Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fillesy


fillesy
csendes tag

Nagyon helyesen tették. Miért fizessek egy olyan eszközért amit soha nem használok? Szerintem csak idő kérdése hogy a kicsipuha is bejelentsen egy XBONE BASIC modellt, az idióta kinect nélkül, mondjuk szintén 399 dolcsiért.
Tudom-tudom, mindig azt nyilatkozzák hogy a Kinect a konzol szerves része, meg erre építették fel az egészet, meg minden de emlékezzetek hogy ugyanezt mondták anno a DRM-re meg a 24 órás bejelentkezésre is. :)

(#3) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nem akarok kötekedni, de ha külön 60$ a cucc, akkor adhatták volna egyben 350$-ért, akkor is olcsóbb lett volna...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4) Def26 válasza TESCO-Zsömle (#3) üzenetére


Def26
félisten

A lényegen ez sem változtat. Akinek nem kell az minek vegye meg? :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5) Spancho


Spancho
őstag

Azért elég elszomorító ,hogy nem lehet ugyan úgy használni a kontrollert mint ha kamera is van hozzá...
Mondjuk eddig is simán elvoltam a normális kontrolleres irányítással ,de azért lehet hogy megdobja ez a kis +.
Remélem nem lesz kötelező 1-2 játékhoz a használata.
Ha az XOne-ból is lesz valami Arcade verzió akkor már nem tudnám eldönteni melyiket vegyem meg.
A többség amúgy is arra hajlik majd amelyiket hamarabb és biztonságosan feltörték és beindult a warez.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#7) TESCO-Zsömle válasza Def26 (#4) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt most úgy mondod, mintha nem az lenne ma a természetes az elterjedt, hogy az emberek olyan dolgokat vesznek, amire amúgy semmi szükségük...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) Def26 válasza TESCO-Zsömle (#7) üzenetére


Def26
félisten

Igen ez igaz, de ez egy olyan kellék, ami 20% -al megdobja az árat. Egyenlőre úgy néz ki, hogy kötelező, de szvsz ez még voltozhat.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) Gergosz2 válasza Spancho (#5) üzenetére


Gergosz2
veterán

szerintem meglépe a kinect nélküli csomagot is az M$ , mert azért 100$ különbség az nem kevés.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#10) Lacces


Lacces
őstag

Ha lejjebb nyomja a nyugat-európai használt slim PS3-ak árát, akkor áldásom az olcsóbb PS4-re :D

(#11) Raysen623


Raysen623
addikt

Részemről, fogalmam sincs mivel lenne több a PS4 az eye-al! Majd ha kiderül, és tényleg olyan vonzó a különbség akkor veszek egyet és szerintem sokan mások is...addig elegendő a kontroller a kék leddel:D

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#12) danikollar válasza Raysen623 (#11) üzenetére


danikollar
őstag

Az említett fényből ítélve bizonyos Move funkciókkal szerintem.

(#13) blade zte


blade zte
őstag

Mi lett volna, ha a microsoft nem vezeti be az egeret a windowsnál? Ma nem biztos, hogy lenne a PC-re játékosréteg... Szerintem a fejlödésért nem szabad a magasabb árat elítélni. Ki sem próbáltátok még.

Oppo find 7 astro black

(#14) wednesday válasza blade zte (#13) üzenetére


wednesday
őstag

Az egeret is külön lehetett megvásárolni. Nincs elítélve a fejlődés, ha hasznos és beválik akkor venni fogják. Nem szeretem az agresszív árukapcsolást.

(#15) nuke7


nuke7
veterán

Hol derült ki, hogy nem lesz külső tap egység ..?
Lehet, hogy bennem van a hiba, de ilyet nem hallottam :N

https://youtube.com/user/nuke7

(#16) danikollar válasza nuke7 (#15) üzenetére


danikollar
őstag

A 2. videóban beszél róla a baloldali srác.

(#17) MortalVenoM


MortalVenoM
tag

az a nagy helyzet, h a microsoft bármikor meglépheti, hogy kiveszi a kinectet a csomagból, márpedig a kinect ára (a hagyományosé, nem a továbbfejlesztett, nagyobb tudású, gyorsabb, érzékenyebb, infrás, stb. újé) $150. így az egész konzol lenne $349, ráadásul odaszúrhatnak, hogy az ő kontollerük 100%ban kihasználható az érzékelő nélkül is (nem kell elmagyarázni, értem, h a ps kontroller is működik jól, csak pár szar funkció kiesik, de ez a marketing). és akkor itt van vége a playstation-nek, a japánokon, meg pár szemellenzősön kívül senki nem fogja megvenni. 2 héttel megjelenés előtt meg már a sony se tudna reagálni.

