Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Minél drágább szolgáltatást választasz a Telekomnál annál jobban lehúznak. Azért elég vicces árak vannak. Várná az ember hogyha már drága szolgáltatást választ akkor jobban jár mint aki olcsóbbat, de nem.

[ Szerkesztve ]

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

+ megszűntek a Music díjcsomagok és a családbarát opció. Utóbbi maradhat, ha nem piszkálod.

[ Szerkesztve ]

(#3) razorka777


razorka777
veterán

Még mindig elég érdekesek ezek a szolgáltatói árak.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4) f(x)=exp(x) válasza tomboy0013 (#1) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

+1.
Ezért szoktam függetlenül venni a telókat...

(#5) Xaels


Xaels
félisten

A Desire 530 fiatalos telefon, de S210 és 1,5GB RAM-al nem igazán versenyképes. Na meg a kutyát nem érdekli. Ezek sem a 10-et árulnák ahogy a másik T sem... :(((

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ezen az A3 (2016-on), még mindig nm értem mi kerül ennyibe.

(#7) tothmaxy182 válasza Fejvadi (#6) üzenetére


tothmaxy182
őstag

A Desire 530-nál csak az A3 túlárazottabb... :D

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#8) Obyboy válasza f(x)=exp(x) (#4) üzenetére


Obyboy
addikt

+1
Független telefon + flottás előfizetés = legjobb párosítás.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#9) scyllarus válasza Xaels (#5) üzenetére


scyllarus
veterán

A trustedreviews szerint az 530 az egyik legrosszabb telefon a tesztprogramjukkal, amit valaha tesztelt a cikkíró. Jó lesz ez ide, ennyiért...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10) cskamacska válasza Xaels (#5) üzenetére


cskamacska
addikt

Az még semmi, de a 626-ot cserélték le vele! :U

626-ot a tűrhető kijelzőjével, a 13 megapixeles közepes kamerájával, Snapdragon 410 SoC, 2GB RAM, 16GB háttértár társaságában adták a végén max 45 ezer forintért. 530 a roszabb kijelzőjével, a roszabb 8 megás kamerájával, a gyengébb Snapdragon 210 SoC, kevesebb 1,5GB RAM, és 16GB háttértár mellett megy másfélszeres áron most a Trékomnál.. :W

Abban nincs igazad, hogy a kutyát sem érdekli, mert szegény kutyus a felemelt árú P8 Lite(ami 60-70 ezer forint most náluk) alatt nem kap rendes telefont a Trétől se rablánccal, se máshogy.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#11) Wesder


Wesder
félisten

Még szerencse hogy függetlenül olcsóbb és jobb telót is lehet venni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Fejvadi válasza tothmaxy182 (#7) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor most kicsit megnyugodtam. :D

(#13) Csapoati válasza Xaels (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na meg 66-ért? Esetleg a felét éri.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Függetlenül max annak éri meg telót venni aki nem használja telefonálásra meg netezésre. Ha régebbi előfizető vagy, és fizetsz rendesen, akkor bármelyik szolgáltató gombokért ad csúcskészüléket. új szerződés mellé meg valahol érthető módon nem adnak nagy kedvezményt, mert egy időben mindenki szépen hozta ki a 2 kilós telefont 1 forintért meg kedvezménnyel két év hűségre, aztán 3 hónap után meg szabott fizetni a havidíjat meg a részletet.
Ha rendes ügyfél vagy és használod is a szolgáltatásokat akkor meghálálják.

