Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cythyel


Cythyel
senior tag

IDEVELE!!! :)) :)) :))
asszem ma este nem fogok aludni... :DDD :DDD :DDD

(#2) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Mekkora sláger volt ez anno az Age of Empires 2-vel egyetemben. :D

Sic Parvis Magna

(#3) Bici


Bici
félisten

Este zsakolom is mindkettot. :K

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4) GreatL


GreatL
őstag

Nem nagy cucc... jobban örültem volna ha megveszik és kijavítják a wargust és azzal adják ki... a dosboxos warcraft I ugyanolyan játszhatatlan lesz mint 25 éve, a 2.-t megvettem battle.net kiadásban win+mac lemezen már régen.

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Akkor itt volna már az idő egy high resolution pack-al, wide screen support-al rendelkező Diablo 1 és 2-nek. :)
Azért fizetnék.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) DjDanee87 válasza ribizly (#5) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért én is. A 2ért legalábbis biztos.

(#7) errorcode06 válasza ribizly (#5) üzenetére


errorcode06
őstag

Szerintem ez a kettő nem nagyon valószínű hogy megjelenik mert ahhoz újra kellene írni néhány dolgot.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#8) Pete55555


Pete55555
addikt

Mennyit játszottam WII-vel atya ég :D

Glittering prizes
On screen

Több nem megy fejből ;]

Érdekelne a csomag, de szvsz kicsit drága... Legalább lenne HD pack, vagy vmi...

...Szeretem leracsniztatni...

(#9) Cythyel válasza errorcode06 (#7) üzenetére


Cythyel
senior tag

ráadásul a Blizzard pár éve bevallotta, hogy már nincs meg a WarCraft 1 forráskódja, 2-ről nem nyilatkoztak

(#10) szupermacs válasza errorcode06 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Szegény Blizz, sajnálom, hogy ennyi dolguk lenne végre egy minőségi kiadással. :U

(#11) tuki2200


tuki2200
senior tag

Csak Windows? Az ég verje meg, alig várom feladja a Mac-em és visszaváltsak...

(#12) #65675776 válasza Cythyel (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Érdekes, hogy a modderek forráskód nélkül is ki tudják egészíteni ezeket a játékokat, akár teljesen új tartalmakkal, mechanikákkal. Csak a nagy fejlesztőknek (Blizzard, Ubi) nem megy ez. Az Ubi is erre hivatkozott a Heroes III HD förmedvény esetén (mármint, hogy csak az alapjáték forrása van meg).

(#13) pcnet


pcnet
addikt

Kb 1 éve játszottam dos boxban. Illetve játszottam volna, ha a scrollozás sebessége nem lett volna kb 20x-os. Ez a verzió vajon rendesen játszható Win alatt? Vagy ugyan az, mintha a régi dosos verziót futtatnám dos boxban? HD grafikáról akkor gondolom ne is álmodjak, ha nincs már meg a forráskód sem. :(

A Warcraft 2 Battle.net edition már megvan eredeti CD-s verzióban, de az első részen erősen gondolkozok.

A rendszerkövetelményt olvasva, arra gondoltam, valami grafikailag felturbózott változat.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#14) Bici válasza pcnet (#13) üzenetére


Bici
félisten

A dosboxban van lassítási lehetőség; valami "cpu cycle" a neve, vagy hasonló.
Pont az olyan játékok miatt, amik így eleresztik magukat gyors gépen.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#15) Cythyel válasza pcnet (#13) üzenetére


Cythyel
senior tag

teljesen normális a scroll sebessége, ugyan úgy állítódik mint hajdanán, egyedül a víz animációja ami meglehetősen gyors maradt

(#16) benedekco válasza errorcode06 (#7) üzenetére


benedekco
addikt

Diablo 1 HD mod, belzebub
Ha nekik sikerült....

