Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Érdekes elrendezés, a tápnál nem tűnik különösen optimálisnak a levegőáramlás. Plusz még a VGA-nak is hosszabbító kell, az vajon tartozék lesz?

<< Heimdal >>

(#2) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Örömmel látom azért, hogy a gyártók kezdik végre elhagyni a berögzült hagyományokat és kezdenek végre rájönni hogy nincs szükség az 5.25-ös rekeszekre. Ezek elhagyásával aztán meg teljesen át lehet tervezni a házak kialakítását.

(#3) 7time


7time
senior tag

Ha jó árban lenne 1 bevállalnék.

(#4) azbest


azbest
félisten

látványra nem rossz, de a ventilátorokat eléggé lefojtja így... azért egy kis lemezjátszó utánérzésem is volt a képektől:

(#5) Silentfrog válasza azbest (#4) üzenetére


Silentfrog
veterán

Szerintem szörnyű.
Komolyan mondom, ingyen sem kellene! :P

azbest.: Nekem meg valami régi video jutott róla eszembe. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) thomeef


thomeef
őstag

Hát ez a por miatt viccnek is rossz...3 naponta lehet majd kifújni. :U

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#7) 7time válasza thomeef (#6) üzenetére


7time
senior tag

Prototípus tehát még nem lehet tudni hogyan lesz pontosan megoldva a porszűrés és szellőzés, ilyen alapon minden átlátszó odalapul házat lehetne 3 naponta porolni.

(#8) thomeef válasza 7time (#7) üzenetére


thomeef
őstag

Elöl hátul 50x500-as lyuk tátong rajta, ki beszélt itt az átlátszó oldallapról? :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

A riser-es b@sz@kv@'s és egyéb kártyahelyek hiánya miatt talán az PC-05, esetleg a 06-nak van értelme.

Szerintem kissé igénytelen, a tátongó két nyílással, de ha felakasztom a falra(mert van rajta akasztó), akkor szemből ez nem annyira zavaró! Főleg ha a legdrágább PC komponensek sejlenek át a füst-üvegen keresztül :U

[ Szerkesztve ]

(#10) #65675776 válasza Retekegér (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Miért kell hozzá hosszabbító? Ott van a VGA a táp szájában, sokkal közelebb hozzá, mint egy hagyományos felépítésű házban.

Egyébként azzal, hogy open air nem feltétlenül spórol meg semmilyen ventilátort az ember. Lehet, hogy mondjuk a proci és a VGA közvetlenebbül juthat így levegőhöz, de van pár probléma. Csak közvetlenebbül juthatna, ugyanis a tető miatt talán még rosszabb a helyzet, mint egy hagyományos házban. Ugyanis elég kis légtér van a hűtők és a tető között. Oda meg csak úgy nem fog bejutni fele annyi levegő sem, mint egy hagyományos házban. A másik meg az, hogy sok helyen meg fog rekedni a levegő. Bár szerencsére gyakorlatilag csak merőleges áramlású hűtőket lehet rakni bele, szóval a VRAM hűtése meg lesz oldva legalább rendesen, nem úgy, mint bármelyik toronyhűtő alatt.

(#11) Retekegér válasza #65675776 (#10) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

PCI-E hosszabbító, nem tápkábel.

Szerk.: vagy nem tudom milyen megoldás van még ilyen elrendezésnél.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#12) #65675776 válasza Retekegér (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ja, hogy riser? Akkor félreértettem. Azt általában szokták adni a házakhoz. Persze ez Lian-li, szóval lehet külön kell majd beszerezni a többi gyártó árainak 2-3x-áért.

(#13) saelin válasza azbest (#4) üzenetére


saelin
veterán

Inkább villanyóra szekrény! A hangja is közelebb áll(hat) hozzá. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) kriszpontaz válasza saelin (#13) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha be lehetne falazni jó lenne :D.

(#15) Duree


Duree
veterán

Ismerve a márka árpolitikáját,garantáltan nem lesz olcsó.

duree54

(#16) shteer válasza thomeef (#6) üzenetére


shteer
titán

legalább ahhoz sem kell megbontani ;]

..szerintem jónak tűnik

(#17) thomeef válasza shteer (#16) üzenetére


thomeef
őstag

Igaz, portalanítás-barát pc ház :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#18) F34R


F34R
nagyúr

Erdekes koncepcio ez a felig nyitott haz, nem az elso Lian Li ami nem tetszik.

(#19) Garada válasza F34R (#18) üzenetére


Garada
őstag

Hát valamiért és sem szimpatizálok több kiadott kinézettel sem.

(#20) zzolika


zzolika
aktív tag

...akár 360 milliméteres ventilátorokat is fogad
Inkább radiátort, ha már vízhűtésről van szó. Hogy hova fér bele ebbe a házba, azt el sem tudom képzelni. Szivattyú, tartály, csövek, meg hasonlókról nem is beszélve...
Léghűtéssel se néz ki jobbnak, a tömör üveglap nagyon közel van a ventikhez, amit kifújnak az bent is marad.
Nem értem az atx verziót sem, minek ha nem lehet bele csak 2 kártyát tenni? És a másodikat a vga felé, hogy lefedje a ventillátorait?
Kinézetre sem szép, de ez szubjektív. Az ára sem lesz olcsó (ez is szubjektív). Szóval nem az én házam lesz.

[ Szerkesztve ]

(#21) Razenhell válasza zzolika (#20) üzenetére


Razenhell
tag

Ilyenem van és nincs vele probléma! Sőt vga sokkal hűvösebb. Üveg lap nélkül használom enermax 550 digifanless táppal. Evga 780 classy kártya is volt benne, én maradok az open air megoldásoknal, asszony meg törli a port magától :D open air felindulásból vettem egy in win h framet is öcsémnek, azt sem bántam meg :) egy szóval ajánlott cucc! ez az a kategória ami nincs minden havernál. Igen a Lia Li elvan szállva árral, lehetne olcsóbb is! de nekem bejon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.