(#15) Xaels válasza B-Clone (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Ha régebbi előfizető vagy, és fizetsz rendesen, akkor bármelyik szolgáltató gombokért ad csúcskészüléket. - akkor mindjárt bemegyek a Telenorhoz, van náluk 2 telefon előfizum, 1 tablet és egy Hipernet csomag és szeretnék gombokért kapni tőlük egy S7-et. Szerintem az arcomba fognak röhögni...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#16) Obyboy válasza B-Clone (#14) üzenetére


Obyboy
addikt

Persze, hogy meghálálják ha havonta fizetsz nekik 10-20 ezer forintos havidíjat, ezért cserébe 24 havonta a 200 ezres telefont megkapod 30 ezerért. Én inkább fizetek flottás előfizetést havonta 2500 forinttal és veszek 2-3 évente 100 ezer körül egy független telefont.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#17) dedike válasza B-Clone (#14) üzenetére


dedike
addikt

és Obyboy:

Ti betegek vagytok? A hűség max azért jó mert nem kell előleg. Egyébként az utcáról betérő ugyanannyiért kapja... :U

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#18) gerii válasza Obyboy (#16) üzenetére


gerii
addikt

Viszont így a hála, és a nagynak érződés elmarad, nem leszel trendi.

Szolgáltatóknál lassan tényleg nem is az hogy drága, de egyáltalán nem lehet kapni normális, értelmes telefont ~100k alatt. Függetlenül meg 50-ért vehetsz akármit, ami még minőségibb is.

(#19) tomboy0013 válasza B-Clone (#14) üzenetére


tomboy0013
veterán

Micsoda? :D Már meg ne haragudj de minél drágább a szolgáltatás például a Telekomnál annál jobban lehúznak készülék árban. Nézd már meg mennyibe kerül egy előfizetés sim only és mennyi készülékkel. Majd a különbözetet szorozd be 24-gyel és add hozzá a készülékárhoz amit írnak. Durva, hogy manapság ennyire egyszerű lehúzást nem látnak át sokan... Legtöbb esetben függetlenül kedvezőbbre jön ki a készülék ár mint mondjuk egy Next S előfizu mellé. Ritka esetben nem, de az ugye a kivétel és sajnos nem a szabály.
Az, hogy régi ügyfél jobban jár meg kb a 90-es években volt jellemző. Manapság az van, hogy hűségidő lejárta után újra kötöd a szerződéseket ugyanazokkal a feltételekkel mint egy új előfizető. Tényleg marhára megéri ám szolgáltatónál telefont venni...

(#20) dedike válasza tomboy0013 (#19) üzenetére


dedike
addikt

Ha egy készülék Next S esetén 100 ezer, függetlenül meg 110 ezer, akkor melyik olcsóbb?

Segitek.

A 100 ezerbe kerülő. Azt pedig, hogy mennyi és milyen szolgáltatást tartalmaz egy előfizetés ne keverjük ide. :K

Jó szerencsét!

(#21) Obyboy válasza dedike (#20) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha a Next S-re alá kell írnod díjcsomag hűséget 24 hónapra akkor egy flottás díjcsomaghoz képest igenis a független készülék az olcsóbb 2 éves futamidő alatt.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#22) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát ez a desire 530 drága, de leglaább... Viszont az LG K4 is az. Nekem ne mondja senki, hogy megéri az árát. Talán az MTK-s verzió, de az S210-es tuti nem. 1 Forintért kéne osztogatni már egy 4-5 ezres előfizuhoz.
Egyre rosszabb a készülék választék. Mondjuk így rászednek, hogy 1, vegyél drágát vagy 2, vedd meg máshol ezeket a bóvlikat. Ezekért a garancia papírt is kár kitölteni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) tomboy0013 válasza dedike (#20) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nézzük akkor Next M esetén, az drágább így talán még gázabb a dolog. 1-2 példa
Next M sim Only: 10 990/hó
Next M készülékkel: 14 990/hó

Samsung Galaxy A3:
Next M: 0Ft + Előfizetési különbözet: 4000/hó x 24= 96 000Ft
Kártyafüggetlen(edigital) ár: 84 990Ft

Samsung Galaxy A5:
Next M: 42 200Ft + Előfizetési különbözet: 4000/hó x 24 = 96 000Ft A kettő együtt: 138 200 Ft
Kártyafüggetlen(edigital) ár: 114 990Ft

iPhone 6S 16GB:
Next M: 139 800Ft + Előfizetési különbözet: 4000/hó x 24 = 96 000Ft A kettő együtt: 235 800 Ft
Kártyafüggetlen(edigital) ár: 229 000Ft

A többit nézd meg magad ha gondolod.

