Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nemsemmi, brit tudósok segítették?! :C

(#2) Chaser


Chaser
titán

"A Scythe kedvelt processzorhűtőjének legújabb verziója új ventilátort is kapott, de_a_ lényegen nem változtattak."

aszimetrikus, csókolom, aszimetrikus

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#3) Chaser válasza Chaser (#2) üzenetére


Chaser
titán

sőt, úgy felqrt' h elrontottam ( :
aszimmetrikus a helyes szó

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Astroboy válasza Chaser (#3) üzenetére


Astroboy
őstag

Tetszik ez a fekete...nem akarsz venni egyet? ;] :P

(#5) gothic20


gothic20
aktív tag

húúúúú RGB +10% hatásfok :DDD

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#6) macilaci78 válasza gothic20 (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igazából -10%, ugyanis az led is a fényenergia mellett hőenergiát is ad az elektromos energiából, bármilyen csekély mértékben.
Persze a -10% is túlzó, de közelebb áll az igazsághoz.

Több értelmét látnám egy gépházban a szervizlámpának, hogy szerelés, összerakás, vagy épp tisztítás közben jobban lássam, mit csinálok. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) gothic20 válasza macilaci78 (#6) üzenetére


gothic20
aktív tag

Kékre kell állítani a led színét és -10fok, ha piros akkor meg +10 fok :DDD Téli nyári üzemmód.

Nietzsche: "Az ellentmondás elviselésének képessége nagyfokú kultúrára vall."

(#8) Create.


Create.
addikt

Ideje volt már, pont ilyet akartam venni, egyébként ebayen már pár hónapja láttam, csak eu-ba is megjelenik.

(#9) Chaser válasza Astroboy (#4) üzenetére


Chaser
titán

nem, elég fekete a ninja 5 teteje ( : és már az sem hat meg ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#10) Astroboy válasza Chaser (#9) üzenetére


Astroboy
őstag

Akkor eladó? ;]

Csak viccezek szuper a Mugen5, 3 óra BFV multi után 53'C. :R

(#11) Chaser válasza Astroboy (#10) üzenetére


Chaser
titán

jah hogy te vetted meg ( : valahonnan ismerős volt a név, de nem esett le
igazából esztétikai problémám volt vele csak, mivel aszimmetrikus felépítésű, így nem teccett' venti nélkül ( : a másik dolog ami zavart, nagyon szép bevonata van, iszonyúan jól mutatott, amíg fel nem tettem házba szerelve a gép mellé, és nem láttam azon is a monitor történéseit tükrözve, így jött a ninja
de meguntam a desktopozást most, már inkább itx irányba mennék, felrakta az i-re a pontot h találtam egy értelmesnek tűnő házikót még értelmes áron, erre 58mm a max hűtő bele, uo. vastag másik háznál a gyártótól már 85mm, csak annak ipari kinézete van, alaplap is necces, szóval egyelőre elég :d gyorsan el is ment minden, ninját gondoltam megtartom, de az biztos ha megint desktop akkor itx és kis térfogatú, oda már nem fog kelleni

szerk:
persze az oldallap tg volt, az is addig tetszett amíg rá nem jöttem minden csillogni fog rajta, de legalább egy kicsit kiéltem magam 8-10 év kihagyás után, de elég is volt ;] gondoltam h nem lesz panaszod a mugenre - a ninja viszont arra is ráver, nem gondoltam h ilyen durva -

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) Wombath válasza Chaser (#2) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

korrigálva :R

(#13) Tazsam01


Tazsam01
tag

A pcgh editionba nem ugyanebből a ventiből ment kettő?

(#14) egyedülülő


egyedülülő
senior tag

I7 6700k-ra elég ez a hűtő?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#15) Create. válasza egyedülülő (#14) üzenetére


Create.
addikt

Még sok is. 8600k delidelve 5ghz-n ibt max alatt 80fok alatt megállt.

(#16) egyedülülő válasza Create. (#15) üzenetére


egyedülülő
senior tag

A sok sosem baj, a kevés annál inkább. :)

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#17) Chaser válasza egyedülülő (#14) üzenetére


Chaser
titán

max a "t@knyolás" fogja vissza a hűtésben, nem tudom azoknál mi van a kupak alatt, egyébként lazán megoldotta a 8 magos 2700-et all core 3,6-on, az 100-120w valós cpu fogyasztást jelent prime blend alatt

Wombath
:R

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18) Aprósólyom válasza Chaser (#11) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Venti nélkül? Jól értem, hogy csak a Scythe Ninja borda csücsül a procin? Milyen procit hűt?
Megosztodanád velünk az ITX házíkó típusát? Néha én is álmodozom a mid tower-> ITX cseréről. Bár... nálam nem erős az indok, mivel egy szellősebb ITX házikó már akkora, amit már nem tennék az asztalra.
Akkor már egy open bench szerű keret. Ez jól mutatana asztalon: [link]

[ Szerkesztve ]

Jevons paradox

(#19) Chaser válasza Aprósólyom (#18) üzenetére


Chaser
titán

jól érted, magán a bordán nem volt venti, a hátsó házventi helyen volt, de nem kifelé fújt, hanem befelé, rá a bordára és vrm-ekre. a ház teteje perforált volt, ott szépen távozott a felesleges hő
egyik srácnál láttam vagy 6 ventit a házban, nálam volt 2, másik fronton a vga-nak tolt friss levegőt, de volt amikor megfordítottam h elszívja meleget, vga-tól függőtt éppen melyik merre "termelte ki" magából a meleget
ha nagyon extráztam még a ház tetejére raktam a ninja mellé elszívónak még egy 12-est, 4-450rpm-en ment minden enti, ez zen 2700 mellett és 590 mellett is működött - ott vga-t azért uv-zni és kicsi uc-zni is kellett mert zabál , a zen pedig all core 3,6-on ment -
már nincs meg csak a hűtő, de lehet megint megborul az agyam és lesz újabb gép, kijött egy vga ami teccik' és talán még értelmes monitort is találok
házikó meg saját lesz, ez az atx szabvány jelenlegi vga-k mellett már sztem elavult, sok idő után eljutottak addig, h a táp alulra is kerülhet, viszont vga-nak függőeleges helyzetben jobb dolga lenne, legtöbb esetben sokkal többet esznek már mint cpu, ha van is olyan ház drága, és annyi eszük nincs, h akkor már ugyan ne 2 slottal tegyék az oldal lap mellé, hanem 4-gyel, és még levegő is jutna neki, de valszeg csinálok magamnak riserrel olyat amilyet akarok
SilverStone Milo ML08B - ez volt az egyik itx házikó ami tetszik
SilverStone Raven Z RVZ02 - ez pedig a másik
mindkettőbe talán 55mm a max hűtő, és a vga mindkettőnél külön kammrában van, és függőleges helyzetbe kerül amennyiben a ház is függőleges elhelyezést kap - nekem úgy tetszik -
front paneli részeket el lehet takarni és a szellőző nyílásokat is elég kulturáltan megoldották
SilverStone Raven-E RVZ01 - ez pedig az amibe már mehetne 85m-es hűtő, viszont elcseszték a designt - nálam biztos -, a front paneli olgokat nem lehet takarni és a szellőzőkből is lett 2db 12-es hely két oldalt, nekem ez így elég ipari feeling, árban mind 27-8-9e, az nem is lenne vészes

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.