A Diablo 2-höz is volt annak idején, egy mod, de az csak a felbontást állította nagyobbra, illetve a legfrissebb patch-ekkel nem is megy, meg néha amúgy sem megy.

re: (#12) daa-raa

Jaja! Valamiért a nevenincs senkiknek mindig sikerül azt megcsinálni amire a kiadók annyit mondanak, hogy nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#17) dokanin


dokanin
aktív tag

A warcraft II volt az utolsó játék amivel játszottam kb 20 éve. Teljesen rákattantam. Le se jöttem a gépről se éjjel , se nappal. Azóta nem mertem semmit felrakni, pedig egy Predetor Helios 500-on nyomom a melót. :)

(#18) mobal válasza #65675776 (#12) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Utólag bármilkor beletúrhatsz a gépi kódba de én speciel nem szívesen csinálnám. :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#19) #65675776 válasza mobal (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

Azért egy In the Wake of Gods vagy Horn of the Abyss szintű kiegészítő elkészítése nem csak beletúrás a gépi kódba. Tudod, vannak akik megírnak egy kiegészítőt, és vannak, akik csak keresik a kifogásokat.

(#20) Cythyel válasza #65675776 (#19) üzenetére


Cythyel
senior tag

egy mod azért teljesen már alapokon nyugszik mint egy alap game, más irányból nézve úgy is lehetne fogalmazni hogy a game az alap program, a mod meg egy script ami a futását módosítja, így nézve viszont sokkal könnyebb egy módosítást megcsinálni mint egy alapot ami aztán azt elfuttatja, tény hogy jó sok meló van vele, de mégis egy alapra építkezel már és nem neked kellett azt megcsinálni

(#21) pcnet válasza Cythyel (#15) üzenetére


pcnet
addikt

Ezt a GOGon megjelent verzióra érted? Akkor maradt minden ugyan olyan, csak annyi, hogy tudom futtatni Win alol dos box nélkül? Mert akkor nem sok értelmét látom megvenni. Jó, persze, a fejlesztők megérdemelnék azt a pár eurót, mert anno én is rongyosra játszottam.

Bici: Köszi szépen az infót! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#22) Cythyel válasza pcnet (#21) üzenetére


Cythyel
senior tag

yap, gog-osra, nincs scroll gond, se sebesség, csak a víz animációja gyors, totál olyan mintha megint 486-oson futtatnám, megpróbáltam simán w10 alól futtatni és reménytelen eset XD szal kell a dosbox, max annyi hogy a gog már beállította azt neked

[ Szerkesztve ]

(#23) pcnet válasza Cythyel (#22) üzenetére


pcnet
addikt

Köszi! :R

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24) mobal válasza #65675776 (#19) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nagy vonalakban amit SonicX írt helyes - az, hogy script azzal vitatkoznék, bár én nem modoltam de az eredeti működés visszafejtése, és új készítése az adott kereteken belül.

Az egész szerintem pénz kérdése -, hogy mi miért van, milyen és miért nem lesz több. A fókusz gondolom a W3 Reforged-en van most a Blizzardnál amit én személy szerint nagyon várok.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#25) sh4d0w válasza Cythyel (#20) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Ha megnézed a Wake of God's-ot, megváltozik a véleményed. Teljesen új életet lehel a Heroes III-ba, mindössze néhány tucat MB-ban.

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#26) Cythyel válasza mobal (#24) üzenetére


Cythyel
senior tag

jó, a script-et csak egyszerűsítés képen írtam, tény hogy annál bonyolultabb, de mégsem egy önállóan futtatható dolog egy mod, hanem kell hozzá egy alap

remélem is hogy gőzerővel mókolnak a W3 remaster/remake/reforge-on, kell már a népnek :DDD

(#27) #65675776 válasza Cythyel (#26) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja, kell hozzá az alap, amiből alig használ végül valamit. Jelentősen kibővített képességek. Olyan dolgok, amelyek az eredetiben, de még a két kiegészítőben sincsenek benne. Ezeket nem tudná kezelni egy script, az egész alapot meg kell hozzá írni.

A jelek szerint nem láttad még se a WoG-ot, se a HotA-t. Ha láttad volna, nem írnál ilyesmit.

(#28) Cythyel válasza #65675776 (#27) üzenetére


Cythyel
senior tag

nem, nem láttam, mivel a körökre osztott stratégia nem az én asztalom...
és ahogy írtam, a script kifejezést csak egyszerűsítés miatt írtam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.