Segítek:

A magasabb végső árat kell nézni.
A legjobb az hogyha 1 év hűséget választasz ugye mégdrágább, így viszont 2 évig semerre nem mozdulhatsz csak felfelé előfizetés árban. Én jobb szeretek csak a szolgáltatásért fizetni és venni egy korrektebb árú készüléket mellé amit eladni vagy a családban továbbadni is könnyebb mivel független és ha szolgáltatót váltok akkor sem vagyok köteles készüléket váltani a szolgáltatással együtt. Tudom magyarországon bevett szokás a részletfizetés mert úgy könyebb, de szerintem az az út egy csapda. Inkább összerakom az olcsóbb független készülék árát egybem minthogy mégegyszer szívjak itt a hosszútávú részletfizetésekkel. Mert ugye a sim only és készülékes ár miatti árkülönbséget simán veheted hitelnek, csak nem kamatmentesnek.

(#24) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Értő olvasás egyes.... Nem mondtam, hogy hogy ha most bemész az utcáról akkor olcsóbban kapsz mindent drága szerződés mellé. Én 8 éve vagyok egy szolgáltatónál. Annyi kedvezményem van, hogy gombokért utánam dobnak mindent a havidíjért cserébe. De egyébként ha pontosan fizeted a számlákat már az első 2 év után is komoly kedvezmények vannak. Ha meg olyan szerződést köt valaki, amit nem tud fizetni havonta az meg magára vessen. Ne a szolgáltató hibája legyen már.

És még egyszer hangsúlyoznám, ez nem azoknak jó, akik havonta 2x felhívják anyucit... Azoknak ott a feltöltő kártya.

10.000 forint meg.... 1 napi bér. Meg kell tanulni jól beosztani a pénzt és kész.

(#25) kerxy


kerxy
senior tag

J3 függetlenül 54.999 áron debütált, mókás :)

(#26) janeszgol válasza tomboy0013 (#23) üzenetére


janeszgol
félisten

Igazad van. De ez azt sugallja, hogy "nézd már öcsi, ne itt vedd meg ezeket a tucatgyártott sz*rokat, mert csak a gond van velük. Olcsóbb az előfizu, ha csak azt veszel. Nincs papírozás, küldözgetés ha elromlik."
És ez rendben is van. Úgy látom a szolgáltatók annyira spórolósra vették a figurát az elmúlt két évben (mert 2014-ben még kedvezményeket kaptál a telefonra - én féláron a havi 3 ezres előfizumhoz váltottam ki az M2-t), hogy ilyen lépéseekt tettek. Leszoktatni a teelfonnal vásárlást. Legyen csak előfizu. Ebben az a jó, hogy frissítésnél nem kell várni a szolgáltatóra.

Viszont aki vállalja, az havonta letörleszti. Értelme ennek is van. Pláne, amikor az embernek családja van és teljesen átáll havi életvitelre. Most kijövök, belefér. Nem jövök ki havonta, nem fér bele.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) Xaels válasza B-Clone (#24) üzenetére


