Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoltn


Zoltn
senior tag

Castort használtam sokáig, egyik kedvenc egemrem volt. Azóta felültem a minél könnyebb annál jobb vonatra, és már nem mennék vissza egy 92g-os egérhez. Szerintem ez nagy kihagyott lehetőség. :(

"Music is your only friend. Until the end!"

(#2) NLZ


NLZ
tag

Avior megy nálam jó ideje, csak a görgő mikrokapcsolóját kellett cserélni, meg a görgő lépésszámlálóját tisztítani kontakt sprével.
Reméljük az új modellben ez a rész jobb lesz.

(#3) Synthwave válasza Zoltn (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ugye? Nem is értem, hogy miért nem fogyasztottak rajtuk legalább 10-15 grammot, főleg, ha amúgy a nyers hardver eléggé ott van a szeren. Csúnya ziccer. :(

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#4) copass válasza Synthwave (#3) üzenetére


copass
veterán

hiába főtt krumpli! :D
70g kellett volna, ez így számomra totál értelmetlen.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

Volt nekem es ocsemnek is, de pocsek minosegu volt mindketto, hamarabb elpusztultak, mint a razerek. Azota zowie van, halisten.

(#6) Amerigo57


Amerigo57
őstag

A Mionix Naos szériák jók voltak és vannak ma is, igaz hogy a nehezebb egerek közé tartozik.

A Mionix Naos PRO már valóban jobb kapcsolókat és szenzort kapott.

Az új Alioth egérpadokat én vékonynak találom ( 3mm ).

(#7) Duck663


Duck663
őstag

A Naos Pro kifejezetten tetszetős, végre egy rendes méretes egér, nem tud elbújni csak úgy valamelyik sarokban. :)

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#8) Termigáßor válasza NLZ (#2) üzenetére


Termigáßor
aktív tag

Nekem is volt Avior 7000, de irritáltak a kiálló oldalgombok, ezért "kibeleztem" és az akkor jónak számító belsőt átraktam egy kényelmesebb formájú egérbe. Később visszafelé is megcsináltam a mod-ot (a másik egér belsejét ültettem az Avior-ba) és akkor jöttem rá, hogy az Avior szuper kényelmessé válik lecsiszolt oldalgombokkal. Valószínű az új modellen is rögtön megcsinálnám, gari ide vagy oda. Csak hát ez a 98 gramm és a vezeték...
A cikkhez:
Valljuk be elkésett ez a ráncfelvarrás. A valódi visszatéréshez már nem elég a szenzorcsere. A súlycsökkentés a minimum lett volna ennyi idő után. A valódi versenyképességhez pedig a vezetéknélküli működés kellett volna nagyon. - Amivel sajnos a kisebb gyártók láthatóan le vannak maradva. Csak remélni tudom, hogy van annyi tartalék a Mionixban, hogy ennek a szériának az anyagi bukását kiheverje.

Jobbára ártalmatlan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.