Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kékes525


Kékes525
félisten

Ha igazak az árak, akkor rendkívül drágák. Inkább veszek egy jobb órát érte és egy jobb okos karkötőt (az már van is Fitbit Charge HR). A telefon funkciók úgysem kellenek.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#2) #79335424


#79335424
törölt tag

Csak a lényeg maradt le a cikkből. Az, hogy milyen telóval együtt adják ennyiért? ;]

(#3) vigyori78 válasza #79335424 (#2) üzenetére


vigyori78
őstag

+1

A P8 olcsóbb mint az óra :U

(#4) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

a legelső (rém)hírek $1000-ról szóltak, ahhoz képest a 350 baráti (bár nekem így is rengeteg).
sajnos a prémium külső és feltételezhetően ugyanilyen belső miatt nem adhatják olcsóbban.

#?*@&!

(#5) szupermacs


szupermacs
veterán

Tyhű de drága kis vacak! :D De valakinek biztosan kell ennyiért is.

(#4) zeon.hu: Feltételezzük, hogy prémium belső és ez alapján kiadunk érte ennyit?

[ Szerkesztve ]

(#6) consono válasza Kékes525 (#1) üzenetére


consono
nagyúr

Én most is így vagyok, csak budget kategóriában :) A jobbomon egy Xiaomi MiBand, a balomon meg egy Orient Mako Diver. Néha azért jó lenne egyben tudni a kettőt...

"In God we trust. All others must bring data"

(#7) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Nagyon tetszik, de egyszerűen képtelenek megérteni a gyártók (élen az epöl-lel), hogy ilyen árak mellett nincs erre szükség. Az ember órát 5-10-50 évre vesz, ebben a belbecs évente elavul.
Ha valahová, hát ide jó lenne a googl-féle project ara, megvesz az ember egy minőségi, acél házat zafír üveggel (ez a része necces, mert bele kéne integrálni az érintőt), fix gombkiosztással, és a belsejét frissítheti kedve szerint.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#8) tjb007 válasza Kékes525 (#1) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, az árak valósak, de már a bemutatáskor is lehetett tudni, hogy nem lesz egy olcsó "játékszer".

(#9) Fr0z3n válasza consono (#6) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ezzel én is így vagyok, csak nekem miband + SE mbw-150 kombóval. Az alcatelnek szimpatikus az órája, és megfizethető is. Egyelőre....

(#10) gerii válasza MittuDomain_ (#7) üzenetére


gerii
addikt

Ez jó ötlet lenne.

(#11) consono válasza Fr0z3n (#9) üzenetére


consono
nagyúr

Én is az Alcatel óráját nézegetem, de egyelőre még várok vele. Kollégámnak most lett, majd rákérdezek pár hét múlva a hosszútávú tapasztalatokra.

"In God we trust. All others must bring data"

(#12) atike


atike
nagyúr

Gyönyörű.... Simán kellene. Na de ilyen áron? :Y Brutálisan sokk.

(#13) janos1988


janos1988
addikt

Az arany színű már mulatási kategória. ;]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#14) Kékes525 válasza tjb007 (#8) üzenetére


Kékes525
félisten

Sok függ a funkcióktól, de annyit biztos nem ér meg. Nem hiszem, hogy nagy piaca lesz.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#15) Fall-N


Fall-N
veterán

Sajnos úgy érzem, hogy hiába lenne potenciál ezekben az okosórákban szerintem ezek egyelőre zsákutcák.

Az alacsony fogyasztás miatt az AMOLED kellene a kijelzőnek, de az meg beég a konstans tartalom miatt. Az LCD meg sokat fogyaszt.

(#16) Beri78


Beri78
őstag

szépen fejlődik ez a piac is, de ennyi pénzért lehetne már valami "óraközelibb" minőséget adni :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#17) varkokonyi válasza Fall-N (#15) üzenetére


varkokonyi
csendes tag

Nekem LG G watch R-em van és nem ég be. Van benne "burn-in protection" funkció. Nem tudom hogyan működik, de tényleg nem ég be.

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ennyiért könnyen kihagyom még a vétel gondolatát is.

(#19) zeon.hu válasza Fejvadi (#18) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

ha bekerülne szolgáltatókhoz és akciózzák telefonnal együtt, mint annak idején a talkband b1-et, akkor hamar lemegy az ára. legalábbis sokan fogják jóval olcsóbban eladni még dobozában, ezzel csökkentve a teló vásárlás költségét.

#?*@&!

(#20) szupermacs válasza varkokonyi (#17) üzenetére


szupermacs
veterán

Mennyi idős?

(#21) varkokonyi válasza szupermacs (#20) üzenetére


varkokonyi
csendes tag

Pár hónapos, folyamatosan ugyanaz a watchface volt rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.