Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslien


leslien
nagyúr

yesss van Htc akkor lehet h lesz HTC10 is :))

pont tegnap írtam a Telenornak h lesz náluk Htc? :DDD

na megyek lottót kitölteni....

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#2) AS


AS
félisten

Huawei P9 Lite 100000 ft? WTF?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) Roxbury válasza AS (#2) üzenetére


Roxbury
őstag

81-ert akciozta a fuggetlen dual simest az MM a multkor, de most is 90. Ezeknek elment az eszuk, ki veszi igy meg szolgaltatonal?

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#4) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Akárhogy is nézem a honlapot,nincs htc...
akkor most wtf?

(#5) leslien válasza Medocsabi (#4) üzenetére


leslien
nagyúr

pszt talán a árlistát nézd..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#6) pit stop


pit stop
addikt

Bevezetik az A9-et, közben meg a másik két szolgáltató kivezeti. Tiszta vicc.. Egymásnak adják a készleteket?

Xperia XA már van Vodánál, és ott jobb áron is nyit szvsz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#7) Xaels


Xaels
félisten

Azért ez vicc. Olcsóbban vettem 1 hónapja P9 Lite-ot páromnak függetlenül... A HTC öröm és bódogság, de miért pont az A9? Kb. mindenhol megunták már és az emberek a 10-re várnak. Legalább az árával nincsenek elszállva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Vicces árakat tudnak produkálni ezek a Magyar szolgáltatók.

(#9) Medocsabi válasza leslien (#5) üzenetére


Medocsabi
addikt

Pssszt.a honlapon akkor sem rendeltő.->

Ergó nem tudod megrendelni....

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

HTC A9 okés: ha a 2 gigás verzió az, picit drága. A 3 gigásért viszont jár a jó vétel plecsni.
P9 Lite: hagyjuk. Még előfizusan is drága.
Lenovo Vibe S1 Lite: az MA adatai között nincs, de úgy tudom, ismeri a B20-at. Nem rossz az ára.
J5 2016 drága. (Havi 6 ezres előfizuhoz is 40k? Inkább az elődje függetlenül 48-ért.)
A Sonyról nem kívánok nyilatkozni.

Ezt az LG K10-et nem értem. Miért ez a verzió került hozzánk és miért ennyiért?

Medocsabi 1-2 hét és ott lesz. Nyugi! :)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#11) leslien válasza Medocsabi (#9) üzenetére


leslien
nagyúr

ott van h hamarosan....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#12) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Az utóbbi időben egyre pofátlanabbul áraz a Telenor, ebben a listában az én tarifámban egyedül a HTC A9 tűnik jó ajánlatnak, bár nem tudom mennyiért adják függetlenül. A többi vicc, főleg ha hozzáadom a két év alatti + 1.500Forintot, mert náluk veszem a készüléket. Az utóbbi időben mindenhol jó bolt mobilt venni kivéve a szolgáltatónál. Régen azért ez nem így volt.

(#13) erahurka


erahurka
félisten

Emlékszem, néhány éve még megérte hűséget kötni egy kisebb előfizura (mobilnet úgyis kell okostelefon mellé), és a jóval a listaár alatt el lehetett hozni a készüléket. Ehhez képest most ott tartunk, hogy még függetlenül is olcsóbbak a telefonok..... :O

(#14) pomorski válasza Roxbury (#3) üzenetére


pomorski
őstag

Igen, elment... :)

(#15) wandorka


wandorka
tag

Kiszemeltem a P9-et L-kat-os előfizuval, de vicc ami itt folyik.

2 héttel ezelőtt felemelték 3.000-el most csökkentik 4-el, wow micsoda remek dolog :)

2 évvel ezelőtt lettem telenoros jó pár év t után... Jó árak voltak, előfizu is jó volt, készüléket is jó áron tudtam megvenni.

L kategóriás előfizum van 13.990,- Nekem megérte, remek volt 3 giga net, deezer benne. Most az a helyzet, hogy már csak az agyon reklámozott my tarifff van ami ugyan ennyi pénzért 500mb net!!!! és nincs deezer (ez mondjuk pont nem zavarna), de azért ennyi pénzért (M-es ben ennyi net van, semmivel nem tud többet, viszont legalább sokkal drágább a telefon) mást várna az ember. Úgy érzem jól át vagyunk vágva több szemszögből is :( Kezdek kiábrándulni a szolgáltatókból :(

[ Szerkesztve ]

(#16) Xaels válasza wandorka (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Annyit megjegyeznék, hogy a MyTariff csomag lényege az, hogy te magad tudod összeállítani a szokásaidhoz mérten. Amiről te beszélsz az csak egy előre összeállított csomag.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

L-es csomagban 121 ezerre jön ki a P9L. Ez aztán a "jó" üzlet. 😃

(#18) janeszgol válasza Xaels (#16) üzenetére


janeszgol
félisten

Akkora egy lenyúlás ez a Mytariff. Meg hülyeség is. Vagy én értettem félre valamit.

MyTariff S: előre összeállítva 4500ft, ha én állítom össze, 5500 ft. (Készülék nélkül.)
MyTariff XS: előre összeállítva 2790 ft, ha én állítom össze, 3190 ft. (Készülék nélkül.)

