Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) M@cika


M@cika
őstag

Ha meg is jelenik belátható időn belül az Intel videokártya, akkor olcsó biztosan nem lesz, főleg, ha valóban hasonlóan erős lesz, mint a zöldek és a pirosak kártyái.

Nasit a kis fehér medvének!

(#2) Nyersszotyi válasza M@cika (#1) üzenetére


Nyersszotyi
tag

Ne aggódj, majd a skalper-bányász koalíció beárazza nekünk mert az embereknek érezniük kell, hogy minek mennyi a piaci ára. :DDD

Adjatok nekem egy egész Bolygót a Világegyetemben és kimozdítom helyéből a fix pontot.

(#3) GeryFlash válasza M@cika (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

3070 es 3070TI szint kozott lesz valahol. Tehat a prev gen csucsat se tudja hozni, mikozben az AMD es az Nvidia varhatoan Q3-ban jonnek az uj generacioval. Kb a 4060 fogja verni az Intel csucsot. Bar azt hozza kell tenni hogy azok gyartastechnologia elonyben is lesznek (TSMC 5nm vs TSMC 6nm ami a 7nm half nodeja). Mindenestre az Nvidia szarabb gyartastechnolgian is jobbat rakott le 1.5 eve, de elso nekifutasra azert kb rendben van az Intel is.

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) ttwepinefrin válasza GeryFlash (#3) üzenetére


ttwepinefrin
tag

Nem is kell neki a hozni prev gen csúcsot, majd a 2.-3. Körben.
Én egy 3060 teljesítménynek is örülnék, főleg ha olcsóbb mint a másik 2 gyártó.

(#5) hokuszpk válasza GeryFlash (#3) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

ez a teljesitmeny elsonekifutasra kb. oke.
engem arrol gyozzenek meg, hogy a zsugak driverei is rendbenlesznek, es nem dobjak azonnal a kovetkezo gen piacrakerulesekor a supportot.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#6) ricsip


ricsip
addikt

Már évek óta ezt cikkezi az IT sajtó, hogy így intel vga kártya úgy intel vga kártya. Kapni mikor lehet majd a boltban?

-

(#7) GeryFlash válasza ricsip (#6) üzenetére


GeryFlash
veterán

Idén tavasszal ha minden igaz.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#8) ricsip válasza GeryFlash (#7) üzenetére


ricsip
addikt

Ezt már tavaly is olvastam.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.