Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kansas


Kansas
addikt

Ez lenne a csodadriver, amit belengettek, vagy az még később jön?

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#2) rodrigez válasza Kansas (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Miféle csodadriver? Már megint van várás? :D

(#3) Ammonita6


Ammonita6
csendes tag

Remélem, hogy a napi szintű kékhalál is megszűnik, amit két (különböző generációs) ryzen laptopom produkál mostanában, mert már kivan az összes fakkom vele.

(#4) Raysen623 válasza Ammonita6 (#3) üzenetére


Raysen623
addikt

Kék halál nekem eddig proci fajtától függetlenül jött, és másnak is.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#5) Cyberboy42 válasza Kansas (#1) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

Te meg mi a pék f*száról beszélsz? :D

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#6) Ammonita6 válasza Raysen623 (#4) üzenetére


Ammonita6
csendes tag

Nálam az APU video része csinálja.

(#7) Sanci789


Sanci789
aktív tag

Nálam jó ideje random ki-crashelnek a játékok, hiba üzenet nélkül. Nem gondolom, hogy amd driver hiba lenne, mert rengeteg nvidiás is szenved vele. Ha átállítom DX12-ről 11-re, akkor jó. Csak sajnos nem minden játékban lehet állítani... Nagyon unom már ezt a bughalmaz windowst, csak sajnos nincs más alternatíva.

(#8) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

APU-nál a 4k-ból visszaváltáskori felbontás probléma megoldódik vajon?

Bár pont ma kaptam infót, hogy van aki 580-nál is találkozott ilyennel.

Véleményem szubjektív...

(#9) Kansas válasza Cyberboy42 (#5) üzenetére


Kansas
addikt

Erről a pék f@száról.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#10) Kansas válasza rodrigez (#2) üzenetére


Kansas
addikt

Most van aztán igazán :) Amennyi bugja van még a Naviknak...

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#11) hackeeeee válasza Kansas (#10) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnézem majd 3400G-vel is, este, hogy ott javult-e valamit a dolog.

Véleményem szubjektív...

(#12) Kansas válasza hackeeeee (#11) üzenetére


Kansas
addikt

A 3400G az se Zen2 se Navi...
Zen+ magok mellé rakott Vega IGP, semmi relevanciája nincs a Navi problémáira nézve, a procik meg az ABBA-végű AGESA verzió óta elvileg rendben vannak.

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#13) hackeeeee válasza Kansas (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A kulcs abban van, hogy driver miatt szhar az egész, mert felbontásváltáskor lekapcsolja a kijelzőt 4K-nál. Vagyis 4K->1080p oké, 1080p->4K lekapcsolódik a kijelző. Majd TV ki-bekapcs, és van kép.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#14) Kansas válasza hackeeeee (#13) üzenetére


Kansas
addikt

Addig OK, hogy számodra kiderül, javítja-e a 3400G problémáit, én viszont a Navi bughalmazáról beszéltem, az pedig abból nem derül ki.
Nem tudom, hogy keveredett össze a kettőnk problémája, de nyilvánvalóan nem összefüggő dolgokról beszélünk.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#15) RobbyJr válasza Ammonita6 (#3) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nálam tegnap kezdte a kék halált játék közben, de annyira rossz lett, hogy ha egy játékot elakartam indítani, egyből újraindult a gép, sőt a böngésző megnyitáskor is képes volt újra indulni. Még egy régebbi rendszer pontra is visszaálltam, de az se segített, régebbi drivert felraktam, az se segített, csak a Windows újra telepítése.
Itt Windows, meg Amd driver ügyileg nagyon el van rontva valami, mert igpu-val tökéletesen ment.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#16) Z10N


Z10N
veterán

Mar csak a kartya kene hozza. Oh wait, hisz meg se arat, se megjelenesi datumot nem tudunk.

Ui: A "radeon beallitasokv" meg mindig benne van? :D

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#17) ETOM válasza Z10N (#16) üzenetére


ETOM
addikt

Igen benne :DDD

(#18) gaborw válasza RobbyJr (#15) üzenetére


gaborw
tag

User error.

(#19) RobbyJr válasza gaborw (#18) üzenetére


RobbyJr
őstag

Hát mindenesetre gép újrahúzással megszűnt, de ilyet előtte sose csinált. Bár más is panaszkodott kék halálra, gondolom nem egyedi esett volt nálam.

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#20) hackeeeee válasza gaborw (#18) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hozzáteszem, nem biztos. Én is jártam már úgy, hogy egy régebbi Radeon software update-nél úgy megkotlott a rendszer, hogy sehogy sem sikerült elindítani...

Véleményem szubjektív...

(#21) hackeeeee válasza hackeeeee (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Javult a kijelzővillogás 3400G esetén, 2160p, illetve 1080p->2160p használatakor, felbontásváltáskor. Ha esetleg valakinek volt hasonló hibája, próbálja ki. Nem 100%, hogy meg is oldódott, mert nem volt sok időm tesztelni.

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.