Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vesa válasza Juhaszatti (#50) üzenetére


Vesa
veterán

Kedvenc sorozatom! Sajnos már nem kapható DVD-n, mert joglejárt...Jó minőségben meg letölteni sem lehet sehonnan, a Flix-en és a többin természetesen nem fellelhető.

A tudomány a valóság költészete!

(#52) hallador válasza Tetsuo (#23) üzenetére


hallador
addikt

Tehát szerinted, ha valami Európa nagy részén 1200 - 1500 euró Magyarországon, meg 2000 Euro, szidás? Eléggé félrecsúszott az értékítéleted...
Értem én, hogy Te imádsz fizetni feleslegesen, szerintem nem mindenki van így ezzel. Mondjuk aki értelmes nem... Vond le a konzekevnciát...

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#53) Vesa válasza hallador (#52) üzenetére


Vesa
veterán

Hagyd, klasszikus mélymagyar. Szembenézni a nemzet hiábival, az szidás. Nehogy véletlenül tanuljunk belőle, és javítsuk, fejlődjünk. Csak dícsérni szabad akkor is, ha nincs miért, és verni a mellett...a semmire.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#54) Tetsuo válasza hallador (#52) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Maradjunk annyiban, hogy ennek semmi köze a magyar virtushoz.
A magyar gazdaságban és piacon nincsenek olyan lehetőségek, mint Nyugaton. Az meg csak hab a tortán, hogy sok nemzetközi cég is különbséget tesz, tehát hazánkban ők sem akcióznak - ez is a magyar néplélek hibája, szerinted. Ahogy az is, hogy a rosszabb minőségű termékeket szórják kelet-Európa felé ugyanazért a pénzért.

(#55) hallador válasza Tetsuo (#54) üzenetére


hallador
addikt

Az meg csak hab a tortán, hogy sok nemzetközi cég is különbséget tesz, tehát hazánkban ők sem akcióznak - ez is a magyar néplélek hibája, szerinted. Ahogy az is, hogy a rosszabb minőségű termékeket szórják kelet-Európa felé ugyanazért a pénzért.

Aha, ezt főleg akkor szoktam látni, mikor Ausztriába a Hofer-ben vásárolok, majd BP-en szintén és kb ugyanazt a minőséget kapom meg LIDL-be. Miközben a CBA meg hát na olyan minőséget sehol nem kapsz nyugatabbra, de Otthon sem, azt senki nem vállalja fel... Persze 1/3-al drágábban mint a LIDL, meg minőségben sokkal hitványabban. Az egyik Német, a másik honi. Tehát szerinted arról nem tehetnek otthon, hogy olyan áruházláncokkal szórják meg a piacot, amik drágák gyenge minőségűek?

Maradjunk annyiban, hogy ennek semmi köze a magyar virtushoz.

Ahogy a fenti példa is mutatja.

A magyar gazdaságban és piacon nincsenek olyan lehetőségek, mint Nyugaton.

Bizonyítja ezt a MediaMarkt is pl, ami igaz drágább mint a király utcai zug PC bolt, de vissza is veszik a terméket, és nem trükközik, mint azok... Bejelenti a munkást, a LIDL is, ameddig más mélymagyar cég meg nem...Meg a MediaMarkt-ban a MediaMarkt-os árhoz képest a BF is BF... Szóval de csak van ami fontosabb...
Ma már én sem veszek semmit otthon mert átvernek... Ez nekem nem éri meg. Max olyan helyen amiről tudom, hogy nem magyar a tulajdonos, mert ott trükközés lesz, és nem én jövök ki belőle jól.

Ez a szemét LIDL, meg ALDI bevezetett saját márkás termékeket, pl furógép kisgépek, és nem ad lehetőséget trükközésre, a szemetek vissza is veszik mert máshol nem vehettél ilyet, csak náluk. A szemét HP meg kapásból tudja, a széria szám alapján mi a helyzet a termékkel. De még a Medimarkt is.

Ezek mind szemetek, mert tisztán játszanak. Bezzeg a trükközős haverok.. Na ez aztán a minőség...

