Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) ArchElf válasza edward2 (#140) üzenetére


ArchElf
addikt

Akkor Paks, reaktortisztítás :)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#152) danih


danih
addikt

Hát engem nagyon érdekel a dolog. Jöhet füles privátban, írjon, aki már képben van... Nem fogom a szerzőt külön zaklatni. (De ha olvassa ezt, és ír nekem utána, nem veszem zokon :U )
Milyen elméletek voltak?
1. Monorierdei vonatbaleset, 2008. október 6.
Nem valószínű, mert az az esemény 10:20-kor történt, az írásban pedig már 8.30 volt megjelölve, amikor már beérkezett a dologról a hír, szóval valószínüleg az esemény reggel 8.00 előtt történt (de később, mint reggel 5 óra, ha feltételezzük, hogy a poszt-toló az autóban hallgat rádiót).
2. Synergon
Itt többletinfóra volna szükségem, mert gondolom nem a 2001-es vagy melyik cessnás katasztrófáról van szó.
3. Iszapkatasztrófa
Ez is később történt, mint ami időpont fel van tüntetve az írásban. (Már említettem a dolgot.)
Több elméletet nem láttam!

[ Szerkesztve ]

(#153) ErosenZold


ErosenZold
senior tag

ehhez én kevés vagyok

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#154) ErosenZold válasza deicide (#12) üzenetére


ErosenZold
senior tag

Minek számoltad? A debilek foglalkoznak ilyenekkel egy ilyen fórumon már bocs..

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#155) Vakegérke válasza ErosenZold (#154) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vannak olyanok, akik igyekeznek ápolni szép anyanyelvünket. Őrzik, vigyázzák. A te mércéd szerint én is a debilek sorába tartozom.

Lásd, én nem minősítelek, bár két bejegyzésed másfél sornak is kevés, nem voltál képes hiba nélkül leírni. Akad, nem is egy, nem is kettő.
Akkor ez most az én szégyenem, vagy a tiéd?

Azt pedig már halkan mondom, hogy öt percen belül etikátlan, nem illik egynél több hozzászólást megejteni.
248 közösségi
40 piaci
1 (1 apróhirdetés)
Regisztrált 2010-12-18 16:29, azaz 70 napja ― tag

Csak egy kis számtan, és máris kiderül, hozzászólásvadász szaga van a dolognak.
Talán nem itt kéne, és főleg nem úgy, hogy mást megrósz.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#156) Kantorpe


Kantorpe
tag

Vannak dramaiatlan dramak, itt meg irastalan iras, lehet, hogy egy nagysag szarnyprobalgatasat lathatjuk elso kezbol... :DDD

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#157) Vakegérke válasza Kantorpe (#156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem ezt ilyen szépen még senki nem fogalmazta meg. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#158) ijjájom válasza Vakegérke (#155) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Csatlakozom a debilekhez! :O

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#159) edward2 válasza danih (#152) üzenetére


edward2
addikt

Az a baj hogy Magyarországban gondolkodtok. Ennél többet nem tudok elárulni.

(#160) ijjájom válasza edward2 (#159) üzenetére


ijjájom
csendes tag

Földrengés? Cunami? Hirosima? :F
Ahhoz fiatal vagy nagyon!
Na akkor mi a francos rosseb történt, főleg ha külföldön, akkor mi a francnak nem lehet kiírni? KGB-s vagy? Vagy CIA-s, vagy NATO katona? Mi a tökömnek ennyire titkolózni?
Ez már kicsit uncsi! Legalább privibe megírhatnád mindenkinek, aki vette a fáradtságot és ennyi időt szentelt Rád!

[ Szerkesztve ]

A felhő mögött, mely ránk veti árnyékát, ott a csillag, mely ránk veti fényét. Victor Hugo

(#161) Raucher válasza ijjájom (#160) üzenetére


Raucher
tag

(#159) edward2
Az a baj hogy Magyarországban gondolkodtok.
(#140) edward2
Volt egy komment ami eltalálta

Most innentől kezdve elegendő visszaolvasni, és kigyűjteni a külföldi hivatkozásokat. Nem hiszem, hogy sok van.

Ha ennyire érdekel, gyűjtsd ki, és oszt meg velünk.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#162) danih válasza Raucher (#161) üzenetére


danih
addikt

Nem láttam külföldi eseményre vonatkozó hivatkozást!

(#160) ijjájom: Földrengés? Cunami? Hirosima?
Az írás alapján én azt mondanám, hogy nem természeti csapásról van szó...

(#159) edward2: hát akkor köszi, itt meg nincs mit találgatni, túl nagy a spektrum, ráadásul mint mondtad, nem is a közelmúltban történt...

Mindegy, a dolog elvesztette jelentőségét, jó ki trollkodás volt, eleinte érdekelt, most már nem.

