Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha jó lesz az árazása, jó néhány kártyát a padlóra küld,amik ma még a boltok polcain vannak. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) flashpointer válasza Televan74 (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

Mert arrol ismert mostanaban az Nvidia hogy olyan bombajo arakkal jonnek az uj kartyak.

[ Szerkesztve ]

(#3) Raymond válasza Televan74 (#1) üzenetére


Raymond
félisten

Valahogy ugy. Ha kijonnek vele a 1050Ti eredetileg is pofatlan 149EUR aran akkor el lehet felejteni a 145-160EUR-os RX570-ek vagy eppen a 190-200EUR-os RX580 8GB-k mellett. Gondolom amennyi van beloluk raktaron ezek meg boven ott lesznek a kinalatban tavaszik.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4) Auratech


Auratech
őstag

Asszem az évek óta várakozó cserét az 560-ról most megejtem majd. Vagy, ha annyira lenyomja a 1050-ek árát, akkor azt..

Auratech Field Recording

(#5) b. válasza Televan74 (#1) üzenetére


b.
félisten

ez úgy tippre teljesítményben GTx 1060 3 GB verzió, másik oldalról meg Rx 570( Rx 480) kb.erősségre.Jó kis xx 50 kari lesz, FHD belépőnek tökéletes.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#6) tasiadam


tasiadam
veterán

Mondjuk valaki elmondhatná, hogy a mainstream kategóriában miért van RTX. Külön kellett volna kiadni, mint a Titan V-t. Kidobtak volna azonnal párhuzamosítva a 11xx-el. Mondjuk megértem, hogy rengeteg 10-es kártya van még raktáron.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#7) b. válasza tasiadam (#6) üzenetére


b.
félisten

Úgy néz ki lesz külön RTX nélküli sorozat is GTx 11xx

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) rumkola válasza Televan74 (#1) üzenetére


rumkola
veterán

ezt minden egyes vga megjelenés hírnél elmondja valaki...
nem jótékonysági szervezet

(#9) Xcepter


Xcepter
csendes tag

En nem tudom de felenk a 4GB-os RX 580-ast 55 ezer ft erteku valutaba aruljak mostansag.

Ekkora best buyt nem lattam meg mostansag

https://www.ebuyer.com/787051-sapphire-amd-radeon-rx-580-4gb-pulse-graphics-card-11265-09-20g

(#10) Pete55555 válasza rumkola (#8) üzenetére


Pete55555
addikt

Adhatják drágán is, max a kutya nem fogja megvenni...

...Szeretem leracsniztatni...

(#11) b. válasza Xcepter (#9) üzenetére


b.
félisten

felénk 65 K a legolcsóbb helyeken...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) Dreimus válasza Xcepter (#9) üzenetére


Dreimus
senior tag

Ne felejtsük el a számításokból a jó magyar ÁFÁ-t (27%) és vám értékét (10%) kihagyni :)

(#13) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Na végre! :C

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#14) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Egyszerű matek:
- a GTX 950 kb. 60 ezer forintos áron indult
- a GTX 1050 kb. 70 ezer forintos áron indult

Tehát a GTX 2050 kb. 80 ezer forintos áron fog érkezni.

(#15) Dreimus válasza Cs1csó (#14) üzenetére


Dreimus
senior tag

Szerintem a bányászok miatt nyugodtan lehet 100e-s kezdő árral számolni. Igaz a bányászláz lecsengett, de a gyártóknak van bennt még kártyájuk és mivel ez a kártya a 1060-as szintjéhez lesz közel nem fogják attól olcsóbban adni, illetve a jó magyar valuta se túl erős mostanság :(

(#16) Cs1csó válasza Dreimus (#15) üzenetére


Cs1csó
félisten

Simán igazad lehet, egy belépőszintű kártya 100 ezer forint körüli áron, abszurd.

(#17) Dreimus válasza Cs1csó (#16) üzenetére


Dreimus
senior tag

Hát igen, sajnos ez a mai szomorú valóság, bár ne legyen igazam, de rég is volt amikor a belépő kártyák 20-25e-be mentek, közép kat 30-50e és a felső kat is megállt 80-100e környékén. Most meg ... :(

(#18) b. válasza Cs1csó (#14) üzenetére


b.
félisten

400 $ az FE verzió szóval 120 K lesz kb.
Indiai online áruházba be volt jegyezve rövid ideig 350$ áron.
Elég combos kari lesz amúgy.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Trailblazer