Ahogy elnézem ezeket a MyTariff csomagokat, a nagyon nagy átvágás jut az eszembe. 500 mega net a 6 és a 10 ezres csomaghoz is? Ha még bele is veszem a tanulságot, amit tavaly csinált a cég (kétszeri emelés, lemondási szarakodás), akkor mégdrágább. Én pont ezért is vagyok Vodás. Nyugalom van. Senki nem erőltet rám semmit (Telenor). Senki nem számláz nekem félre semmit (Telekom). :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#19) bedibazsa válasza janeszgol (#18) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ugyanazt a szolgáltatást kapod, nincs különbség közöttük. Az olcsóbb az a tarifa, 2 év hűséggel, a másik hűség nélkül van vagy készülékkel. De a net mennyiségek valóban viccesek. 0/0 kbps-vel.

(#20) janeszgol válasza bedibazsa (#19) üzenetére


janeszgol
félisten

A 0/0 nem zavar, mert megértem őket, kell ennyi kiskapu.
Hűséggel állítottam be és úgy vannak az árak. Remélem nem néztem félre! Ciki lenne.

Még nem vagyok telenoros-Csak előfizetést vásárolok-havidíj kedvezményért hűséggel

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#21) Xaels válasza janeszgol (#18) üzenetére


Xaels
félisten

A hűség/készülék a különbség...

Én sem vagyok oda ezért a tarifáért. Smarttarifám volt. 1GB nettel amit csak lassítottak. Hónapokig próbáltak rámsózni egy előre összeállított csomagot minimálisan több nettel ugyanannyiért. Közben lejárt a hűségem és úgy döntöttem kicseszek velük. Hűség nélkül áttértem alap MyTariff+3GB netre. Ugyanannyit fogok fizetni mint eddig, a net egyelőre elégnek tűnik és akkor dobom vissza amikor akarom. Ha nem képesek megfelelő készülék ajánlattal elém állni akkor megoldom máshogy a telefont.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#22) bedibazsa válasza janeszgol (#20) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Havidíj-kedvezményt kapsz, ha aláírsz 2 évre és nem viszel telefont. Ha viszel telefon, annyi a havidíj, mintha nem lenne hűség. Lehet ugyanazt mondjuk mindketten, akkor bocsi. 😊

[ Szerkesztve ]

(#23) wandorka válasza janeszgol (#18) üzenetére


wandorka
tag

Hehe és tényleg. Mytarif M készülék nélkül 5.990, összeállítom én, 7.500 (igen 2 év hűséggel, telefon nélkül). Érdekes.

(#24) .Szaki. válasza bedibazsa (#22) üzenetére


.Szaki.
addikt

Pontosan. Nekem MyTariff M csomagon van, ez 500MB net. Ha ezt a csomagot igényled két év hűséggel, telefon vásárlás nélkül, akkor 6.000 Forint a havi díjad, ha veszel hozzá telefont, akkor ez az összeg megemelkedik 7.490 Forintra, ha pedig sem telefont, sem pedig hűségét nem akarsz, akkor is 7.490 Forintot kell fizetned havonta. És én erre mondom azt, hogy ha hozzáadom két évre ezt a +1.500 Forintot, akkor pláne nem éri még egyik telefon sem, kivéve talán az A9.

[ Szerkesztve ]

(#25) RaveForce válasza leslien (#1) üzenetére


RaveForce
veterán

ne tölts, egyik szolgáltatónak sem kellett a htc 10.. :(

az árakról meg... ez már egy ideje így van, és így is marad, a SZOLGÁLTATÓK nagyon rámentek arra, hogy SZOLGÁLTATÁST árulnak, nem készüléket, nekik csak előny ha készülék nélkül veszik a csomagot, ellenben nagyon is megy a biznisz, mert a 0%-os thm eleve kevés áruháznál érhető el, ott is általában promociós időszakokra, elég komoly jövedelemellenőrzés után, egy régi előfizetőnek meg alanyi jogon jár... ennyi a történet, ezért drágábbak sokszor szolgáltatónál, és maradnak is..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#26) leslien válasza RaveForce (#25) üzenetére


leslien
nagyúr

ezt honnan ilyen biztosan?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#27) Xaels válasza leslien (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Még Bog írta ezt a MA TV vagy a 10 tesztje alatt kommentben. Bár érdekes, hogy annak ellenére, hogy a Telenor 2 éve nem nagyon forgalmazott HTC-t most felkerült listára az A9 mégha kicsit megkésett is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) pit stop válasza janeszgol (#10) üzenetére


pit stop
addikt

3 gigás usa only

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#29) RaveForce válasza Xaels (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

Es a pontot szerzi... :D egyebkent tenyleg erdekes, vodanal mar novemberben ott figyelt az A9 azota tobb mint fel ev eltelt... viszont egesz jo aron kerult be, lehet hogy M10-re nem sikerult, de A9-re meg joarasitva megalkudtak.. bar csak tipp ofkorsz

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#30) leslien válasza Xaels (#27) üzenetére


leslien
nagyúr

másik kolléga meg írta h a Vodafone nál is lehet h lesz..

[link]

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#31) lm83


lm83
őstag

Tényleg már ott tartunk, hogy függetlenül éri meg telefont venni...
Az ember kicsit utánaszámol, és már ott is van..
Nem beszélve ezekről a csomagokról..
Még szerencsére smartarifa csomagom van amiben csak lassítják a netet...

(#32) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez az ikszpéria iksz kegyetlen drága a képességeihez képest.

(#33) KamuMazsola válasza lm83 (#31) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Szolgáltatónál az vesz telefont, akinek nincs rá pénze. Megkapja ingyenhitelre, úgy érzi jól járt. A szolgáltató jár jól.

Üdv.: KamuMazsola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.