Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

153 dodó? nah, az kellemes :K
pár hét/hónap és egy tizest esik, Apróban ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) gyiku válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


gyiku
nagyúr

amen.

hüllő

(#3) Indy69


Indy69
aktív tag

Gyártasson csak minél több cég SSD legalább még olcsóbb lesz :D

(#4) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

A zalman most mindenbe beleszáll? Zalman hajszárítót mikor lehet majd venni? :DDD

Mit is kéne ide írni?

(#5) Nordic válasza KisTopi95 (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Egy két procihűtője simán megfelel annak is mind hang, mind szélerősség tekintetében:D

(#6) Angel1981


Angel1981
veterán

Egyetértek a cikk fejlécével! :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Chiller


Chiller
őstag

Mekkora haszon lehet rajtuk, ha lassan még a sarki zöldséges kisjózsi is ssd-t forgalmaz (nem gyárt)...
300-400%?

[ Szerkesztve ]

(#8) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Ahogy nézem mindenki ugyanott gyártat, csak más címkével jönnek ki ugyan azok az SSD-k. :) Ez mondjuk az áraknak jót tehet, de a sok "brand"-től nem lesznek egyedi fejlesztések....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#9) KisTopi95 válasza Nordic (#5) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

És elektromos fogkefét? Szeretnék menőzni hogy nekem ilyenem is van

Mit is kéne ide írni?

(#10) lujó55 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


lujó55
őstag

Szerintem is jó ár és minél több márka van, annál jobb nekünk. Nem számít, hogy csak a név Zalman, legyen már végre normális kínálat és konkurenciaharc.

(#11) - = Zk = - válasza lujó55 (#10) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, de a konkurencia harc az én pénzemért szóljon, ne az ő haszonlesésük végett.
értem ez alatt a horror, kényszerített árazást...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) lujó55 válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


lujó55
őstag

hát ez egyértelmű

(#13) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Az a kék 2,5"->3,5" átalakító mennyiben járul jótékonyan az SSD működési hőmérsékletéhez? Ha már merték írni? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#14) IgnisFatuus válasza macilaci78 (#13) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Kingston HyperX-eim vannak, szerintem elhanyagolható. Ez inkább marketing.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#15) stifi


stifi
senior tag

biztos, hogy a háttérben valami giga cég van, aki fűnek-fának beszállít és önti a piacra az SSD-ket, ezek felmatricázzák ismertebb nevűre és eladják szépen..

láttunk már ilyet, kb erről szól a számítástechnika :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#16) sampe


sampe
aktív tag

Addig addig olvasgatom ezeket az ssd-s híreket mígnem nekem is be kell szereznem egyet:)
Mint annakidején az első mobiltelefonok, először még óckodtam tőlük, aztán csak kellett egy. :DDD :W

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#17) Balage76 válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


Balage76
senior tag

Ha egyszer az összes sarki zöldségesnek, aki SSD-t matricáz ugyanaz a beszállítója, akkor pont nincs árharc, mert a beszállító mondja meg hogy mennyi az annyi. :)

(#18) BiP válasza Angel1981 (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Amíg jó fajta SSD-ket gyárt a fű meg a fa, addig nincs baj. :)

(#19) fatallerror


fatallerror
addikt

ja lol én azt hittem h formula 1es ssd-k, komolyan xD

don't tell me what i can't do!

(#20) - = Zk = - válasza Balage76 (#17) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ezzel is egyetértek....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

Up.hagy jöjjenek csak a minél olcsóbb SSD-k :K

üdv.

(#22) bteebi


bteebi
veterán

A teljesítménye rendben van, az árán viszont még lehetne csiszolni - habár sajnos a versenytársai se olcsóbbak.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) vinibali


vinibali
őstag

úgy tűnik tudják mikor kell ssd-t eladni :)

BIOS/UEFI írás, helyreállítás, törlés, mentés! https://www.bvinarz.org/bios-iras/

(#24) r-chee


r-chee
őstag

Plusz ma már sokan vesznek SSD-t vagy gondolkodnak a vételén.
Én is épp ma rendeltem egyet. Egyrészt a gyorsaság miatt, másrészt azért, mert nem akarok egy 750GB-os winyót csak azért egész nap pörgetni, mert azon van elkülönítve a rendszer.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#25) Reggie0


Reggie0
félisten

En kb. 2 hete vettem, azota nem tudom, hogy tudtam elni nelkule. Mindenkinek csak javasolni tudom:)

(#26) Archer


Archer
őstag

A Zalman is olyan lesz lassan mint a vietnámi balzsam meg a WD-40, mindenre jó.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#27) #19617792 válasza - = Zk = - (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

a Zalmanok mindig túlárazottak voltak, maradnak és lesznek. még apróban is.

amúgy jé, a Zalman még létezik?

(#10) lujó55: amíg kb. az összes gyártó eladja "ugyanazt" X áron, addig a Zalman néven 2X annyiba kerül. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28) G.I.JOE válasza Archer (#26) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

A Svédcseppet ne felejtsük már ki!! :)

EarL 007
Hogy egy kivételt mondjak a 8800GTX-es vizesblokkja olcsó volt a többi gyártóéhoz képest, de ez mint tudjuk erősíti a szabályt.

[ Szerkesztve ]

(#29) r-chee válasza Archer (#26) üzenetére


r-chee
őstag

"Welcome to the human race" :)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#30) Archer válasza r-chee (#29) üzenetére


Archer
őstag

"Call Me Snake..." :)

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#31) Reggie0 válasza #19617792 (#27) üzenetére


Reggie0
félisten

Letezik. Sot, nemsokara jonnek az ujfajta hutesi modszerek, ugyhogy ott is fellendul az ipar.

(#32) waithEard


waithEard
őstag

A nyakamat rá, hogy ezt is úgy "gyártja" ahogy a VGA-kat, meg egybevizeket. :D
Most a matricagyártó cégek örülhetnek, lesz bőven munkájuk!

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#33) banhammer


banhammer
veterán

Kinek a termékeit matricázzák át?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#35) #16939776


#16939776
törölt tag

Legalább egyedi hűtése van, ebben mindig is jók voltak. :)

ki fia borja eme hőkezelt homokkupac?

(#36) NickLang válasza banhammer (#33) üzenetére


NickLang
csendes tag

Nem mind1? :)

"Ki korán kel, egész nap álmos marad."

(#38) - = Zk = - válasza NickLang (#36) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem igazán.... :N
kifizetnéd a Zalman árát egy A-Datá-ért? ;)

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) NickLang válasza - = Zk = - (#38) üzenetére


NickLang
csendes tag

"...SandForce jól ismert SF-2281-es vezérlőjét hívták segítségül, amit 60, 120 és 240 GB-os összkapacitású MLC NAND flash chipekhez párosítottak..."

A többi dolog meg pontosan ahogyan mondod a termék árán múlik... logikus hogy nem a kinézet/matrica számít. :K

[ Szerkesztve ]

"Ki korán kel, egész nap álmos marad."

(#40) - = Zk = - válasza NickLang (#39) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nem hát! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41) Misy


Misy
tag

Érdekes egy dedign-ja van avval a rikítókék átalakítóval...
inkább lett volna full fekete az egész kék zalman felirattal.

140 mm Slim ventit keresek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.