Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Beniii06


Beniii06
őstag

Várjuk. :C

"Got any other secret weapons?"

(#2) Norb79 válasza Beniii06 (#1) üzenetére


Norb79
őstag

Switchre is. :D PC-n lement vagy 4x, xbox360on is kétszer, ideje lenne switchen is végigtolni. Mai napig egyik legjobb játékélménynek tartom mikor Joe hozza be a reptérről a Vitot és közben sztoriznak. :D

(#3) Beniii06 válasza Norb79 (#2) üzenetére


Beniii06
őstag

Reptér? Én az elejéről vasútállomásra emlékszem, igaz tévedhetek is, mert nem mostanában játszottam vele.

Ez tipikusan az a játék, amit megéri megvenni, akár kétszer is(nekem csak az alap van meg), bár érdekelne, hogy mit takar pontosan ez a "definitive edition". Lesz benne komolyabb grafikai felújítás is vagy csak az összes dlc-vel egybegyúrják és "vegyétek, vigyétek"?

"Got any other secret weapons?"

(#4) Chapel


Chapel
addikt

Oké, "ha olyan lesz, megéri", de ha az első rész lenne...
Olyan lennék, mint egy 14 éves kislány anno egy Backstreet Boys koncerten :))

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#5) FlDutchman


FlDutchman
tag

Elég időtálló amúgy a grafikája, legalábbis PC-n nemrég megnézve még a mai napig elég tetszetős.

Majd a Mafia 1-et is lécci. Tudom, az Gathering of Developers release, na de akkor is :)

Szerintem is vasútállomásról jöttek :)

(#6) Norb79 válasza Beniii06 (#3) üzenetére


Norb79
őstag

Nem, vonat az, csak mivel az európai frontról jön így repülőre asszociáltam, sorry. :)

(#7) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Inkább az első részt definitíveljék, azért bármikor fizetnék akár teljes árat is, a kedvenc PS2 játékom volt.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#8) lmno


lmno
őstag

Remake, Remaster, Definitive Edition, folytatások. Lesz valami eredeti is ebben az évben (vagy az elkövetkezendő 10 évben? :) )
Amúgy ja, ha már Mafia, akkor az elsőt kellene felújítani, az köröket ver a többi részre (és rá is férne a felújítás).

(#9) Beniii06 válasza FlDutchman (#5) üzenetére


Beniii06
őstag

Igen, főleg PC-n az a jó, hogy modolni is lehet.

Ha már remastered kiadás, annyi minimum elvárás van, hogy optimalizálják a játékot nagyobb felbontásra is(GUI elemek, stb), esetleg kapna eyefinity/NV surround opciót az jó lenne + egy-két textúrát "HD-sítenének"/ a hangon javítanának, az lenne az igazi "remastered", a többihez nem kell nyúlni, most is OK összességében a játék.

"Got any other secret weapons?"

(#10) Beniii06 válasza Norb79 (#6) üzenetére


Beniii06
őstag

Ezek után kötelező lesz végig játszanod hetedjére is. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#11) kikikirly válasza FlDutchman (#5) üzenetére


kikikirly
senior tag

Igazat szóltál,szívemből szóltál.Mai napig megállja a helyét,sőt bekapcsolt PhsyX-el lövöldözős szituációkba eléggé odaba*z.
Feljavított textúráktól csak még jobb lesz.
Egy hibája van,abban a pillanatban hogy meghal az ellenfél a hitbox megszűnik létezni,se véreffekt,se semmilyen hatása nincs a golyónak, merthogy az egyszerűen áthalad mintha ott se lenne.Ezt jó lenne orvosolni legalább egy vérporlasztós effektel,de mint azt az elmúlt 5-8 évbe megszokhattuk a Remaster/Definitive kiadásoknál a dinamikus elemekhez a tisztelt fejlesztők még véletlenül se nyúlnak hozzá.Nesze HD textúra Örüjééé.
Lásd Red Alert Definitive Edition,játékmenet 90-es évek szintjén,nyilván a HD textúrával minden megváltozik...

