Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

elég komolynak tűnik... először azt hittem, hogy másnapos vagyok, azért látok mindenből olyan sokat a lapon... :) nem lehet olcsó ilyenre egy komplett szerót felhúzni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

A jó öreg Tyan még mindig szép lapokat gyárt! :C

(az is pozitívum, hogy végre a tápcsatlakozókat nem az alaplapra "szétszórva" teszik rá.)

(#3) as_Rock


as_Rock
őstag

Miért nincs ár????
Most akartam 3-at venni!! :DD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

Ez a lap most munkaallomas tenyleg? Nekem nem annak tunik. Van Rajta egyaltalan PCIe x16?

(#5) kavicssli


kavicssli
addikt

256Gb? :Y Nagyon komoly kis cucc :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6) juliabrilke válasza #06658560 (#4) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha a n6650EX (S4992) lapra gondolsz, akkor igen. 2db és teljes 16x-os foglalatként működnek.

(#7) #65675776 válasza #06658560 (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mintha a képen nem látszana tisztán...

(#8) arthur3d


arthur3d
tag

Eppen tegnap este neztem meg a Tyan oldalat uj bios letoltes miatt es nagyon orultem amikor lattam a 45nm logokat a lapok mellett :D

...

(#9) simonzé


simonzé
addikt

Quick remark: Nem 24 darab, hanem 24 féle lapot biztosítanak.

Ez a lap meg jó nagy nyúl.

[ Szerkesztve ]

I don't fit in. I fit out.

(#10) #56573440


#56573440
törölt tag

aztamindenit :DDD ezt már memóriával megpakolni sem egyszerű feladat anyagilag, nem hogy köré épüíteni a maradékot ;] remélem azért nem sokszor fogok találkozni ilyennel, mert megint elfogna az érzés, hogy ilyen otthonra is kéne :B skullnál elég volt egy találkozás ehhez

(#11) Gyuri27 válasza #65675776 (#7) üzenetére


Gyuri27
félisten

Látom én csak mi az? :DDD

Gyönyörű egyébként. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12) v.tom


v.tom
őstag

Nem gyenge...Elfáradnék, mire beleteszem az összes foglalatba ramokat...

(#13) mephi666 válasza v.tom (#12) üzenetére


mephi666
nagyúr

erről jut eszembe: 32 slot van ramnak... ha valamelyikbe hibásat teszel, azt visszajelzi valamilyen módon az alaplap? vagy kezdheted próbálgatni kb egyesével? izgalmas lehet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) #06658560 válasza #65675776 (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nekem kisse rovidnek tunt. :( kib x8-asnak.

(#15) juliabrilke válasza v.tom (#12) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szerintem a legtöbben szívesen fáradnának el egy ilyen lapba való memória rakosgatása közben. :DDD Bár szerintem elég lenne 2 vagy 4 giga procinként.

(#16) Oliverda


Oliverda
félisten

Ezt nevezik normális terméktámogatásnak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#17) X@b3e


X@b3e
addikt

Szörnyeteg ez a lap :Y

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#18) simonzé válasza juliabrilke (#15) üzenetére


simonzé
addikt

Biztosan valami nagyvállalati szerver alaplapja ez.
Nagyvállalatoknál a nagy számok törvénye érvényesül: Sok ember között sok a hülye.
A sok hülyének rossz a memóriája.
Ezért kell a szerverbe sok memória.

I don't fit in. I fit out.

(#19) Thrawn válasza simonzé (#18) üzenetére


Thrawn
félisten

:DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#20) juliabrilke válasza simonzé (#18) üzenetére


juliabrilke
addikt

Elég érdekes megközelítés! :DDD

(#21) Oliverda


Oliverda
félisten

[link]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#22) Kain


Kain
senior tag

Most ez lehet hülyeség lesz,majd javitsatok ki,de a képen,a procifoglalatok nem intel-megoldásai?Vagy már az AMD is láb nélküli procikat használ?

(#23) Thrawn válasza Kain (#22) üzenetére


Thrawn
félisten

A Socket 1207 eddig is 'lábnélküli' procikat fogadott.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#24) Oliverda válasza Kain (#22) üzenetére


Oliverda
félisten

LGA foglalat az is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#25) Tomi84


Tomi84
aktív tag

kár hogy a tyan kivonult a desktop piacról, (workstation csak félig desktop :D), meg régebben nagyon faintos VGA-kat is gyártott.
Nekem is az a bajom, jogy ha megnézek egy ilyent mindig eszembejut, hogy nekem kellegyilen!!!! :DDD

(#26) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Na ez szép. 256Gb RAM. :Y :Y

Csak egy kicsit későn jött. :( A vista már kinnt van 2 éve. :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#27) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Huhh, ez odaver ez a lap! :U

...

