Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karbonade


Karbonade
csendes tag

Az Opera Turbo nem az Opera Minihez kapcsolódik, nem telefonokra van, hanem az asztali gépekre, ahol lassú a net :F . A használt technológia viszont hasonlít arra, amit az Opera Mini használ.

(#2) Cathfaern válasza Karbonade (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez az Opera Mini továbbfejlesztése, de tesztként kiadták most desktopokra, illetve valószínűleg későbbi desktop verziókban is elérhető lesz.

(#3) cucka


cucka
addikt

Jópofa ötlet, gyakorlatilag a proxy továbbgondolása.
Egy dolgot nem értek - a turbó üzemmódhoz szükséges szervereket ki fogja üzemeltetni és milyen pénzből?

(#4) cousin333 válasza cucka (#3) üzenetére


cousin333
addikt

a, a szolgáltatód
b, az Opera, ahogy teszi ezt a Mininél is. Saját pénzből.

"We spared no expense"

(#5) edward2


edward2
addikt

váó ez igen állat dolog. nagyon gyors. per pillanat elég ócska mobilnetről kenem és itt még adatforgalom is számít. :C

(#6) daninet


daninet
veterán

Ez bizony jó. Főleg mobilon...az igazi az lenne ha tömörítené a flasht meg javascriptet és olyan mobilokon is látható lenne amik amugy ezt nem támogatják, olyan módon, hogy az opera a saját formátumában küldi ugyebár el, és értelmezni tudná abban a formátumban a böngésző a flasht..

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#7) copin


copin
őstag

Ez nem fizetős szolgáltatás lesz? Nem hinném hogy különösebben megérné egy norvég város szerverein tömöríteni a képeket asztali böngetőre is. Bár viccnek jó, ha valaki az IP címünket lesi. :D

(#9) julius666


julius666
addikt

És ím a "cloud" megkezdte volt a böngészőpiac bekebelezését is.
Hamarosan eljön vala az idő amikor elég lesz monitor+hálókártya a böngészéshez
:DDD

(#10) freestyler8 válasza julius666 (#9) üzenetére


freestyler8
csendes tag

nem tudom mitől turbo ez az opera. nálam a chrome az iwiwet pl. 3x gyorsabban hozza be. Meg minden mást is!
én a chromera esküszöm

(#11) h-yle válasza freestyler8 (#10) üzenetére


h-yle
addikt

3x gyorsabban mint a legújabb Opera 10+Turbo? Az kemény lehet...

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) VladimirR válasza freestyler8 (#10) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem is tudtam, hogy mobilra is van chrome
jah, hogy b*sztal elolvasni, mirol is van szo, csak josz, hogy "az en kedvenc bongeszom a legjobbabb"?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.