Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bear_


bear_
aktív tag

Nekem ez elég kamu szagú, túl nagy az a készülékház egy 6,2" telefonhoz.

(#2) -FreaK- válasza bear_ (#1) üzenetére


-FreaK-
veterán

Nekem az aksi méretek a gyanúsak, hogy egy minden irányba nagyobb készülékházba, hogy kerül kisebb..

(#3) AliceWake válasza bear_ (#1) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Annyira nem. Majdnem akkora, mint a Samsung Galaxy S9+ (158,1 x 73,8 x 8,5 mm). Egy-egy milliméter eltérés.

(#2) -FreaK- Lehet, hogy a pop-up kamera mechanikája viszi a helyet...

[ Szerkesztve ]

Non omnis moriar.

(#4) erahurka


erahurka
félisten

Mennyire jól hangzik már a Pro! Csak az az ívelt kijelző ne lenne :(

(#2) -FreaK-: Egyel több kamera, frontkamera kiemelő mechanizmus, ezek mind helyigényes dolgok. Szerintem az ívelt kijelző mögé sem fér a szélek felé annyi aksi mint egy sima készülékházba.

[ Szerkesztve ]

(#5) bear_ válasza AliceWake (#3) üzenetére


bear_
aktív tag

Az s9+nak mások az arányai. A hír szerint a sima op7 ugyanakkora mint a 6T, mégis 2"-al kisebb lesz a kijelzője. Kizártnak tartom, hogy ennyit rombolnának a kijelző-ház arányon.

[ Szerkesztve ]

(#6) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

A sima az jól hangzik.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) #16820480 válasza bear_ (#5) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ha egy picit keskenyebb lenne, annak örülnék azért.

(#8) Narancskoma


Narancskoma
tag

Alig várom a kijelzőjének egy normális tesztjét, remélem odapakolták.

(#9) -FreaK- válasza AliceWake (#3) üzenetére


-FreaK-
veterán

+ (#4) erahurka: Igazatok van, azokra nem is gondoltam. A felbontás, méret, képfrissítés miatt szerintem a Pro így közel sem fogja tudni hozni a sima 7 üzemidejét.

Ez a lekerekített kijelző viszont nekem sem szimpatikus. Megint van egy-két olyan dolog ami miatt (ár+kerekített kijelző) nekem nem biztos, hogy megérné váltani 6-ról. Majd ha bejelentették, gondolkozom még rajta, de eddig nem olyan egyértelmű döntés mint a 6-nál volt (számomra).

[ Szerkesztve ]

(#10) NavySeal


NavySeal
senior tag

Ezek a OnePlus-ok mennyire sűrűn kapnak frissítéseket? A SD855 és a méretes akksi kapcsán elgondolkodtam az esetleges váltáson Pixel2-ről.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#11) -FreaK- válasza NavySeal (#10) üzenetére


-FreaK-
veterán

Beta ágon kb. Három hetente, bár most a legutóbbi kettő között csak ~egy hét lehetett (OP6). A OnePlus szerintem a legjobb jelenleg a frissítéseket tekintve, a Pixelek mellett.

(#12) tom_87


tom_87
tag

A "sima" OP7 kijelző vagy készülék mérete nekem egy kicsit fura. Az OP6T-be 6,41"-es kijelzővel 157,5x74,8x8,2 mm-es, az OP7 pedig 6,2"-es displayel 157,7x74,8x8,1 mm dimenziókkal rendelkezik. Ez így nem kis visszalépés lenne. A RAM méretek is érdekesek...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 7 Pro (12/256)

(#13) grizlisandor válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


grizlisandor
addikt

Igen, én is bízok benne.
Ha nem szállnak el az árral, maradok a márkán belül. :)

[ Szerkesztve ]

(#14) NavySeal válasza -FreaK- (#11) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi! Akkor megvárom, hogy mi is lesz a végleges spec és, ha megfelel (méretes akksi, hivatalos IP védelem, vezetékmentes töltés (?)) veszem is. Pixel2 meg megy a feleségemnek.
Notification Led van a OP-okban? Vagy AoD megy itt is?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#15) grizlisandor válasza NavySeal (#14) üzenetére


grizlisandor
addikt

Hivatalos IP védelem nem lesz, vezetékmentes töltésre meg a O+ főnöke azt mondta, hogy nem tart ott a technológia, hogy jobb legyen a vezetékes töltésnél(nem biztos, hogy ezeket a szavakat használta).Se értesítési led, se AoD nem volt az előző O+O telefonban se.

(#16) NavySeal válasza grizlisandor (#15) üzenetére


NavySeal
senior tag

Még a vezeték nélküli töltés nélkül elvagyok, de az értesítési led vagy AoD azért kellene. Az IP védelem meg sztem alap kellene legyen már ebben a ligában. A méretes akksi+SD855 kombó+FHD kijelző jó üzemidőt ígér viszont...

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#17) #16820480 válasza NavySeal (#16) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem always-on, de olyan értesítési képernyő van benne, ami felvillan, ha valami történt (1-2 másodpercre), illetve ha megdöntöd magad felé porté orientációval a telefont.