(#28) tzsolesz válasza Devid_81 (#27) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Oda ám a pénztárcáknak. :DDD

(#29) Gyuri27 válasza tzsolesz (#28) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szerinted egy paraszt nézi, hogy egy jó traktor 8 milla? Ráadásul ahhoz se adnak semmit. Se 8 fejes forgó ekét, se tárcsát, se vetőgépet.
Szerintem ahova ez kell sz.rnak a pénzre mert a padláson forgatját nehogy összepenészedjen :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#30) mephi666 válasza Gyuri27 (#29) üzenetére


mephi666
nagyúr

végülis tényleg nem bloodysteve a célközönség, hogy nyomhassa egy ilyen lapon a krájziszt 200giga rammal meg 4db cpu-val... :) brutál szervert lehet erre építeni... de ha ezt telinyomják rammal, mivel tudják totál kihasználni? ez számomra irgalmatlan mennyiség...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31) Gyuri27 válasza mephi666 (#30) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egy WoW szeró pl. Vagy 1000 slotos cod szeró. Persze lehet, hogy rátekernek valami tervező progit és már kevés is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#32) lezso6 válasza mephi666 (#30) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ray-tracing? ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#33) #72042496


#72042496
törölt tag

Na igen, újabb bizonyíték, ha valakinek tényleg kell az erő és nem számít a pénz, akkor van lehetősége túllépni a ROG szériás ASUS lapokon. ;] :D

Nem lehurrogni, poén volt. Tudom, hogy a kettőnek semmi köze egymáshoz. :)

(#34) #65675776 válasza #06658560 (#14) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem a 64 bites PCI-X zavart meg. Egyébként a másik három PCI-E tényleg x8.

(#35) PNEUM


PNEUM
aktív tag

A következő generációs WinFos már csak ilyenen indul el?? :F

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#36) Godefroy válasza juliabrilke (#2) üzenetére


Godefroy
senior tag

Igen, mindig szépeket gyártott :K

Emlékszem, amikor disztributorai voltunk elöször szerettük volna bevezetni az országban.
Nagyon nehezen menetek az eladások, elsősorban mivel szerver lapokat gyárt, másrészt a csomagolásuk meg egy szimpla fehér doboz volt (gondolom ez változott).
Kezdetben 10 lapból 9 et visszahoztak, mert nem indult. Kiderült a legelső boot ( mielött megjelenne bármi is a képernyőn 2-3 perc). Persze mindneki azt hitte hibás a lap, amíg véletlenül ott nem hagytuk a lapot beszélgetés közben és elindult. ;)
Következő bekapcsra már rendesen feljött a POST normál időben.
Aztán jött hozzánk egy szimpatikus mérnők az USÁból és tartott előadást.
Jó lapok voltakl még a mai napig van szerverünk ami TYAN-nal működik 8 éve :K .

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#37) juliabrilke válasza Godefroy (#36) üzenetére


juliabrilke
addikt

:D

Igen. Én is meglepődtem ,hogy quad opteronos lapot is egy sima fehér dobozban adják, benne pár aprósággal. NA de mind1. A lap a fontos. :)

(#38) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

OHHHH ha a lnayokna osszerakhanek egy ijjet.... brrr szinte beleborzongok:- )
/hat mongyuk kivancis lennek hanaydik szim utne ki a 256G ramot? tartok toel hogy legfeljebb a harmadik-negyedikre csak sikerulen osszedobni egy ojjan modelt ami megfogna:- )/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#39) neduddki válasza neduddki (#38) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

RIP!
Hosszu evek ota a polcon orizgettem, becsomagolva, vigyazva mert elotte sok evet kiszolgalt egeszen a xp-ig, neki kosoznheto hogy nem beos-ostam es nem jaccotam es mg sok minden mas is
Ma baraktam az elozo formedveny-ben jelen levo p3b-f-be es doglott a vga, ramhibas
elszomorodtam:- ( Hercules Dynamit 128/Video volt O

udv

neduddki

s3 trio64 /764/ s3 vison 868 tseng et6000 voltak az ut hozza es aszem ennel tovabb szolgalo vgam sosem volt

mod: ezt nem ide akartam haenm az onba ezert off

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#40) kariad


kariad
senior tag

Tyűűűű haaa :Y Hatalmas és aranyos.. :C

(#41) Oliverda


Oliverda
félisten

preview

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.