Ja különbséget tesz igazad van, nem ver át ameddig a honi simán.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#56) Balazska90 válasza Tetsuo (#54) üzenetére


Balazska90
tag

+1
Teljesen más piaci környezet, lehetőségek,fogyasztási szint. Ahogy írod, itthon a német multinacionális se úgy viselkedik mint Németországban... s nem azért mert a kisvállalkozó simlizik... hanem mert más a piac.

(#57) Tetsuo válasza hallador (#55) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Hablatyolhatsz, meg magyarázhatod félre a dolgokat, de én erről beszélek.
Végül is, ők is megmagyarázzák:

"A Henkel a piacra jellemző „eltérő fogyasztói szokásokkal” magyarázza a hatóanyagbeli eltérést. Azt állítja, hogy a csehországi és a szlovákiai fogyasztók magasabb hőfokon mosnak, mint a németek, ezért, hogy a hidegebb vízben is hasson, több hatóanyagot használnak a német Persilben."

Ugyanígy a szervízháttér stb. Mit gondolsz miért a Telemaxszal szerződik a sok cég? Mert feleannyiért vállalják, mint a rendes szervízek, a némethez képest meg minimum ötödannyiért.
Az összes cég megtehetné, hogy hazánkban is normális szervízhátteret nyújt, de akkor legalább kelet-európai viszonylatban meg kéne azt fizetni.

A Magyar Telekom szivatásai is a Deutsche Telekom miatt voltak/vannak, mert megtehetik. Ahol le lehet rabolni a térséget, ott megteszi a multinacionális cég, mert ez a modern piacgazdaság lényege. Egy cél van: a nagyobb profit.

Különben te szakmányban tolod a magyargyalázást, ha valaki veszi a fáradságot, visszanézi a hozzászólásaidat, láthatja. Egyáltalán, mi az, hogy mélymagyar bolt? Más népekkel is lehet ilyen szójátékot játszani? Az nem tetszene, mi?

[ Szerkesztve ]

(#58) Akula válasza Noukoum (#39) üzenetére


Akula
őstag

+1 :W

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#59) Vesa válasza hallador (#55) üzenetére


Vesa
veterán

A CBA-s példa jó, valóban a legrosszabb mind közül. Olyan silány minden sajátmárkás termékük, hogy a kutyámnak sem adnám oda. Ennyit a nagy nemzeti magyar tulajdonról, tulajdonosokról. Az ALDI-ban lényegesen jobb minsőség szinte minden, sokkal jobb árakon.

A tudomány a valóság költészete!

(#60) Tetsuo válasza Vesa (#59) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Az Aldi és a Lidl lenyom minden konkurens bolthálózatot Nyugaton is. Angliában alig várják miattuk a Brexitet. (Az más kérdés, hogy jól járnának-e vele.)
A CBA olyan kicsi, hogy nincsenek lehetőségei, egyszerűen elveszik a nagyok között. A saját márkákat max. ezredannyiból építi, mint mondjuk a Lidl.

(#61) fornettisuti válasza Tetsuo (#60) üzenetére


fornettisuti
veterán

És akkor az mentség az alól, hogy moslékot árulnak? :U

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#62) Vesa válasza Tetsuo (#60) üzenetére


Vesa
veterán

Magyarázkodsz, de még logika sincs benne. A CBA-hoz képest vajon mennyi lehetősége van a vidéki Pistabácsinak, aki kézműves termékeket készít, kiváló minőségben? Aztán mégis sikerül neki.
Már nekem kínos, ahogy gondolkodsz...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#63) Tsebacsi válasza Tetsuo (#57) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Jézusom a telemaxot nemár. Miért vele dolgoztat mindenki? Mert kvázi monopolhelyzetben van, holott az elvégzett munka minősége nem egyszer hagy kívánnivalót maga után. Akkora munkaerőbázissal persze hogy lehet nagyokat mondani és ígérgetni, nekik nem para kidobni egy partnert mert nem bírnak megfelelni a támasztott elvárásoknak, majd jön másik. És most köpnék egyet földre, de ez egy tiszta lakás :U

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#64) Pokesz007 válasza MongolZ (#37) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Én meg ,több mint 1 hónapja 17 390-Ft-ért :) Megvagyok vele elégedve,ajánlom mindenkinek. :DDD

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#65) Tetsuo válasza Tsebacsi (#63) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Monopolhelyzetben van, a minimárbéres szinten. A külföldi cégek őt választják, mert a legolcsóbb. Azért az komlyan a gyártó felelőssége is, milyen a szervíz - ő alkalmazza és határozza meg a feltételeket (mennyit fizet az adott minőségért).

