Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pomorski


pomorski
őstag

Szépek! Vajon tényleg jók is?

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

ami biztos, nem zsúfolták egymásra az alkatrészeket.

(#3) voodoo98


voodoo98
addikt

Fekte->Fekete a címben.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4) Daywalker válasza voodoo98 (#3) üzenetére


Daywalker
addikt

Óó h a ... üsse ki a szemét :DDD Köszi ! :R

[ Szerkesztve ]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pofásak azt meg kell hagyni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Lacces


Lacces
őstag

Nekem tetszik, különösen örülök, hogy microATX. Egy kis gépházas munkagépet akarok magamnak.
Számomra az a furcsa, hogy az MSI honlapján ez a két alaplap Gamer alaplapként van feltüntetve, de nem korlátozó tényező a B150-es chipset?

(#7) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi a hírt, jó kis lapok!

A B150M Bazooka Plus tökéletes egy alap játékos, tuningmentes konfighoz - és az ára is kedvező! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#8) SyMbioTe válasza Lacces (#6) üzenetére

Egyátalán nem hátrány a B150. Minden megvan benne ami egy Gamer gépbe kell, H170 az leginkább a RAID támogatásban különbözik.

Az a Bazooka Plus pedig nagyon jól néz ki. :C A másikon szerintem már túl sok a fehér, de elhiszem, hogy valakinek az tetszik. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#9) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Nemrég vettem lapot....érdemes lett volna még várni :W

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#10) Xaels


Xaels
félisten

Az Arctic tetszik és egy szép fehér NZXT házban jól mutatna. Kár, hogy kicsit meg is nyírbálták itt-ott :((( Remélem lesz hozzá VGA-ban is ilyen fehér, mondjuk egy RX 480 jó lenne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#11) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jáj, micsoda vérpisti, mikropenis extension pack. :DDD

De ettől eltekintve nagyon igényesen vannak kivitelezve. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) medica


medica
senior tag

Ha már type-c, miért nem lehetett 3.1?

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#13) #20655360


#20655360
törölt tag

Fehér deszka, viszonylag olcsón? Slágertermék lesz, az tuti.

Még jó, h nem vagyok plexis ház párti, így mindegy h néznek ki az alkatrészek. :D

(#14) krbC


krbC
tag

Nagyon tetszetős! veszem is amint lehet, zalman z9 neo white ba tökéletes! :DD

-gl hf-

(#15) Lacok


Lacok
őstag

A Mortar Arctic egész jól mutat ebben a fehér színben és az ára is rendben van.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.