Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) cosworth válasza gattolino (#50) üzenetére


cosworth
csendes tag

Pontosan tudom, hogy ez a jelenlegi trend, csak hányok tőle. Főleg amikor a szakmaiság helyét lassan minden területen és témakörben átveszi a Blikk színvonal, az emberek nagy része pedig még tapsol is hozzá. :U

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#52) vanye válasza cosworth (#49) üzenetére


vanye
senior tag

Nézd, én speciel valamennyire ismerem nevezett YT-csatornát, ergo kb. tudtam, mire számíthatok a videótól: rendesen összerakott anyagra, ami arról fog szólni, ami a címben is szerepel: "Samsung phones are Blowing Up" Ez a kifejezés az angolban nemcsak a felrobanásra, de a felfúvódásra is utalhat; a készítő meg nyilván rájátszik az előbbi jelentésréteg felvillantására is - hála a Note 7 egykori valóban kirobbanó sikerére.
Ez messze nem egy "nem fogja elhinni, ezért nem érdemes többé Samsung-telefont vásárolnia"-stílusú cím (meg tartalom, ha már itt tartunk).

Stern des Südens!

(#53) -FreaK- válasza cosworth (#51) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az, hogy a nyitókép clickbait, még nem devalidálja a mögötte lévő tartalmat. Én speciel meg sem néztem mi a nyitókép, nagyon nem érdekel, a tartalom mögötte viszont annál inkább.

(#54) FattyDove válasza cosworth (#36) üzenetére


FattyDove
őstag

"megtévesztő tartalmak készítéséből éldegélő youtuberrel szemben."

Te sem nézted meg a videót, de azért tolod. Gondolom azért lettél instant butthurt, mert S22-vel rendelkezel és ezt a valóságot nem szeretnéd befogadni. Mondom mindezt Samsung tulajként.

[ Szerkesztve ]

(#55) cosworth válasza FattyDove (#54) üzenetére


cosworth
csendes tag

Ez mellé ment. Nem vagyok sem fanboy, sem hater. Ha ugyanez az eset lenne az Apple termékeivel, az is ugyanúgy zavarna. A videót megnéztem, de mint mondtam, aki csúsztatással (legyen az akár egy fake nyitókép) generál magának nézettséget, az számomra már nem lesz a tényszerű tájékoztatás szimbóluma. Zárjuk tényleg, mert ez már csak felesleges szájtépes (részemről is).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 (Samsung Galaxy S7)

(#56) #30604800


#30604800
törölt tag

Hú, de csúnya, ahogy körbement a neten egy darab jutuber gyerek klikkbéjt videója.

(#57) FattyDove válasza cosworth (#55) üzenetére


FattyDove
őstag

Nem ment mellé, mivel láthatóan ez zavar téged.

#56JárásiBetmen: Nem 1 youtuber videója és nem is clickbait, de lényegtelen. A tények ne zavarjanak össze senkit. Véletlenül sem. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58) Somatom válasza FattyDove (#57) üzenetére


Somatom
veterán

Megijesztett a videó. Gyorsan kihúztam a kütyüs fiókot és megnéztem az SGS 2 -met, ami cirka 2014 óta hever ott, a gyári akkujával. Nincs felpúposodva és ez a tény teljesen összezavart. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#59) helixP válasza #30604800 (#56) üzenetére


helixP
nagyúr

Szeretnél Te ennyire "egy jutuber" lenni. :D

[ Szerkesztve ]

(#60) helixP válasza Somatom (#58) üzenetére


helixP
nagyúr

Mondták, hogy főleg Note7 utáni készülékeket érint. :)

(#61) Somatom válasza helixP (#60) üzenetére


Somatom
veterán

Ijedtemben lekaptam a ClearView tokot a Note 9 -emről, de semmi púposodás. Most már teljesen össze vagyok zavarodva a tényektől. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#62) helixP válasza Somatom (#61) üzenetére


helixP
nagyúr

2-3 évig állt a polcon úgy,nehogy nem töltöttél bele? Mert ha nem, akkor megy előre stimmelnek a tények :)

(#63) Somatom válasza helixP (#62) üzenetére


Somatom
veterán

Szóval, az a világ nagy problémája, hogy a 2-3 éve polcon heverő telóban felpúposodik az akku? Annak a telónak már nem tök mindegy?
Ha 2-3 évig nem használom a motoromat, akkor belerohad a karburátorba a benzin. Ez tök normál jelenség.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#64) FattyDove válasza Somatom (#63) üzenetére


FattyDove
őstag

Ha normalis, akkor a tobbi telefonnal miert nem jelentkezik? A peldad pedig full fogyatekos.

(#65) Somatom válasza FattyDove (#64) üzenetére


Somatom
veterán

Ajánlom figyelmedbe az 1. hsz. -t! Még csak le sem lett téve évekre, hanem napi használatban történt. Ecccercsak hajlított lett a kijelző. Arra könnyebb volt az akkunak terjeszkedni, mivel a hátlap üveg. A saját telóm, úgyhogy számomra tény.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#66) helixP válasza Somatom (#63) üzenetére


helixP
nagyúr

Ugyan ezt a kérdést tettem fel, Bog az egyetlen reális forgatókönyvet mondta.

(#67) Somatom válasza helixP (#66) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben az esetben megvonom a vállam és elkönyvelem, hogy az öt éves telóm akkuja odalett. Sztem kalkulálható veszteség.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#68) Horsee


Horsee
csendes tag

Nekem azért kellett lecserélnem a 6 éves Samsung Galaxy S7 edge-emet, mert ugyanígy jártam. Azt hittem egyedi eset, mert régóta használtam már a telót, de most kiderült, hogy nagyon nem ez a helyzet.

(#69) janeszgol válasza FattyDove (#64) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Nem tudom többeknek itt miért természetes, hogy egy használaton kívüli akku púposodik. Nem, nem az.
Akik meg úgy vélik, hogy kacsa. Ez a három majdnem Top youtuber. A teremtő isten csak mögöttük kullog. Nem idióta tinik, akiket lefizetne bárki is.

De mondom több S8-am van, meg van S7 is, eddig nem púposodnak. (Ráadásul az egyik S8-an vadi új, nem használt, csak újonnan megvettem 2018-ban. Ha az adná be a kulcsot, akkor mérges lennék.)
De van Galaxy Note 3, 4, 5. Néha rájuk töltök, semmi bajuk. Szóval nem, nem normális jelenség ez.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#70) mjani1172


mjani1172
addikt

Pedig az akkukkal ilyen soha nem történhet meg. Évek óta ezt hallom mindenhonnan.

(#71) FattyDove válasza mjani1172 (#70) üzenetére


FattyDove
őstag

Ezt maximum idiótáktól hallgathatod évek óta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.