Trailblazer
addikt

Hát akkor legfeljebb arra lesz jó, hogy általa a használtpiacon megjelenjen sok előző kategóriás vga, mondjuk 6 gigás 1060, így törvén le az árakat.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#20) b. válasza Trailblazer (#19) üzenetére


b.
félisten

ez inkább az 1070 nek fog betenni.Az meg most is már vicces áron van, 90 K körül is volt 1 év garis példány de 95 K ért most is van fent több darab MO kisker garival.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) Taranti válasza Trailblazer (#19) üzenetére


Taranti
senior tag

Nem valószínű, te sem adnád olyan nagyon olcsón a karidat. (És én sem.) Persze olyanoktól is függ mennyi újonnan ha lehet még kapni, mekkora a viszonyított teljesítménye és természetesen hogy garis-e még. Jah, és attól, hogy mások mennyiért hirdetik a saját használtjukat. :)

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#22) Caliber92


Caliber92
csendes tag

A 1050Ti és a 1060 6GB között van félúton a teljesítménye. Ha 75e-re belövik az árát, nem fog semmit, se letörni, sem felsrófolni.

(#23) AAAgold


AAAgold
senior tag

Az új nv kártyák árazása a régi készletek kipörgetését segíti

"Miért imádják az aranyat? Nem lehet megenni..."

(#24) Tidus válasza Televan74 (#1) üzenetére


Tidus
addikt

De kiknek lesz jó az árazás. Mert azon kívül hogy legyen valami a gépben, semmire nem jók. Akinek meg ilyen van az nem fogja cserélni.

(#25) Mercutio_ válasza Cs1csó (#14) üzenetére


Mercutio_
félisten

48k az a 70 és az már a jobban felszerelt Gaming verzió.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#26) Hasitasi x2 válasza Mercutio_ (#25) üzenetére


Hasitasi x2
csendes tag

Bárcsak igazad lenne, de egy 2 éves cikket linkeltél.

"És abban az egy pillanatban Királynak éreztem magam"

(#27) Chaser válasza Mercutio_ (#25) üzenetére


Chaser
titán

az a sima 1050, nem a ti :)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) Trailblazer válasza Taranti (#21) üzenetére


Trailblazer
addikt

Pedig várhatóan ide vezet majd a használtpiacos árubőség. Kenyérharc.

[ Szerkesztve ]

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#29) Pete55555 válasza Chaser (#27) üzenetére


Pete55555
addikt

és (#26) Hasitasi x2

Meg kéne tanulni olvasni, akkor nem írkálnátok hülyeséget.
Amire Mercutio válaszolt:

(#14) csicso82
- a GTX 1050 kb. 70 ezer forintos áron indult

Erre az ő válasza a 48k - a cikkben 45 alatti árról is beszélnek írnak.

(#26) Hasitasi x2: igen, két éves a cikk. Pont jó, mert kezdő árról volt szó.

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#30) Redneck


Redneck
veterán

1060 teljesítményt hozzanak 100 Watt alatt és lesz örömködés.

Tidus:
Az nV-nek jó lesz az árazás ebben biztos vagyok.

Dreimus:
Hogy is lehetne elfelejteni a jó magyar árakat?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#31) jedis válasza Dreimus (#15) üzenetére


jedis
senior tag

Ha kb. 1060-as szint, akkor jelenleg a 60-70 ezres ársávba lévő kártyák teljesítményszintjére jön ( RX570-RX580 -1060 3GB - 1060 6GB ). Jöhet 100 ezerért, maximum havonta leportalanítják a polcon. Ezt még tetézi az, hogy a használt piac most teli van , még bőven garos fentebb említett kártyákkal, melyek közül nem egyet ki lehet fogni bőven 50 ezer alatt. Ezt a kategóriát meg pont az ár érzékeny "gémerréteg" veszi, mivel ezek a kártyák a beugrók, a FHD szintre, és FHD-s monitorok teszik a ki az össz. játékosbázis 80%-át minimum. Nem fog 100 ezret kiadni érte, mikor pl. használtan megkapja 2.5 év garanciával 40-ért.

[ Szerkesztve ]

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#32) Redneck válasza jedis (#31) üzenetére


Redneck
veterán

Mire az új kártyák jönnek, addigra a jelenlegi készletek szépen ki lesznek szórva. Nem hülye az nV, nem fogja hagyni hogy a polcon porosodjon az új széria. :N

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33) ATi GAMES


ATi GAMES
tag

Ha jól lövik be az árát akkor ez sok kártyával szemben lehet bestbuy. Azonban attól tartok hogy az nvidia ezt is túlárazza. Na majd kiderül...

