Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

9349 ponttal végeztem. Hát ez karcsú. De mondjuk egy két kép akár itthon is készülhetett volna, szóval volt hogy buktam vagy 10k km-t. :D

Live-Die-Respawn

(#2) Mr.Csizmás válasza oriic (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

növényzet, kresz táblák, útjel festés árulkodó, meg a német nyelvterületet fel lehet ismerni a jellegzetes kerítéseikről :DD meg ha másik oldalon közlekednek az autók, akkor eléggé le lehet szűkíteni a gyarmati országokra...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Tutu7030 válasza oriic (#1) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én kaptam is itthoni képet (nem is ismertem fel, mert túl jó minőségű volt az útburkolat). :D
11975 pont.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) tope válasza oriic (#1) üzenetére


tope
addikt

13028 pont.

(#5) Silentfrog


Silentfrog
veterán

így hogy rájöttem, hogy lehet "járkálni" és nem csak egy fix pontból lehet kitalálni így már nagyon könnyű.
Táblák , rendszámok, autók , növényzet szinte teljesen beazonosíthatóvá teszi a helyet. Pl .: Az A 1 autópálya jobbra és Milánó 120 km. Így nem nehéz. De jó móka! :)

(#6) Gausz válasza Silentfrog (#5) üzenetére


Gausz
aktív tag

Tényleg segít :)
[16260][/L]

(#7) BiP


BiP
nagyúr

Én a végén kaptam 3 USA képet, de bármelyik lehetett volna akár Európa is, sok volt a jellegzetes hasonlóság. A többit ország szinten eltaláltam. De ha valóban lehet mászkálni, akkor lényegesen könnyebb. Majd újrajátszom.

Bár az egésznek a lényege gondolom az olyan képek beazonosítása lenne, aminél nem ismerik a helyszínt.
Nem kicsit megkönnyítené a bűnüldözők dolgát. (vagy a Skynetet :) )

(#8) Silentfrog: Ha valakinek ilyen mértékű hiányosságai vannak, annak felesleges komoly sikerben reménykednie amúgyis.

[ Szerkesztve ]

(#8) Silentfrog válasza Gausz (#6) üzenetére


Silentfrog
veterán

Persze azt nem árt tudni, hogy Salt lake city-t hol keresse az ember. Mert ha Ausztráliában nézi akkor nem kap rá sok pontot az ember! :DDD

(#9) sztanozs


sztanozs
veterán

10.676 járkálás nélkül. Egy Finnországot és egy Oroszországot eltaláltam (~100-200 km-es különbséggel). Egy Olaszországot meg Horvátországba raktam, az is kb 200 km volt. Viszont volt egy Mongólia, amit Ausztráliába raktam és egy Írország, amit meg Új Zélandba :D.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#10) Braddock


Braddock
őstag

Én is segítek a Google-nek kémkedni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) #20655360 válasza Silentfrog (#5) üzenetére


#20655360
törölt tag

Az egyiknél mászkálás nélkül ott volt a legközelebbi város neve egy táblán... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.