Frissítések tekintetében elvileg jól állnak, de például fura mód a normál csatornán úgy április közepéig még a januári patch level volt csak elérhető, akkor jött frissítés, ezzel most a márciusi patch level van fent, ami megint lassan 2 hónapos lemaradás.

(#18) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Ha tényleg ilyen konfigal jönne ki, talán még szóba is jöhet egyszer ha cserélek.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#19) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Waaaaa
Miért nincs Edge a simán
Álom telefon lenne

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#20) Tibko8 válasza NavySeal (#10) üzenetére


Tibko8
senior tag

Szerintem androidos frontot egyik legjobb. OP3 (3 éves modell) megkapta a 9.0 is. Igaz most még nem jönn havi szinten a biztonsági frissítés OP3-ra de azt ígérték lesz folyamatos. A megjelenés után pedig folyamatosan reagálnak esetleges hibákra vagy új funkciókra.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#21) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Igen impozáns mèretek!Hatalmas,hatalmas!

(#22) asdf2 válasza grizlisandor (#15) üzenetére


asdf2
tag

OP 6 ban van értesítési led. Amúgy a felvillanós kijelző teljesen megszokható szerintem.

(#23) grizlisandor válasza NavySeal (#16) üzenetére


grizlisandor
addikt

6T topikjában erre egy alkalmazást használnak, ahogy nézem.
IP védelem? Megnéznél pár szétbontós videót az utóbbi O+ telefonokról, akkor látnád, hogy tesznek az ügy érdekében. Persze jó lenne, de szeretnél több ezer forintot fizetni egy tanúsítványért? Interaktív anyós ne legyen benne? ;]

(#22) asdf2:
Hátha levonják a tanulságokat, hogy hiányzott a 6T-ből és visszakerül a telefonba. :)

(#24) prolad


prolad
őstag

Hm, az a pro elég jó lesz. Arról van infó, hogy errefelé jön a Oneplus a szolgáltatókhoz? USA-ban már nagyon nyomulnak, hátha ithoni T-nél is megjelennek.

(#25) NavySeal válasza grizlisandor (#23) üzenetére


NavySeal
senior tag

Nem, nem a tanúsítvány a lényeg természetesen, hanem a valós védelem.
Anyósból egy is elég, nem kell interaktív ;]
Várós nálam nagyon, elegem van a kis aksikkal szerelt telefonokból.
Feleségem úgyis többet fényképez neki tökéletes lesz a Pixel2 , amit a OP 7 fog tudni, az nekem bőben elég lesz.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#26) NavySeal válasza prolad (#24) üzenetére


NavySeal
senior tag

Félek nálunk ez (is) ki fog maradni a szolgáltatói kínálatból, úgy ahogy a Pixelek is :(

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#27) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Javított vízállóság lesz, de IP tanúsítvány nem.

Megyen!

(#28) 7Heads Drago válasza CptAdamica (#27) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha a garancia nem vonatkozik rá, mindegy mit mondanak sztem.
Kíváncsi leszek erre a telora. Valahogy úgy érzem a következő telom nem Huawei lesz.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#29) csako


csako
veterán

UFS 3.0 megerősítve

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#30) CptAdamica válasza csako (#29) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én már csak attól félek, hogy megjelenéskor több hétig hiánycikk lesz. :D

Megyen!

(#31) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Sose volt One+-om. Ezen muszáj piszkálni a droidot vagy gyári állapotban is teljesen jó?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#32) Egzee válasza 7Heads Drago (#31) üzenetére


Egzee
őstag

hibátlan... szerintem én valami eretnek lehetek, vagy valami, mert egy ujjal sem piszkáltam semelyik Oneplusom... Egy 6-osom van, mindeddig beton volt a szoftver, most annyit érzek az egy éves rednszertől, hogy havonta egyszer talán lassan tér magához a kijelző, de ilyenkor nyomok egy restartot...

(#33) CptAdamica válasza Egzee (#32) üzenetére


CptAdamica
veterán

OnePlus-on működik az, hogy ha a kezdőképernyőn lefelé húzom az ujjam, akkor lejön az értesítés? Tehát nem kell felmászni érte? Másik, hogy a Google Now-t belehet pakolni bal oldalra?

Megyen!

(#34) Tibko8 válasza CptAdamica (#33) üzenetére


Tibko8
senior tag

Igen működik a fentről lefelé húzás.
Google Now-ról nem tudok.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#35) CptAdamica válasza Tibko8 (#34) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor azt mókolni kell, köszi. :)

Megyen!

(#36) G4bi89 válasza CptAdamica (#35) üzenetére


G4bi89
senior tag

Egy Nova launcher orvosolja ezt a problémát. :)

"egyenlőre muszály biciglizni külömben..."

(#37) #16820480 válasza CptAdamica (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Elég sok dolgot lehet állítani. Nekem most úgy van, hogy a Pixel-féle navigációs sáv van (vissza és home gombokkal). Ebből a vissza hosszan nyomva lezárja a képernyőt, a home hosszan nyomva meg lehúzza az értesítési sávot. Természetesen más is beállítható a hosszan nyomásra, dupla-tripla nyomásra. Azért szeretem ezt jobban, mert ez minden alkalmazásban működik, nem csak a főképernyőn.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.