Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szubjektív véleményem, hogy nem túl szép, amolyan semmilyen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) kortic válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


kortic
tag

Küllemre kicsit jellegtelen, valóban, de a belső és az árazás nagyon jó. Korrekt középkategóriás készülék.

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#3) Dinsdale


Dinsdale
tag

Tucattermék.

(#4) r3dsnake válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Viszont itt a bizonyíték rá, hogy nem csak iPhone copy telefont lehet csinálni. Ahol hasonlóság van, az szándékos, nem a véletlen műve. Ennél a telónál semmi sem emlékeztet az iPhone dizájnjára, míg a mostanában lehozott cikkek közül a Meizu, Samsung és Lenovo is csak körberajzol.

(#5) Shatterstar


Shatterstar
aktív tag

Jónak néz ki,de az a fránya akku kapacitás szúrja a szemem,de nagyon :U Igazán belepakolhattak volna egy 4000-es akksit...
Ezt leszámítva még mindig jó paraméterekkel rendelkezik a készülék és merem remélni,hogy a Pana nem jut majd a Sony sorsára!

Why are you wearing that stupid man suit?

(#6) Forest85


Forest85
csendes tag

Szerintem kifejezetten szép. A homlokán visszaköszön a régi Panasonic visszafogott, de elegáns kialakítása.

(#7) shifty!


shifty!
senior tag

Ha mondjuk az érintőgombokat a tapipanel alá helyezték volna, és kapott volna egy kis hangsúlyt a kamera rész, akkor egy kicsit egyedibb lenne - szerintem így sem csúnya, nem is kifejezetten szép.
Az anyagminőségre + kijelzőtípusra mondjuk kiváncsi lennék, ekkora akkuhoz passzolna egy amoled, jó hatással lenne a fogyasztásra.

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#8) gaben88


gaben88
őstag

Nekem a Nexus 4 jutott róla eszembe. :Y

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#9) philips20 válasza gaben88 (#8) üzenetére


philips20
aktív tag

Nekem is..

(#10) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ez is jó nagy batár házat kapott feleslegesen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#11) tjb007


tjb007
nagyúr

Mivel a Panasonic okostelefont már legalább két éve nem gyárt, ezért ez is épp annyira japán, minz az Akai telefonok.

(#12) Garada válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


Garada
őstag

Egyet értek ezzel, valahogy egy szokásos semmit mondó készülék, bár nem vártam tőlük megváltást.

(#13) Polarstar válasza tjb007 (#11) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Na, pont ezt akartam mondani én is. Pont az Eluga volt, amivel régen vissza akartak térni, igencsak pofára estek vele, a pirinyó Akksi és elégedetlen felhasználók tömege miatt.
Mellesleg attól még ez lehet made in Panasonic, mert a TEAC ép nemrégiben idén! mutatott be egy ikerkazettás magnó decket minden nyálcsorgató földi jóval. Ez nem ez európai kínálat.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#14) doooo válasza tjb007 (#11) üzenetére


doooo
veterán

2014-ben is adott ki új telókat..

(#15) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Egy full HD kijelző esetleg? Nem hiszem, hogy lényegesen megdrágította volna.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#16) tjb007 válasza Polarstar (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az még csak az előfutára volt a visszalépésnek, az európai bukás még nem lett volna gond. Az tette be a kaput, hogy a hazai piacon is veszteségesek voltak, ezért ugyanazt csinálták, mint most a Nokia. Csak az üzleti vonal és a feature phone-ok maradtak meg, azok mindegyike 100%-ig Panasonic.

(#14) doooo

Igen, valóban így volt, csak épp azokhoz a Panasonicnak annyi köze volt, mint Audinak a vadászbombázó gyártáshoz. [link]

(#17) yootti


yootti
tag

Egy gond van vele....android.

Nem csak tisztességesnek kell látszani-annak is kell lenni!

(#18) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kár hogy ilyen jellegtelen, az első Eluga külsőre tetszett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.