[ Szerkesztve ]

(#12) ribizly válasza lmno (#8) üzenetére


ribizly
veterán

CP2077
TLoU II
Doom Ethernal
BF (BC3?)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) Norb79 válasza Beniii06 (#10) üzenetére


Norb79
őstag

A PC-t a fővárosban hagytam, az xboxot elhoztam, de arra nem férne el a letöltés a 250es vinyóra, szóval várom, hátha mégis lesz switch port. ;)

(#14) lmno válasza ribizly (#12) üzenetére


lmno
őstag

Ebből 3 folytatás, a CP-nek meg örülhetünk, ha megjelenik idén.

(#15) Rodi 4.80 válasza lmno (#14) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Kijön az, mert jönnek az új konzolok is. Esküszöm ezek tudták hogy tavasszal tré lesz, Ubiék is halasztottak 1-2 jó játékot ami már be volt harangozva. :)

(#16) Dr. Akula válasza lmno (#14) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Én azért örülnék egy Populous Definitive-nek is. De a Diablo 1 / 2 Classicra is ráférne.

(#17) cyberkind


cyberkind
félisten

Jöhet ez is, de mindenki tudja, hogy az elsőt kéne legalább úgy, ahogy a Capcom tette a +20 éves Resi 2-vel. (Arról nem is beszélve, hogy az első rész, mindegyikre köröket ver, az az igazi Mafia, a többi csak lehúzás) :K

Paranormal Cocktivity

(#18) adamssss válasza ribizly (#12) üzenetére


adamssss
veterán

Tlou 2 hatarozatlan idore el lett halasztva. Nem lepodnek meg ha iden mar nem jonne ki.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#19) Beniii06 válasza cyberkind (#17) üzenetére


Beniii06
őstag

Az első részből én azért nem hiányolok remasteredet, mert egy bug miatt, az autóversenyzős résznél nem tudtam tovább vinni, akkor még nem volt úgy, hogy beütöm a keresőbe és letöltöm a javítást hozzá, számomra azért nem maradt emlékezetes, nem úgy mint a 2.

"Got any other secret weapons?"

(#20) cyberkind válasza Beniii06 (#19) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudod mit hagysz ki, nagyon gyenge eresztés az 1. rész után a 2., nekem a 3. is jobban tetszik, de az egész szériából, csak az eredeti az igazi.

Paranormal Cocktivity

(#21) Daelion


Daelion
őstag

Szerintem a 2 még most is elfogadhatóan néz ki és még az UltraWide felbontást is kezeli,nálam legalábbis megy 2560x1080-ba gond nélkül.
Pont idén gondolkoztam,hogy újra kéne játszani azt felraktam.

1-et játszottam az autóversenyzős részig azt ott hagytam abba,eleve sokat akkor még nem értettem belőle tehát mindegy is. 'ált sulis voltam kb'
2 viszont nagyon bejött és a 3 se volt rossz,ott inkább optimalizálás meg performance gondok voltak.

[ Szerkesztve ]

(#22) janeszgol


janeszgol
félisten

Aki kihagyta az egyet, és nem vitte végig, az lemaradt arról a flashről, ami a kettőben várta. (Az első rész végén aki megöli a komát, azok mi leszünk a kettesben.) Nekem a harmadik rész nem tetszett, de az első kettő etalon! Egy mérce a jó játékokra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#23) KaitouP


KaitouP
veterán

Mit benchmarkoltam PhysX-el amikor megjelent, nyúztam vele a GTX 275-öst... Szép emlékek. :D Jó játék volt, nagyon vártam a folytatást erre elb*szarintották, viszont a remaster ötletének örülök.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24) Puma K válasza KaitouP (#23) üzenetére


Puma K
veterán

Neeeh :Y +1 teljes egészében a hozzászólásodra! :D

Anno a GTA IV miatt vettem HD 4850 helyett GTX 275-öt. Szintén szét benchmarkoltam magamat az akkori gépemmel (i5 750@3,2GHz+GTX275) :D

Még képes voltam venni egy tápcsatlakozó nélküli 9600GT-t hogy a fizikát külön számolja :DDD
De valami akkori oknál fogva nem raktam be a gépbe... csak a dobozában pihent :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#25) Norb79 válasza Daelion (#21) üzenetére


Norb79
őstag

4k@ultrában elég szép még mai napig, ezt csak megerősíteni tudom én is. Nyilván az x1/ps4 verzió a fő indok, és ha már készül, hát kiadják PC-re is. De nem PC az elsődleges cél szerintem.