Xaels
félisten

10éve vagyok számlás előfiztető. A nevem 16éve a rendszerükben van... és havi 30k felett hagyok náluk összesen még úgy is, hogy nem telefonálok sokat. Ennek ellenére a legnagyobb kedvezmény amit kaptam, hogy most legutóbb mikor újrakötöttem a Hipernetet nagyobb csomagra akkor kaptam havidíj kedvezményt. Telefont nem dobálják utánam még a tavalyi csúcsot sem pedig mennyire örültem volna ha az S6-ot nem 130k-ért kellett volna elhoznom hanem mondjuk csak 50-60ért...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) tomboy0013 válasza B-Clone (#24) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én sose csúsztam a számlámmal mégsem kapok kedvezményt, illetve bocsának, a legutóbb több másfél éve újítottam szerződést és azóta ~1600 pont összejött amivel ugye egészen pontosan 1600 forintnyi bónuszt kapok az új készülékre ha veszek. Huhúú, igazán megéri. Azelőtt is összejött 2 év alatt kb 2000 forintnyi pont. Ez Next S csomag mellé. Lehet nálad 10 000 egy napi bér de vidéken kb a fele egy átlag embernek. Egy picit vegyél vissza a lekezelő stílusodból kérlek mert ezek szerint szövegértelmezési gondjaid neked is lehetnek mégsem vágom oda eléd tuskó módon. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#29) Obyboy válasza B-Clone (#24) üzenetére


Obyboy
addikt

Gondolom nem a legolcsóbb havidíjat fizeted ha már gombokért utánad dobnak mindent...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#30) bedibazsa válasza B-Clone (#24) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Kevesen keresnek napi tíz rongyot itthon.

(#31) scyllarus válasza B-Clone (#24) üzenetére


scyllarus
veterán

18 éve vagyok a T-nél, kezdetben 3, most 5 db előfizetéssel, 40-50k havi számlával és lófa.t sem kapok, nemhogy kedvezményt. Kb. a 2005-ig valóban voltak igen jelentős kedvezmények, most 0.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#32) dedike válasza tomboy0013 (#23) üzenetére


dedike
addikt

Én a példádra írtam azt, amit. Nem jöttem a Move XS-sel. De hidd, hogy igazad van, ha így szebb lesz a napod.

Jó szerencsét!

(#33) f(x)=exp(x) válasza scyllarus (#31) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Ez azért van, mert 40-50k az semmi, 4-5 napi kereset, annyiért ne várjál semmit! ;]
Hagyd, már fel kellett volna ismerni a típust rég...

(#34) tomboy0013 válasza dedike (#32) üzenetére


tomboy0013
veterán

Te hoztál egy elméleti "ha.." példát én meg konkrétumot írtam arra amit mondtam, hogy drága előfizetéseknél egyre rosszabbul jár az ügyfél. Ha te ezt nem látod a saját szemeddel azzal én nem tudok mit kezdeni. Bár ne ilyen lehúzások mennének mindenhol ebben az országban akkor lenne igazán szép napom.

(#35) B-Clone


B-Clone
aktív tag

mondjuk egy mezei aranykártyával is 5000 forint kedvezményt már kapsz next M-re. Így akkor okafogyott a számolgatás és mégis olcsóbb a készülék nem ?

(#36) tomboy0013 válasza B-Clone (#35) üzenetére


tomboy0013
veterán

Nem.

(#37) B-Clone


B-Clone
aktív tag

ok

(#38) B-Clone


B-Clone
aktív tag

inkább hagyjuk parttalan vita

[ Szerkesztve ]

(#39) szupermacs válasza B-Clone (#24) üzenetére


szupermacs
veterán

,,10.000 forint meg.... 1 napi bér. Meg kell tanulni jól beosztani a pénzt és kész."

Ezen most nagyot röhögtem. :D :C Szálljunk már le a magas lóról.

(#40) tomboy0013 válasza B-Clone (#38) üzenetére


tomboy0013
veterán

Ha csak a kiírt példákat megnézed ott sem mindegy. Én 2-3 ezret sem szeretek kukába dobni inkább költöm valami pluszra ami akár élmény. Ez a baj a legtöbb emberrel, hogy a kicsire tojnak, aztán meg jön a sírás hogy de kevés a fizetés stb. stb. Dolgoztam pénzügyben pár évet és ügyfeleztem elég sokat, szóval tudom miről beszélek. Magyarországi nagy problémája, hogy az embereknek minden azonnal kell, nem tudnak várni és megtakarítani a céljaikért inkább a kukába dobják a pénzt. És itt még csak egy telefonról van szó, gondold el mennyi pénzt szórnak el másra is... Bár a hozzáállásodból kiindulva te is rengeteg pénzt a kukába dobhatsz. A figyelmetlenség és a nemtörődömség eredménye. Persze mindenki azt csinál amit akar én csak felhívom az ilyenekre a figyelmet.

