Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

Már jelezte is az app, hogy van frissítés! :)

(#2) freeapro


freeapro
senior tag

Vajon BF4 ezzel az AMD frissitéssel sem indul?

(#3) Rojik


Rojik
tag

Az AMD dokumentáció link ide: http://support.amd.com/en-us/kb-articles/Pages/AMD-Radeon-Software-Crimson-Edition-16-3-2.aspx mutat.

Azért jó pesszimistának lenni, mert vagy igazad lesz, vagy kellemes meglepetés ér. // George F. Will //

(#4) Duck663 válasza freeapro (#2) üzenetére


Duck663
őstag

Gond nélkül fut a BF4.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#5) Naughty9011


Naughty9011
tag

Nekem Toshibam van, Radeon R7 260m intel i5 5200U es barmikor barmilyen drivert feltudok rakni az AMD oldalarol... Szoval nem ertem miert van kiemelve , hogy a Toshiba nem engedi csak a sajat supportjarol, (ami sajnos pocsek es atlathatatlan, tobbet nem vennek toshibat) ami nem igaz.

Mate 10 pro

(#6) Hiftu


Hiftu
senior tag

Én még mindig nem értem. Úgy tudom, hogy az új API-k esetén csak az alkalmazástól függ a működés. Mit csinálnak a gyártók akkor a driver frissítéssel?

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#7) vssmark666


vssmark666
újonc

Nemtudom jó helyen kérdezem-e szóval ezért off topicként írom...
Az Nvidia Geforce Experience azt Istennek sem enged regisztrálni sem drivereket frissíteni... Regisztrációnál annyit dob ki hogy próbáljam később drivernél pedig azt hogy nem sikerült csatlakozni a Nvidia webhelyhez...valakinek valami ötlet?

Asus GL552VW - Huawei P8 Lite

(#8) lee56 válasza Hiftu (#6) üzenetére


lee56
őstag

Gondolnak a jelen piac 98%-ára is mondjuk? A cikkben is említett két játékot se full dx12-re épülő motorok hajtanak vélhetőleg. Amíg ez nem változik (értsd.: ki nem pusztulna az elavult API-k, vagy legalábbis nagyon háttérbe nem szorulnak), cirka 2-4 év (tippjeim szerint) addig maradnak a heavy vegyesfelvágott intermediate driverek.. sajnos...

De megint itt egy kis apró érdekesség az új amd driver know issues listájából :

◾Catalyst Install Manager unable to detect the display driver while​ uninstallation.

Szóval akkor fel még föl fog menni, de el már nem tudom majd távolítani, vagy hogy kell ezt most érteni? Ez késsz. :)

No Comment

(#9) shteer válasza vssmark666 (#7) üzenetére


shteer
titán

Uninstall :)

..szerintem jónak tűnik

(#10) távcsőves válasza lee56 (#8) üzenetére


távcsőves
senior tag

Ezt használd eltávolításhoz. ( A leírásából idéznék "NOTE: The AMD Clean Uninstall Utility should only be used if the normal uninstallation procedure using the Windows Control Panel's Programs and Features option is unsuccessful.") Méltatlanul elfelejtett cucc, mindig csak a DDU. (Ami egyébként működik, de az AMD mappa ottmarad utána... Szóval az sem 100%. ) Nem kell beszarni. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) sefan67


sefan67
aktív tag

Végignéztem a dokumentációt, a Color profile problémát még mindig nem javította az nvidia! :(((
Nem hiszem el hogy ezt mondom, de lassan több bug lesz a zöldségben mint a katalisztban :((

(#12) Speed® válasza lee56 (#8) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Eltávolítás közben dob egy fekete screent, aztán miután befejezi a kerregést power gomb és leáll a gép. Utána bekapcs, Uninstall újra, maradékra ráuszít, végén restart után mehet fel az új driver. Ez egy rossz vicc így 16' közepén.

(#13) TTomax válasza sefan67 (#11) üzenetére


TTomax
nagyúr

Milyen colour profile probléma? :F

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nekem elqrta a GreyGoo-t. szal ment vissza az ezelőtti...
életem első bugos nV drivere. persze lehet oprendszerproblem is :C... (3-4 éve használok nVidiát )

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) - = Zk = - válasza - = Zk = - (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

segáz, most meg az Isolation b..zakszik... :W
csak újra kell faragni ezt a wint ... -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok, hátha grasszál még itt valaki, aki ért hozzá.
A notimban GCN I. dvga van (HD 8670M), és gyak. minden induláskor jelzi a szoft (AMD Radeon Settings), hogy új driver van.
Amit aztán pikk-pakk "telepít", és újra akar indulni, de valójában nem telepít semmit, az első két alkalom óta kilövöm. Az autodetect is azt mondja, a legfrissebb van fent a gépen, a szoft mégis beszól.
Mi lehet az oka? Van ötletetek, hogy iktassam ki?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.