Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PSti


PSti
tag

Érdemes frissítenie vajon annak, aki nem játszik, de valami alap nvidia van a gépében? 1030 pl, ilyenekre gondolok.

(#2) b. válasza PSti (#1) üzenetére


b.
félisten

Ha minden flott, akkor felesleges.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Duck663


Duck663
őstag

Radeon Software is jöhetett volna már, főleg a Division 2 miatt. AMD partneres játék, de ahogy haladtunk előre egyre rosszabbul futott, a textúra stream egyenesen katasztrófa, időnként borzasztó, több másodperces késéseket produkált, pedig az elején nem volt ilyen, igaz akkor más gondok voltak. Arról nem is szólva, hogy hát a tempótól is többet vártam, az első rész szintjén sincs, és sok helyen a látvány is kicsit haloványabb. Akadni viszont egy fikarcnyit sem akad.

[ Szerkesztve ]

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#4) PSti válasza b. (#2) üzenetére


PSti
tag

Köszi.

(#5) core i7 válasza PSti (#1) üzenetére


core i7
addikt

419.19 et érdemes volt felrakni mert volt hozzá biztonsági frissítés
Itt max ha játszol az adott játékokkal

(#6) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Ezt most nem értem. Az Apex alatt fagyott a MS.Photos.exe?

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#7) Sz_Imre válasza TeeBee73 (#6) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Nem, két különálló probléma volt. A kettőnek semmi köze nem volt egymásnak.

-[Apex Legends]: DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG error message may appear and then the game crashes.[2503360]
-Microsoft.Photos.exe randomly crashes. [200496899]

(#8) blue01song


blue01song
aktív tag

Far Cry new dawn-hoz készült optimalizált driver? Hiába kerestem,nem találtam. Melyiket javasoljátok hozzá?

(#9) Raga


Raga
senior tag

1060 6 giga és megint úgy akarja beoptimalizálni az apexot hogy minden tiltva van és minimum.
Megint nem sikerült ehhez a játékhoz megfelelő frissítést kidobni.

(#10) VágniValó válasza Raga (#9) üzenetére


VágniValó
addikt

Köszi, hogy jelezted! Nekem laptopban van a 6 GB-s 1060, de akkor nem szedem le ezt az updatet sem, akárcsak ahogy az előzőt se szedtem. :K

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#11) TTomax válasza VágniValó (#10) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig azt igen rosszul teszed,ugyanis új power opció van hozzá....

(#9) Raga
A driver írásához nem sok köze van az experience profilnak,amit ráadásul még te magad is állítgathatsz,hogy sebességet vagy minőséget akarsz!Az csak egy sima profilozó rész,egy-két extrával,nem pedig a driver.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12) Abu85 válasza Duck663 (#3) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Már a 19.2.1 óta van profil a Division 2-re.

A texture streamnek a VRAM az oka. A Division 2 maximális részletességen egy 16+ GB-os VGA-kra tervezett játék. Ha lejjebb veszed a textúrarészletességet, akkor csökkenni fog a streaming.

(#8) blue01song: Ez jó vagy az előző.

(#9) Raga: Állítsd be kézzel. Az ilyen autokonfiguráló programok nagyrészt szert sem érnek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#13) TTomax válasza Abu85 (#12) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vagy csak az alacsony LOD,hogy kevesebbet kelljen üríteni és simább legyen...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#14) BerserkGuts válasza TTomax (#11) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Én mindig a maximális teljesítményt használom azzal nem lehet mellé lőni?

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#15) nexplo


nexplo
őstag

Úgy látom nem csak a piros oldal kullog le-lemaradva a játékok után. Bár az legalább becsülendő hogy próbálják javítani, gyorsítani :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#16) nexplo válasza BerserkGuts (#14) üzenetére


nexplo
őstag

Szerintem csak üzemidőben számít. Én is azt használom mindig :K

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) Duck663 válasza Abu85 (#12) üzenetére


Duck663
őstag

Abu, ne már 4.9-5.2GB közötti VRAM használatot mutatott a 8-ból... volt még helye!

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#18) nexplo válasza Duck663 (#17) üzenetére


nexplo
őstag

Tesztben vagy hol nézted? :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#19) Duck663 válasza nexplo (#18) üzenetére


Duck663
őstag

Radeon Overlay, és saját gép, 2560*1440-es felbontás, közel maximumra állított grafika, a textúrák maxon voltak, szeretem a részletességet. Az csak tudja mit mutat?! :D

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

(#20) Amerigo57 válasza Abu85 (#12) üzenetére


Amerigo57
őstag

Mivel GTX 1080Ti tulajdonos vagyok , kérdezném ,
hogy az összes RTX20XX kártyákkal vannak problémák szoftveresen ,
vagy csak az RTX 2080 és az RTX2080Ti kártyákkal ?

(#21) nexplo válasza Duck663 (#19) üzenetére


nexplo
őstag

Milyen vasad van neked? :Y Gondolom egy FX6300-as proci 4 giga rammal és egy GF GT240 ? :D :DDD

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#22) Brucehun válasza Raga (#9) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Nekem továbbra is kidobál az Apex-ből a frissítés után is. :( Valaki más is tapasztalta ezt?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#23) Abu85 válasza Brucehun (#22) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Van egy alkalmazáshiba, ami miatt kidobál, és az NV-nél volt egy driverhiba is. Utóbbit javították, de az alkalmazás oldali hiba még ott van. Azzal nem tudnak mit kezdeni a driverből.

(#20) Amerigo57: Miféle szoftveres problémákra gondolsz?

(#17) Duck663: Valószínűleg DX11-ben mérted. Ott igazából még a gyári overlay sem pontos. DX12 és Vulkan alatt lehet ezt jól megállapítani a WDDM WidMm-mel. A régebbi API-knál a DXGI erőforrástól eléggé el van zárva a memória. A Division 2-nél ráadásul eleve a DX12 az alapértelmezett API, és a DX11 a másodlagos. Ez ugye azért is baj, mert DX11-ben nem feltétlenül optimális a VRAM kezelése. Nem igazán lehet olyat csinálni, hogy mindkét API-ra mindenhol szuper legyen a program.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#24) nexplo válasza Brucehun (#22) üzenetére


nexplo
őstag

Egy rakás gépen van ezzel a finom kis játékkal gond körülöttem. Valami nagyon nem stimmel vele... :(

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#25) Duck663 válasza nexplo (#21) üzenetére


Duck663
őstag

Úgy ahogy írod! :DDD Miért érdekel? Nem eladó! :) Majd talán ha kijöttek a Ryzen 3xxx-ek akkor... De akkor is csak akkor ha fel tudok tenni rá Win7-et... remélem minimum az AM4 tokozás végéig megmarad a lehetőség.

(#23) Abu85: Win 7-en nincs más! :) Az igaz, hogy ahány program annyi féle adat, az alkalmazások is sokszor teljesen eltérő méretet adnak meg (akár GB-nyi eltérés is simán lehet), de a valósághoz legközelebb csak a gyártó sajátja van és azért itt több GB-ról üres helyről beszélünk, nem hiszem, hogy ennyit tévedne.

Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.