(#18) unrealnoise válasza Spancho (#5) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Exkluzívok itt is ott is lesznek jók. A Sonynál szvsz jobbak, és ős a gen vége felé is az ki ütős ex címeket, lásd PS2-es időszakot, és most az idei PS3-as évet is... A Microsoft meg... khm...

Aztán meg ott a hardver, mivel hasonló felépítésű a két gép, azaz nincsen szarul vagy nehezen programozható masina a másikhoz képest, ezért hamarabb kijöhet a PS4 erőfölénye. Mert az van becsülettel.

Lásd itt: link

És hát az sem mindegy, hogy a PS4-es rendszer csak 1 GB ramot vesz el a játékok elől, az Xboxnál ez 3 GB-ra rúg. Aztán ott a DS4, szvsz - és az eddig olvasottak alapján is - egy nagyon profi gamepadról van szó.
Nézd meg ezt a képet: [link] Ami a legjobban tetszik, az a markolatok felülete. ami lent végigfut a karokon, mondanom sem kell mennyire csúszásmentes, biztos fogása lehet.

A ravaszok sem fényes műanyag felülettel rendelkeznek, a D-pad pedig köröket ver az Xbox süllyesztett megoldásához képest... (Persze az Xbox One kontroller sem rossz, de nah, a Sonynál most olyan dolgokra is figyeltek, amire nem számítottam. Pl. markolatok felülete más borítást kap? Kurvajó lett..)

Igazából azt megértem, ha valaki exkluzív játék miatt Xbox One-t vesz. De az, aki nem tudja, azaz nem elkötelezett, és mégis Xbox One-t vásárol, nos azt nem értem. A PS+ akciók mennek tovább PS4-re, ami kurvajódolog, a PS4 olcsóbb, a PS4 erősebb, a Sony a gen végén is nyomni fogja a kiváló exkluzív címeket az eddigi genek alapján, és hát az a DS4 szvsz valami rohadt jó lett. (És nem nem vagyon Sony fanboy, a DS3-at gyűlölöm, különböző kiegészítőkkel tettem emberibbé azt a gamepadot...)

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#19) unrealnoise válasza MortalVenoM (#17) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Hát, ez lehet nem fog megtörténni. A Microsoft abban látja a befektetést, hogy hé, ez kamerás rendszer, ez igaz, hogy drágább, de majd vissza is hozza a pénzét, hiszen jobban fog fogyni, skype-olnak az emberek a win8-as rendszeren, szóval a Microsoftnak úgy néz ki megéri ilyen áron adni, és bevállalni ezt a $100-os különbséget.

A PS3-al a Sony majdnem tökönlötte magát egy életre, azért azért mégsem haltak bele, sőt egyre népszerűbb ugye a Sony gépe...

A Sony-t meg nem kell féleteni, $400-os ár náluk nagyon versenyképes, pláne, hogy a gép jobban össze van rakva külsőre is, erősebb is (nem is kicsit), szóval khm...

A Microsoft meg a kamerával hosszú ideig számol, nem fogja a start előtt kivenni, ez egy stratégia szerves része, nem fogják még a nyitás előtt a saját hosszútávú elképzelésüket kukába dobni minden téren... Épp elég volt gondolom a DRM-es meg online csekkolás kukázása náluk...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#20) Gergosz2 válasza unrealnoise (#18) üzenetére


Gergosz2
veterán

Szerintem az átlag ember aszerint válaszT , hogy mennyibe kerül a masina.

Aki kicsit figyeli a játék hírket, vagy már korábban találkozott valamelyik géppel az előző generációból az pedig az exklúzív címeket is figyelembe veszi , de a döntő többség leszarja hogy milyen hardveR van műanyagdobozban.

