. Ha többet teszel le, tehát alacsonyabb betűvel (hátrébb az ABC-ben) olcsóbb két évre vetítve a kézülék. Legalábbis amiket néztem. (Párat, középkategóriából.)

De ez amúgy logikus is. Mivel kevesebbet fizetsz a készülékért, ha nem fizeted, tehát lopod, akkor az többe fájhat a szolgáltatónak. Tehát nagyobb kockázatot vállal.

Példa: HTC A9 Red Basic/Medium/Extra EU csomaggal:
- A kateg: 0 ft +24x8000, az 192.000 ft.
- B kateg: 20.000+24x5000, ami 140.000 ft.

Tehát ha leszurkolok egy húszast vásárláskor, két év alatt 52 ezer forinttal lesz olcsóbb a készülék.

(#9) konczy3 válasza janeszgol (#8) üzenetére


konczy3
senior tag

B kategória nem azt jelenti hogy nagyobb (drágább) az előfizu havidíja, amire persze szintén 24 hó hűség van? És kB ugyanott vagy. Csak kérdés mert nem tudom. :)

Never Settle

(#10) D4ni válasza janeszgol (#8) üzenetére


D4ni
őstag

Így van, ennél a szolgáltatónál az a fura, hogy oké bekérnek előleget (ill. lehet lerakni), de a teljes vételárat nem tudom kifizetni. Itt is hiába dobom be a 80at, utána még a telefonra rászámol havi 3000ft-ot. Ez számomra a nevetséges. Míg másik szolgáltatónál az egész telefon valóban megáll 80-ba, és akár kifizethetem egy összegben.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#11) JoeYi


JoeYi
őstag

nem ez a legjobb, hanem hogy ajándék vezeték nélküli töltőd adnak üzleti csomagban. Az A5 2016-ban meg nincs ilyen funkció :)

(#12) UnChico válasza janeszgol (#8) üzenetére


UnChico
csendes tag

Ezt a készüléket olcsóbban megveszed függetlenül, mint a Vodánál 10-15 ezres csomagban. Pofátlan, na.

(#13) janeszgol válasza konczy3 (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem, a havi dij nem valtozik.

(#14) d@minator


d@minator
addikt

Teszteket kérünk! :)

(#15) faja0124


faja0124
tag

Ez még mindig nem teljes infó! Telefon vásárlás nélkül 1000 ft. olcsóbb az előfizetés.

(#16) Beri78


Beri78
őstag

nagyon szórják a maradék G3-at

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) JoeYi válasza JoeYi (#11) üzenetére


JoeYi
őstag

na, már nincs ajándék töltő, de az ár maradt a régi :D

(#18) JoeYi válasza JoeYi (#17) üzenetére


JoeYi
őstag

még annyit kellene módosítani hogy FM rádió van benne, itt hibás az oldal: [link]

(#19) RaveForce válasza UnChico (#6) üzenetére


RaveForce
veterán

Rusi egyszer már írta kommentben hogy az ö sokat látott szakavatott szemeinek is már sinte követhetetlen amit a voda művel a tarifákkal és készülékekkel :D

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#20) HaZse


HaZse
őstag

Pont a napokban néztem a Voda üzleti telefonkínálatát. Abban még nem volt benne az A5 (2016). Ma megnéztem és örömmel láttam, hogy már benne van a listában.

Holnap megyek is be és meg is veszem második telefonnak. Ha meg nem fog bejönni, akkor meg eladom. Nekem havi 5 ezret megér a telefon.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#21) Fejvadi válasza Genesistibi (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen, ez elég érdekes.

(#22) UnChico válasza HaZse (#20) üzenetére


UnChico
csendes tag

Tényleg nem érted? :D Máshol ennyibe kerül havi 5000 nélkül :D

(#23) HaZse válasza UnChico (#22) üzenetére


HaZse
őstag

Igazabol nem erdekel. Nekem ennyit meger. Legalabb lesz itthon nekem mind a harom op. rendszerbol telefon.

Plusz 5 ezret masra is elkoltenek.

A fuggoseg meg nem erdekel, mert 1996 ota elofizetesem van.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#24) Rusi


Rusi
senior tag

Na, a kedves Vodafone ma kiadta a friss árlistát és megörvendeztetett azzal, hogy immár egyetlen árlistán/táblázatban szerepel a Go, Go+, RED, Kid, Young, meg a jóég tudja milyen lakossági csomag, természetesen fordított sorrend szerint, mint eddig, szóval elmegy majd vele a fél napom, mire átbogarászom az előzővel (ami ugye két külön lista és a Family cuccok nincsenek benne, így átlátható... volt). :(((

Mobilaréna (2010-2017)

(#25) HaZse válasza Rusi (#24) üzenetére


HaZse
őstag

Azt már tudom, hogy részletre a Red Basic EU csomagnál a 29990 Ft felment 39990 Ft-ra, plusz 25 hónapig 5 ezer Ft a részlet.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.