(#41) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Nem a 10.000 forinton van a lényeg. Keress 4000-et akkor vagy 6000-et. Tök mindegy 1 nap. Ha nem tudsz félre tenni 10.000 vagy 15.000-t mert csak a harmadát keresed meg akkor ne ugorj be a reklámnak és ne köss szerződést drága konstrukcióra. Köss 4.000-t vagy 6.000-ért. Nem nagy művészet félre tenni. Mégis az ügyfelek több min 2/3-a van folyamatos csúszásban a számlákkal. Ne csodálkozzanak ha nem kapnak kedvezményt. Aztán majd szépen megy a drága telefon 6 hónap után valami sufni gsm-be átütött imeivel mert a tulaj kibújna a vállalt hűség alól. És annyi de annyi ilyen van. Ha valaki 3 hónap alatt keresi meg egy iphone árát miért akar iphone-t? nem kötelező azzal szaladgálni.
Egyébként ez nem csak telefonokra igaz. Van szép új autó hitelre, de a biztosítást meg a téligumit meg a kötelező szervizt elsumákolom mert am is kell fizetnem már a banknak, am is rohadjon meg mindenki, hogy így leakarnak húzni.
Mit szólnátok hozzá, ha a főnök azt mondaná, hogy bocs most nem tudok fizetni, majd jövő hónapban. Verné mindenki az asztalt. Ha lenne egy céged és nem fizetnék ki a szolgáltatást amit elvégeztek ?
Csússzon csak 20.000 ügyfél 5.000 forinttal. Az már 100 milliós kintlévőség amit vagy be tudnak hajtani vagy nem.
Annyira nincs itthon pénzköltési kultúra, hogy az valami kriminális.

Na de nagyon elkanyorodtunk a témától.

Valamit valamiért.

(#42) szupermacs válasza B-Clone (#41) üzenetére


szupermacs
veterán

Azért csúsznak a számlákkal, mert senkinek sem biztos a munkahelye. Egy olyan országban, ahol közmunkásból egyre több van és közalkalmazottakat is "lefokoznak" közmunkásnak, ne csodálkozzunk, hogy mindenki sajnálja a pénzét.
Én személy szerint feltöltőkártyás vagyok pont azért, mert nincs pénzem előfizura. 3000-et sem tudok félretenni rá, ezért töltöm fel 2-3 havonta 1500-zal a telefont és elvagyok vele egy ideig. Nem telefonálok, nem küldök SMS-t. Csak a mobilnet 500 Ft havonta, amit használok és semmi más. Ezért háborít fel a napi 10 ezer forint. A többségnek még a napi 6000 sincs meg. Nekem sem.

(#43) Csapoati válasza szupermacs (#42) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De nem is akarsz (illetve fogsz) iPhone 6S-t venni részletre, a kolléga erre gondolt és ebben teljesen igaza is van. Nálunk csak okosba' akar mindenki valami olyan cuccot venni (bármit, telefont, kocsit, ruhát, stb.), ami az ő ligája fölött kettővel van. Mert ki kell mondani, hogy ez a kivagyiskodók országa sajnos. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) szupermacs válasza Csapoati (#43) üzenetére


szupermacs
veterán

Ebben én is egyet értek, de a melóhelyen látom az újonnan vásárolt S6-ot az árufeltöltőnél. De egy rendes gönce nincs hozzá. :U