(#26) Puma K válasza Norb79 (#25) üzenetére


Puma K
veterán

Most akarom megnézni hogyan fut 5120x2880-ban :D

Csak éppen beindult a Folding@Home és szórja a feladatokat: [link]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#27) KaitouP válasza Puma K (#24) üzenetére


KaitouP
veterán

Pacsi! :C :R

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#28) FlDutchman válasza cyberkind (#20) üzenetére


FlDutchman
tag

Hasonlóan gondolkodunk, hurrá :)

Az első rész története egészen kiemelkedő szerintem, egy jól azonosulható karakter Tommy Angelo (én nem is emlékszem, hogy bugos lett volna az autóversenyzős rész, de tény, hogy könnyítettek rajta az egyik patch-csel. Ami sajnos problémásabb, az a free-ride extreme-ben a Bolt Ace küldetés, amikor át kell menni a terranova bridgen magas frame-ratenél lehetetlen, mert túl gyorsan robbannak az aknák :) ).

A második rész világa, környezete persze a technikai fejlődés miatt lett jobb, de nekem még mindig hiányérzetem van amiatt, hogy megvágták a sztorit és rövid lett a játék.

Vito karaktere jobban is tetszett a harmadik részben, ami lehet technikailag bugos, viszont a város hangulatos, és a történet is jó lett, Lincoln-nak legalábbis elég konkrét célja van, és azt viszi véghez.

(#29) Chapel válasza Beniii06 (#19) üzenetére


Chapel
addikt

Nem bug volt az, csak mocsok nehéz volt.
Én is ahogy anno mindenki, sokadszorra tudtam teljesíteni...30-40-50x próba minimum :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30) Kai_Rong válasza Chapel (#29) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én egy hétig voltam elakadva, mire sikerült megcsinálni a versenyt. Aztán kiderült, hogy le lehet csapni a pálya egy részét :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#31) xsjado93 válasza Kai_Rong (#30) üzenetére


xsjado93
senior tag

Egészen pontosan volt egy elkerített út, amin ha végigmentél és megnyomtad a 0-t a numerikus billentyűzeten akkor odarakott a rajtvonal elé :DDD
Nekem is csak úgy sikerült tizenéves koromban :U
De gondolkozok rajta hogy felnőtt fejjel is végig kéne játszani :K

Your life is a lie.

(#32) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Akkor ez most kap egy grafikai javítást?
És aki megvette már és a Season Pass-t is megvette, megkapja esetleg ingyen? :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#33) oriic válasza tibaimp (#32) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jókat kérdezel, senki nem tudja, hiszen még hivatalosan be sem jelentették. :D

Live-Die-Respawn

(#34) tibaimp válasza oriic (#33) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ó! Bocsánat! :R
Nem figyeltem, csak megörültem, mint majom a farkának :B

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#35) ribizly válasza tibaimp (#32) üzenetére


ribizly
veterán

Ne reménykedj! ;]
Az ritka, fehér holló jellegű kiadó, amelyik ilyenkor nem kér ezért legalább egy 19.99€-s árat.
Viszont általában a remaster, definitive jellegű cuccok a teljes, full extrás game-t szokták tartalmazni legalább.

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#36) tibaimp válasza ribizly (#35) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Annó a Skyrim SE-t megkaptam ingyen, mert megvolt a Legendary Edition változat. Én reménykedek. :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#37) Puma K


Puma K
veterán

A beállítások:

2560 x 1440

3840 x 2160

5120 x 1440

És még egy régi mérés 4790K@4,7GHz + 1080 Ti

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#38) gainwardgs válasza Puma K (#37) üzenetére


gainwardgs
addikt

Eredeti is egész pofás még, főleg driverből 8xmsaa-val :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.