(#163) Raucher válasza danih (#162) üzenetére


Raucher
tag

Az első 139 hozzászólásban kell lennie.
Egy külföldi hivatkozás biztosan volt, mert én írtam egyet, bár az 16 perccel később következett be, és nem baleset volt.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#164) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem igazán vagyok az írással képben...Lehet hogy valami felmérés a sok kocka mit hoz ki belőle? :Y

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#165) Nimrod


Nimrod
addikt

Szerintem itt nem is fontos, hogy mi történt valójában. Elég csak kicsit belegondolni.
A téma címében a felkiáltójel meg szerintem árulkodó. :U

(#166) Cartman002 válasza Raucher (#163) üzenetére


Cartman002
aktív tag

Pedig csak te említettél eddig olyan külföldi eseményt ami szóba is jöhet. Az meg, hogy 8:30-kor történt balesetnek írja a szerző, azt vehetjük "alkotói szabadságnak" is, hiszen ha leírja pontosan azt az időpontot amikor az általad említett dolog történt akkor azzal el is árulta magát.
Ennek ellenére tényleg jó lenne valami konkrétumot is olvasni :U

(#167) r-chee válasza edward2 (#159) üzenetére


r-chee
őstag

Egy magyar weboldalon magyar által leírt semmitmondó magyar szöveg értelmezésének próbálgatásánál baj, hogy Magyarországban gondolkodunk :F

Mindenki: egyezzünk meg abban, hogy ez az írás 2011 legsemmitmondóbb PH!-s bejegyzése lesz, edward király pedig a legtitokzatosabb PH!-s fórumtag, titkos küldetéssel.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#168) Raucher válasza Cartman002 (#166) üzenetére


Raucher
tag

Nem.
Azon esemény idején nagyjából 18 éves lehetett az író. Legalább is a neten szétszórt információi alapján. Tehát szóba sem jöhet.

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#169) Nashaba válasza r-chee (#167) üzenetére


Nashaba
tag

Nem gondolod, hogy ez egy nyers volt? :)
Bár tény, hogy ahhoz képest, hogy az író egy nagyon megrázó élményt akart velünk megosztani, egy toto-t csinált belőle.

(#170) Sza_Sa


Sza_Sa
senior tag

Hát ez kemény...........vagy nem, de az biztos :D Rég szakadtam ennyit a hozzászólásokon. A srácoknak grat. a kommentekért, az írás meg............egy kódfejtő biztos találna benne értelmezhető információt, nekem nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

"Van három rágóm, pont hárman vagyunk. Egy kell holnapra..."

(#171) radix


radix
csendes tag

"Early on the morning of September 11, 2001, nineteen hijackers took control of four commercial airliners en route to San Francisco and Los Angeles from Boston, Newark, and Washington, D.C..[11] At 8:46 a.m., American Airlines Flight 11 was crashed into the World Trade Center's North Tower, followed by United Airlines Flight 175, which hit the South Tower at 9:03 a.m."

(#172) Silent77


Silent77
veterán

Szerintem macska. :U

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#173) danih


danih
addikt

A szerző:

(#174) rum-cajsz válasza danih (#173) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Immár 707 napja nem tudjuk mi történt Edward munkahelyén!

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#175) Vakegérke válasza rum-cajsz (#174) üzenetére


Vakegérke
veterán

A kíváncsiság hamar öregít. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#176) ABal


ABal
őstag

Én csak most találtam rá erre az írásra, és eleinte bosszantott is a történet. Aztán rájöttem, hogy itt a hozzászólások képviselik a valódi értéket, és már csak ezért is jó, hogy a szerzője közzétette a művét. Rég szórakoztam ilyen jól egy fórumot olvasva. Valljuk be, igazi inspiráló írás ez! Nem a történet hiányosságait kell nézni, hanem azt, hogy egy időre összekovácsolt, és alkotásra bírt egy csomó másik embert. :D

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#177) malomkaorm


malomkaorm
tag

Ez a "cikk" pont olyanra sikerült, mint a hozzászólásai. Semmi értelme.

Üdv.: Dani

(#178) Vakegérke válasza malomkaorm (#177) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megbocsáss, ha tudsz jobbat, miért nem írsz?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#179) malomkaorm válasza Vakegérke (#178) üzenetére


malomkaorm
tag

Miért kéne?

Azt tudom, hogy itt is elég sokan elmondták, hogy egyszerűen nincs vége, a hozzászólásai közt pedig még nem találtam értelmeset. (nem jelenti azt, hogy nincs is)

Üdv.: Dani

(#180) Vakegérke válasza malomkaorm (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem kéne, csak ugye mindjárt más felhangja lenne a kritikádnak, ha különb írást olvashatnánk tőled.
Ami meg a hozzászólásokat illeti, valóban lehet, hogy nincs köztük értelmes. De ha már itt tartunk, mindegyiket elolvastad?

Valamiért muszáj volt leszólnod az írást a vonzataival együtt. De miért? Nem voltál képes legyinteni egyet, és továbbállni szó nélkül?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#181) malomkaorm válasza Vakegérke (#180) üzenetére


malomkaorm
tag

Más is leírta a véleményét, akkor nekem is le lehet. Tudom, csak "kvázi-tag" vagyok, de van véleményem ugyan úgy. Az, hogy van valami írásom vagy sem, nem változtat semmit ennek az értékén. Szépen meg lett fogalmazva, jó a szóhasználat, de ettől függetlenül nem lesz jó maga a cikk.

Üdv.: Dani

(#182) Attila_26


Attila_26
aktív tag

What happend? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.