(#45) B-Clone válasza szupermacs (#42) üzenetére


B-Clone
aktív tag

Ezzel indítottam az egészet nem ? Nyilván aki nem tud rá szánni 10.000-t az ne kössön ilyen szerződést. Aki tud rá annak meg megéri.
Hozzá teszem a napi 10.000 meg pont 200.000-es havi fizu normál munkarendben/városokban azért annyira nem nehéz megugrani/ . Az más tészta, hogy mennyire lehúzzák az embereket a bejelentésekkel és a ki nem fizetett pótlékokkal.

tomboy0013
Te azt mondod, hogy az a havi 4-5000 kukába dobott pénz, én meg azt, hogy azok az összegek kellettek ahhoz, hogy jelenleg 4 számon közel 20 ezret spórolhassak havonta ahhoz képest mintha most kötnék friss szerződést. Ami egy háztartás számára azért annyira nem rossz dolog.

[ Szerkesztve ]

(#46) Fejvadi válasza B-Clone (#14) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Te melyik bolygón élsz?
Szép is lenne így.

(#47) szupermacs válasza B-Clone (#45) üzenetére


szupermacs
veterán

A többség a felét sem keresi meg annak a 200 ezernek. Diplomával, vagy anélkül.

(#48) Obyboy válasza tomboy0013 (#40) üzenetére


Obyboy
addikt

"Ez a baj a legtöbb emberrel, hogy a kicsire tojnak, aztán meg jön a sírás hogy de kevés a fizetés stb. stb." Sajnos ez elég sok emberre igaz. Anno egyik ismerősöm panaszkodott, hogy szar a telefonja pedig alig múlt egyéves (kártyásan 30k-ért vásárolt droidos mobil), egy kedves segítőkész ismerőse mindjárt javasolta is neki, hogy vegyen ájfont mert az jó és nem is kerül sokba mert 10 havi részletre csak havi 20k. Na már most aki 30k ért vesz telefont az egy év átlagában sem engedheti meg magának a 200k-s költséget telefonra. Nem mellékesen hozzá tenném, hogy mindkét egyénnek 100k alatt volt akkor a havi jövedelme. Ezzel csak arra akartam célozni, hogy a kamatmentes hitellel is szépen be tudják hülyíteni a népet.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#49) cskamacska válasza B-Clone (#41) üzenetére


cskamacska
addikt

Jó, de mi van akkor, ha pontosan befizeted a számlákat?

Én 11 éve vagyok előfizetője a trének a jelenlegi előfizetéssel, és hűségemért cserébe tavaly kaptam SMS-ben egy kupont, amiért féláron vehettem volna meg az egyik BT hangszórójukat. :DDD Ha az ilyen kedvezményekkel vagy te is elhalmozva, akkor tényleg szerencsés lehetsz. :P

De viccet félretéve, engem komolyan érdekelne hogy milyen plusz kedvezményeket adnak, mert már kapcsolat pontokból is csak a töredékét adják mint régen. :(

Egyéni előfizetőként persze, mert vállalkozói "mennyitengednekafeléből" és flottás csomagokat nem tudom hova dugni, ott tényleg engednek, míg a lakossági T előfizetések drágábbak és rosszabbak mint.. 10 éve. :O 2005-ban már teljesen általános volt másodperc alapon számlázni a hívásokat. Most meg? :U

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#50) B-Clone


B-Clone
aktív tag

kamatmentes hitelnek is abban az esetben van értelme, hogy ha amúgy is lenne pont x forintom valamire, de inkább elosztom 10 felé mert hátha jön közbe valami ahova hirtelen kell pénz. Nem arra, hogy x forintom van de akkor 10 szer X forintos hitelt veszek fel valamire.

cskamacska

Nem tudom, hogy a trénél hogy megy pontosan. De elvileg csúszásért levonást (feketepontot) kapsz a rendszerben, egy lejárt esedékességű számla pedig nulláz minden kedvezményt. Asszem ez így megy minden szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.