YOUTUBE: https://www.youtube.com/channel/UCPOOVQF1ff2oAL3strJ_5Uw

(#34) Chaser válasza Pete55555 (#29) üzenetére


Chaser
titán

egyrészt jogos, másrészt csicso nyilván a ti-re gondolt, az lehetett 70 ha a sima 50 volt - mivel "válság" előtt már bőven lementek a kezdeti árak, és ti-k szépen voltak 50e alat, simák meg 40 alatt, elvétve 25-ért is, így elég esélyes h a ti-ről beszélt csicso -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#35) rumkola válasza Mercutio_ (#25) üzenetére


rumkola
veterán

így igaz, 70ért már 1060 volt

(#36) Mercutio_ válasza Pete55555 (#29) üzenetére


Mercutio_
félisten

:R

Chaser: Dolgozom rajta, de még nem vagyok gondolatolvasó, ahogy szerintem más se;]
Ami oda van írva az abban a formában nettó hülyeség/félrevezető. Az, hogy ez felületességből ered, vagy nagyot akart mondani lényegtelen.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#37) Chaser válasza Mercutio_ (#36) üzenetére


Chaser
titán

én is sokszor bekeverem ha -"mondom", adták volna ki 1040 néven a sima 1050-et és megoldva, még akkor is befért volna alá az 1030 de akár 1020 meg 10 is

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#38) Mercutio_ válasza Chaser (#37) üzenetére


Mercutio_
félisten

1000 éve léteznek a Ti verziók, ezen nagyon nincs mit keverni...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39) Chaser válasza Mercutio_ (#38) üzenetére


Chaser
titán

kb ua. a két kártya, a sima 2gb-tal, ha 4-gyel adták volna ki, talán 10% különbség se lenne köztük, nálam ezesetben összeolvadt a kettő, értsd ügy: ha 1050-et hallok az egyértelműen ti-t jelent valamiért

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#40) Mercutio_ válasza Chaser (#39) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ismerem a sima és a Ti-t is, nem kell bemutatni:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#41) Redneck


Redneck
veterán

Mercutio_ és Chaser:
Az 1050-ben egy streaming proci tiltva van, így 768 helyett csak 640 CUDA mag van a GPU-ban. Hasonló tiltás található az 1060-as kártyákon is. :U

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#42) Chaser válasza Redneck (#41) üzenetére


Chaser
titán

tudjuk....:) ezért lenne kb 10% difi a sima és ti közt, ha előbbi is 4gb-os lenne - mert ugye órajeleket nem nehéz ti szintre vinni ha épp lentebb van -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) syberia válasza Cs1csó (#14) üzenetére


syberia
veterán

:C :W

(#33) latis88: Nekem valamiért kapkodósnak tűnik részükről ez a hirtelen feltűnő bejelentés. Nemrég még hegyekben álltak a 10-es szériás kártyák a raktárakban, elvitte őket egy piros fantom? :DDD

(#31) jedis: Egyetértek, nagyon jól kell árazzák hogy kelendő legyen.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#44) Raymond válasza syberia (#43) üzenetére


Raymond
félisten

Most is hegyekben allnak es persze az aruk olyan amilyen. Na ezert kell valami mas ami az eredeti arban tudnak adni. Amikor a 1060 mar 200-250EUR kozott van es nem 250-300EUR kozott ahol szeretnek hogy legyen akkor kell valami uj abba a 250-300 regioba. Ugyanugy mint ahogy most van egy RX590 250-300EUR-ert az RX580 meg a 200-as regiokban mozog.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#45) MongolZ válasza b. (#11) üzenetére


MongolZ
addikt

Volt az 47e is.

(#46) MongolZ válasza b. (#20) üzenetére


MongolZ
addikt

Hmm igazad van, tele van az apró 90 környéki bolti garis 1070-nel. Ezek most tényleg brutál vételek.

(#47) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Remélem előbb utóbb beszakad ez az egész használt piac az újjal együtt, kicsit olyannak érzem ezt mint a lakáspiacot mindenki nyomná fel az árat aztán majd a lufi kipukkad.

(#48) M107


M107
addikt

:R

Előbb utóbb úgyis vége lesz ennek, konzolok elviszik a pc-től az olcsó game címet.
Akinek meg lesz pénze és szeretne pc-n játszani az majd fizet mint a katonatiszt.

Idén én már átálltam ITX multimédiás gépre amit 2 évenként fejleszteni fogok max 100000 Ft -ért.
Amire kell nekem elég minden másra ott a konzol.

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#49) Trailblazer válasza M107 (#48) üzenetére


Trailblazer
addikt

Én pedig nem veszek konzolt, mert nem tudok/akarok többfelé koncentrálni. Az meg csak egy drága céleszköz (beleértve a játékokat is), míg a pc egy svájci bicska. Ami játékot szeretnék, megveszem erre is, és azonkívül számos dologra használom.

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#50) #31600896 válasza Cs1csó (#14) üzenetére


#31600896
törölt tag

Akkor kenjék a homlokukra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.