De szerintem kétségtelenül az ár a legfontosabb az embereknek.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#21) Lacces válasza Gergosz2 (#20) üzenetére


Lacces
őstag

Az én tapasztalatom pedig inkább a szolgáltatás + játék és nem az ár. (Észak-Magyarország)
Az XBox-sok itt általában a Live szolgáltatás miatt választják az MS-t. (én úgy vettem észre, hogy elég tudatosak ebben a témában.)
Az ár kevésbbé, mert ennyi pénznél a 2 konzol közel van egymáshoz. Max várnak, amíg csökken az ár. (Bár Hardveraprón a használt árak már magasabbak mint az újak a boltból ;] )

[ Szerkesztve ]

(#22) doktordrog válasza Lacces (#21) üzenetére


doktordrog
aktív tag

Nem ismerem az Xboxot. Milyen szolgáltatásai vannak?

(#23) Spancho


Spancho
őstag

Tényleg azt kifelejtettem az előző komentemből ,hogy ha nem külső táp lesz akkor milyen meleg lehet majd a konzol :D

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#24) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

SONY Y U DO DIS

Én sajnálom hogy kihagyják a PS4 belépő csomagából, tudott volna hozni újdonságot a játékokba a kamera megléte... dehát így hogy nem lesz kötelező, annyira fognak rá építeni a fejlesztők mint most a Move-ra.

Jobb lett volna ha bevállalnak -50 pénz árvágást az eredeti elképzeléshez képest, az már majdnem egy játék ára lenne, arra is nagy marketinget lehetne építeni, hogy 2 1,5 játékot kapsz az XBOne áráért.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#25) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha az MS ugyanezt meglépné...

(#26) Def26

Kb, de nem fogják meglépni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#26) Def26 válasza oriic (#25) üzenetére


Def26
félisten

Lemosná a sony -t. :)

Sztem esélyes. Azért koránt sem olyan rózsás a helyzet még a drm/24 órás dolgok eltörlése után sem. Ahogy olvasgatom SOKKAL többre számítottak. :K

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) nuke7 válasza danikollar (#16) üzenetére


nuke7
veterán

Hat nem egészen. Ő azt mondja, hogy: "hogyha benne van a tápegység akkor az impressziv" ... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#28) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hát mist már teljesen bizonytalan vagyok... Eddig úgy volt, hogy a csomag része a kamera, erre most bemondják, hogy mégsem, legalább akkor lenne egy kamerás csomag is 340-350-ért....
Az excluzívok eddig egyik oldalról se győztek meg, designban az xbox jobb (kevésbé rohadt randa nah...)
Most úgy vagyok vele, hogy megvárom, milyen lesz a két kontroller a kezemben, és melyiknél lesz ingyenes multi? Hihetetlen, ha belegondolok, hogy 1hónapja még kizártnak tartottam hogy xboxo-t vegyek, és még le is ugattam mindenkit, most meg az ms és a sony változtatásoknak hála...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#29) boost válasza nuke7 (#27) üzenetére


boost
addikt

Ha megnézed a fotókat, akkor a hátoldalán ott a sima 220V bemenet. Amilyen a rádiókban, meg a mostani PS3 SuperSlimben is van.
http://reviews.cnet.com/2300-21539_7-10017138-10.html

(#30) ldave válasza GeryFlash (#28) üzenetére


ldave
félisten

Ingyenes multi csak Wii U-n lesz :)

A Slime draws near! Command?

(#31) Lei559


Lei559
tag

Tuti lesz kamerás alapcsomag is. De én szerintem toronymagasan felhasználóbarátabb az a stratégia , h megveszi majd az a kamerát aki akarja.. nem úgy mint az MSnél ahol rád van erőltetve. Még akkor is ha kb soha sem fogod használni egy játéknál sem..

(#32) tDr1v3r válasza Lei559 (#31) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ha egy játék szerves része lesz, akkor kénytelen leszel használni...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33) Lei559 válasza tDr1v3r (#32) üzenetére


Lei559
tag

Igen én is ettől félek.. De max akkor majd megveszem később hozzá 60dolcsiért. Még mindig jobban bejön ez a szitu mint amit az MS kínál alternatívaként.. Aztán az is lehet h később megszeretem ezt a kamerát a konzolhoz.. egyenlőre az x360 kinect elvette a kedvemet tőle. :U

