Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Fuuuhhh de imádtam az első részét.
Egyre jobb játékok kapnak új bört. :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#2) oriic válasza kakuk.tamas (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem lennének gondok ezekkel a felújításokkal amúgy, ha mellette jönnének minőségi új játékok is. :(

Live-Die-Respawn

(#3) Matada2.3


Matada2.3
veterán

A kettő sose volt a szívem csücske, viszont az egy.. :)

Finn the human

(#4) kakuk.tamas válasza oriic (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Hát igen... Egyik-másik nagy cím jó lenne, ha pl kicsit visszanyúlna a kezdetekhez, és az eredeti témához. Hacsak egy rész erejéig is. (Csak az tartalmas legyen)

Direkt nem írtam címeket. :))

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) LeventeV válasza oriic (#2) üzenetére


LeventeV
senior tag

Igaz, vagy ha ezekkel a játékokkal töltenék fel az uborkaszezont, mint ahogy most jönni a fog a GoW 3 júliusban.

(#6) Pöttön válasza LeventeV (#5) üzenetére


Pöttön
őstag

De az legalább exluzív, és az egyik ha nem a legjobb, és legszebb Hack & Slash játék volt PS3-ra.
Ez meg csak egy teljesen közép osztájú, multiplatform cím....
Ennek speciel én semmi értelmét nem látom hogy kiadják next-gen-re is....

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#7) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Kinek kell egy normális Republic Commando remake? Vagy akár egy Beyond Good and Evil? :(((
Prototype 2, na azt aztán csak úgy habzsolták az emberek, KI KELL ADNI MEGINT! :o

Ezt üzenik a kiadók a játékosoknak az E3-on keresztül: link

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8) ripla


ripla
őstag

eddig a remake volt az ötlettelenség szó új szinonimája, most a felújított verzió veszi át a helyét.

amúgy pedig tényleg az van, hogy aki igazán szórakozni akar HANGULATOS játékokkal, az felejtse el az AAA piacot és helyette a kickstarteren nézzen körül az indie címeknél.

[ Szerkesztve ]

(#9) Thodeus válasza vegitossj7 (#7) üzenetére


Thodeus
aktív tag

Beyond Good & Evil-ből már van HD-sített.

(#10) vegitossj7 válasza Thodeus (#9) üzenetére


vegitossj7
addikt

A gogos 64 bites támogatás nekem nem HD...

A konzolokról meg nem akarok flamet kelteni.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#11) _Scythe_


_Scythe_
aktív tag

Komolyan 3 éves játéknak remake kell? Ráadásul a második résznek?
Adná már ki valaki végre a Dungeon Keeper 3-at, vazz, 15 (!!) éve várjuk.

(#12) Wlac válasza vegitossj7 (#10) üzenetére


Wlac
Ármester

Nemrég vittem végig PS3-on a BGE HD-t, és tökéletesen futott, szóval nem értem a problémád. A Prototype 2-vel csak annyi gond van, hogy akkor már hozzácsaphatnák az első részt is.

“The wha-"

(#13) alevan válasza _Scythe_ (#11) üzenetére


alevan
őstag

Kiadták, Google Play-ben letölthetô ingyen. És persze ha vagyonokat költessz rá, akkor játszható is.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) james001 válasza Wlac (#12) üzenetére


james001
veterán

Én se értem hogy hol van az első rész még pluszban,az sokkal jobb is volt mint a második rész ráadásul (szvsz).
De amúgy nem meglepő már egy újabb remastered kiadás,ez a divat úgyis mostanság új játékot túl sok munka csinálni :U

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#15) Chapel


Chapel
addikt

Mindkét részt szerettem, hatalmas szabad világ lehet rombolni stb. és jók a képességek is, meg a harcrendszer is hangulatos.
Konkrétan 2 napja jutott eszembe, hogy újra végig tolom a 2. részt, pc-n.

Várom a 3. részét, immáron rombolható világgal és mai graffal...hajjajj, az lenne szép :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#16) alevan válasza Chapel (#15) üzenetére


alevan
őstag

Lehetett rombolni? Csak a járműveket, és egy két "kiegészítőt", mint a víztornyokat, vagy bútorzatot lehetett pusztítani. Ami még igencsak messze áll a rombolástól.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#17) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Közben most volt időm frissíteni. Az első rész is jön elvileg, arról is vannak trófeák már.

Live-Die-Respawn

(#18) Chapel válasza alevan (#16) üzenetére


Chapel
addikt

Valamit félre olvastál; azt írtam, hogy várom a 3. részt, amiben de jó lenne ha lehetne rombolni.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#19) alevan válasza Chapel (#18) üzenetére


alevan
őstag

Idézek a #15 hozzászólásból :

Mindkét részt szerettem, hatalmas szabad világ lehet rombolni stb. és jók a képességek is, meg a harcrendszer is hangulatos. ...

Itt mindenképp az első két részre utalsz.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#20) kakuk.tamas válasza alevan (#19) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

és Chapel : nehogy ilyenen akadjatok már fenn... :U

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) james001 válasza oriic (#17) üzenetére


james001
veterán

Kérdés egy csomagban lesznek-e,bírnám ha külön adnák ki őket ;]

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#22) oriic válasza james001 (#21) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg egyben lesznek majd.

Live-Die-Respawn

(#23) Chapel válasza alevan (#19) üzenetére


Chapel
addikt

Az annak szólt hogy sok az ellen (zombik+katonák+tankok+heli) amit lehet írtani, sőt végeláthatatlan.
Lehet nem fogalmaztam egyértelműen:)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#24) gyuribácsi88

Persze, nehogy egy cod waw vagy egy nfs u2 felújítást kapjunk, nem, nem, ezt kell felújítani, ezt a vackot, amit újkorában sem vett senki.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#25) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Aztán kapunk megint egy csodás remake-et, amihez még inkompetensek a képek alapján a mai fejlesztők.

A Metro Redux, na az remake volt.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#26) zozoo83


zozoo83
tag

Ha már ennyi remake jön, én szívesebben látnék egy Imperium Galactica 2-t, vagy egy Star Wars Racert :)

(#27) alevan válasza zozoo83 (#26) üzenetére


alevan
őstag

Inkább az Ataris I.T. játék HD kiadását szeretném. A Microsoft úgy is előásta a sok eltemetett kazettát a sivatagban :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.