Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Judgement


Judgement
csendes tag

Én úgy tudtam, hogy a bíróság már márciusban felmentette őket, és a tiltórendeletet is eltörölték.

[ Szerkesztve ]

(#2) --ka


--ka
senior tag

"...és még hiszel a mesékben?"

Vezető kinai gyártó és bebizonyította, hogy nincs köze a KKP-hez. :DD

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#3) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez most azt jelenti, hogy újra lesznek Google szolgáltatások a Xiaomi telefonokon? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) hallador válasza Fecogame (#3) üzenetére


hallador
addikt

Eddig is voltak szerintem. De én haragszom a cégre, mert nem folytatta az Android One vonalat. Ez a MIUI nekem nagyon nem jött be. Még ők árulták a legolcsóbb Android One-os telefonokat, de hát ugye gyanítom abból nincs annyi bevétel, mert a reklámból befolyó összegek inkább a google-hoz folynak be nem a saját gyártású appok küldik az adatokat a Xiaomi-nak.
Így maradnak a méreg drága Nokia a telefonok, amire support is van.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#5) Fecogame válasza hallador (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Ahh, valóban, összekevertem most a Huawei-vel :B

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) Napet


Napet
csendes tag

Ezt tényleg elhiszi valaki, hogy az X betűs gyártó nem kémkedik a H betűs meg igen, mikor a főnök az ország ugyanaz. Ez rég nem erről szól, hanem az 5G hálozat építésről. :C

(#7) waverider


waverider
senior tag

majdnem biztos, hogy az amcsi kormany megterititi a tobb millio dollaros bevetel kiesest is :DDD

[ Szerkesztve ]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#8) M@cika válasza Fecogame (#3) üzenetére


M@cika
őstag

soha nem szűnt meg a "gugli" a "sziamiaún", ez nem "hüvely"

Nasit a kis fehér medvének!

(#9) body007 válasza hallador (#4) üzenetére


body007
addikt

Kémkedne ha hagynám:

;]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#10) joey04 válasza Napet (#6) üzenetére


joey04
titán

Ez arról szól, hogy Biden nem úgy harcol mint Trump.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Yeffy válasza body007 (#9) üzenetére


Yeffy
veterán

ezt mivel szurod?

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#12) sanchoTHEcri válasza body007 (#9) üzenetére


sanchoTHEcri
csendes tag

Hali!

Engem is érdekelne, hogy mivel blokkoltad ezeket!?

(#13) aprokaroka87 válasza sanchoTHEcri (#12) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Bármilyen host elven müküdő reklám blokkoló meg tudja fogni.

Telefonra pl Blokada, Personal Dns filter.
Adguard.

De pl a next dns is tudja kezelni.

2021-ben amúgy is érdemes gondolkodni valami " védelmi " megoldáson. :)

(#14) sanchoTHEcri válasza aprokaroka87 (#13) üzenetére


sanchoTHEcri
csendes tag

Ment is föl az Adguard.
Köszi!

(#15) Novver


Novver
senior tag

Xiaomi nálam akkor halt meg mikor dobta a google-t.

Life is a game... The game is my life!

(#16) body007 válasza Yeffy (#11) üzenetére


body007
addikt

Otthon egy mini szerveren (rpi2, adguard home), telón is van, meg desktopon is (win)
Értelemszerűen az első a legjobb ;) (be van állítva dns szervernek a pi a routeren)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#17) Yeffy válasza body007 (#16) üzenetére


Yeffy
veterán

ertem. ezt az AdGuard-ot probaltam mar tobb mobilon (root nelkul), illetve laposon, kb semmit sem ert. ugyanugy atjott szinte az osszes szemet.pedig a letezo osszes host listat bepipaltam.
en is RPi-n agyalok, csak lusta vagyok nekaillni. :))

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#18) body007 válasza Yeffy (#17) üzenetére


body007
addikt

Igazából a szerveren kívüli app-okat csak nemrég fedeztem fel - pl. a win-es akkora számokat ír, h csak nézek:

pi-t meg ajánlom, nagyon sok mindenre lehet még ezen kívül is használni (nálam: ugye a dns szerver, plex, torrent, home assistant, sync home szerver)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#19) Yeffy válasza body007 (#18) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, ezt is feldobtam, nem estem tole hanyatt. azert koszi.

jaja, jo kis cucc a Pi, dns szerot mar talaltam kulon, be van allitva a routeren, ami elegge dicsert teszteken. ettol fuggetlenul ez is egy hasznos kis feature.
nekem igazabol amire kene az kocatorrentezes, meg adblock - bar mind a kettot meg tudnam oldani a routeremen is Merlin FW-vel, csak azt nem tudom, frissiti-e a host listat automatan a Pi, vagy manualisan kell.

sync home szero sem rossz, neha elgondolkodok rajta, de a mostani vinyoarak mellett ezt, es/vagy a NAS-t skippelem.

na majd nekiallok valamikor.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#20) ceia


ceia
őstag

Kínát a kommunista párt irányítja. És igényt tart minden kínai, beleértve a gyárakat is, együttműködésére. Ebből már kitalálható a többi. A Biden meg egy hülye, nem fogja végigtolni a ciklusát.

        it's more fun to compute

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.