(#34) konikan


konikan
aktív tag

Ez megint egy vitaindító téma. Ha a Sony mondjuk csak 40-50 $-al adná olcsóbban a gépet, a mostani fejlemények után nem állna ilyen jól az előrendelésekben, de így a kontrolleren meglévő hátsó elem maximum dísz lehet csak. Véleményem szerint a piacra kerülés után 1-2 évvel fog igazán kirajzolódni, hogy melyik konzol is éri meg igazán a pénzt, így fél évvel a megjelenés előtt spekulálni nem vezet sehova.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#35) ManUnited válasza Def26 (#26) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Box 360-al se mosták le a Sony-t. Pedig ott aztán minden megvolt az MS-nek. 1 év előny, ütősebb nyitócímek, sokkal alacsonyabb ár. Aztán végül mégis a PS3-ból adtak el többet. Ezt az MS lemossa a Sony-t szerintem ne erőltessétek eddig se jött be, eztán se fog. :)

(#36) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Vagy a másik verzió:
rátukmálták a játékosokra azt az eszközt, amit lehet meg sem vásárolnának, csak azért, hogy ennek ürügyén még jobban lehúzzák őket.
Xbox go home! :W

(#37) sasa134 válasza ManUnited (#35) üzenetére


sasa134
addikt

+1 teljesen egyetértek...nem tudom honnan szedik ezt a ' lemosnà a Sony-t...' dumát...

Avanti Roma

(#38) Gebriel válasza sasa134 (#37) üzenetére


Gebriel
veterán

Mondjuk onnan hogy az PS3 és XBox 360 megjelenéstől, a múlt évig toronymagasan verte a 360 a PS-t. :U

(#39) sasa134 válasza Gebriel (#38) üzenetére


sasa134
addikt

És ez miért determinálja hogy a következő gen is így fog teljesíteni?? Lásd ps2-box esetét. Az "múlt évig toronymagasan verte" kijelentés is érdekesen hangzik, mintha tavaly hirtelen eladtak volna 50+ millió ps3-at...Nyilván nem így történt varázsütésre.

Szépen zárult az olló, mert az elején a box elment a jobb árnak köszönhetően - ez nyilvánvaló. Pont úgy ment el, mint ahogy most fog a ps4... Pár év után én nem várok nagy különbséget, beáll valami balansz mint ahogy most is mert egy idő után az ár nem lesz tényező.

Azt meg végképp fel nem fogom, hogy egyesek miért szurkolnak bármelyik félnek (a másik kárára). A vásárlóknak a legrosszabb az lenne, ha nem lenne verseny, nem lenne háború a vevőkért. Ezért szorítok a Nintendonak is, remélem nem csak 1 vagy 2 szereplős lesz a piac - akkor mindenki szívna. Ettől függetlenül nekem ps4 lesz.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#40) Gebriel válasza sasa134 (#39) üzenetére


Gebriel
veterán

"És ez miért determinálja hogy a következő gen is így fog teljesíteni?? "
Hol is utaltam erre akár csak egy szóval is? :U

Az az olló elég lassan zárult be mennyi kellet neki 4-5 év?

[ Szerkesztve ]

(#41) ManUnited válasza Gebriel (#38) üzenetére


ManUnited
aktív tag

1. Nem toronymagasan.
2. 1 év előnye volt a box360-nak.

(#42) unrealnoise válasza konikan (#34) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Kicsit azért vicces. Még melyik éri meg igazán? :D

A PS4 nagy vaószínűség szerint kiforrottabb, mint az Xbox One. Ugye belsős szivárogtatások is ezt sugallják, meg hát a Sony valószínűleg igyekezett és hát az AMDnél is lenyilatkozták már, hogy a Sonyval már jóval korábban konzultáltak.

Aztán ott van az ára. Olcsóbb. Jóval. Aztán ott van a hardvere. Gyorsabb. Lehet most még nem számít, mert most jóformán bármi, ami next-gen szép, de idővel jócskán kijöhet a különbség, és itt nem PS3 és xbox360 közti különbség van...

Az exkluzív címek is a Sony frontján erősebbek szerintem, és hát a Sony becsülettel megnyomja a jelen generáció végét is, ahogyan a PS2-es időszakban is tették...

Igazából ugye csak az Xbox live az ami jobb, mint a PSN, mármint gyorsabb és stabilabb ugye (egyébként a PS+ a csúcs), viszont mivel a PSN is fizetössé válik, így gondolom a Sony sem tököl sokat a fejlesztésekkel...

Igazából szerény véleményem szerint simán a PS4 éri meg jobban... Hosszutávon is. Sőt, úgy talán pláne.
Persze aki a Forza 5-re vágyna, vagy ilyesmi, annak tök mindegy, vegye meg azt amire kiadják az adott játékot, de akit nem kötnek exkluzív sorozatok a platformhoz, annak bizony inkább PS...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.