(#66) Joci10 válasza abéla (#40) üzenetére


Joci10
őstag

Az eseted azért más, mert az Alzánál a BF árakat úgy csinálják, hogy kikerülik a hazai gátakat, tiltásokat. Mivel az Alza nem magyar cég, és bár már van hazai boltja, és raktárkészlete; de a BF-re simán meg tudja csinálni, hogy a külföldi raktárkészletét árusítja ki. Ott meg olyan beszerzési árat adhat meg, amilyent nem szégyell ('saját belső' árakkal átküldi a magyar raktárnak, ahonnan már küldhetik is ki; így az eladásba nem tud senki belekötni). De a csak hazai raktárral rendelkező cégeknél ezt nem fogod tudni megoldani. Sajnos.

(#67) hallador válasza Tetsuo (#57) üzenetére


hallador
addikt

Sajnos ebben a témában semmit nem ér az amit írtam vagy más. Sok mindenről azok tehetnek akik idejuttatták az országot. Ebben az esetben a sunyi magyar tulajdonú kereskedők. Ha pedig annyira rossz Anglia mehetnél Erdélybe is tuti jobb lenne... Magyárazhatsz itt hülyeségeket találtál egy cikket a persilről én meg globális problémáról beszélek. Kár hogy ez nem jutott el a tudatodik...
Na de ez eddig is jól látszódott. Ha képtelenek vagytok értelmes példát hozni a nyilvánvalóra akkor jöttök azzal ki mit irt. Még akkor is ha igaza van.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#68) abéla


abéla
senior tag

Akkor ezek szerint BF tekintetében marad ez és az amazon/ebay/newegg.de/.uk/.nl? (már ha nem akarunk 1-2 hétig vámkezelésre várni).
Ez esetben viszont minek izzadnak a többiek (ld. pl a cikkbéli "akciók") , csak köznevetség tárgyává teszik magukat.

...mondjuk ez módszer a magyar cégek sz*patására, a netes rendelések korában netto genyóság (-nak tűnik, de azért magyarázza el vlki, hogy mi erre a kiskapu idehaza, mert bizti van... ha már magyar virtus :DDD ,
mondjuk szlovák/ír bejegyzett cég, ilyesmi? )

hootka!

(#69) Vesa


Vesa
veterán

Nekem az tetszik, hogy az árak megtekintéséhez regisztrálni kell. Hol élnek ezek és mikor? Utoljára a 90-es évekban találkoztam ilyesmivel, akkor is csak nagykereknél. Nagyon gáz.

A tudomány a valóság költészete!

(#70) ceia


ceia
őstag

Nálunk nincs Black Friday. Főleg nem más napokon, és egész hónapon át. Még annyi eszük sincs, hogy a friday jelentése péntek, képesek egész héten, vagy egész hónapban azt állítani, hogy náluk BF van :DDD Suttyó parasztok ezek, nem kereskedők. Az nem kifogás, hogy nem árulhatnak beszerzési ár alatt. Nem is kell. Egy normális árengedmény azért beférne, úgy, hogy ne menjenek alá. De itt inkább felviszik az árakat, aztán abból visszaengednek egy kicsit, vagy a régi áron adják, csak fölé írnak áthúzva egy magasabbat. De ha lenne is mutatóba egy-két jó vétel, azt úgyis levásárolják webshopban pár mp alatt scripttel. Esélyed sincs.

        it's more fun to compute

(#71) MeszesKPT válasza ceia (#70) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Azért Amerikában sem csak péntek már a BF, ez különösen igaz a brick and mortar üzletekre. Ettől függetlenül a többi megállapításod jogos.

(#72) hallador válasza Tetsuo (#65) üzenetére


hallador
addikt

Milyen érdekes amit írsz a nagy vezíííír mikor kína felé mutogat, akkor nem jutott eszedbe, hogy a "nagy" külföldi gyártók 80 %-a kínai, taiwani? Csak kérdezem. Mert a csúnya nyugat ad a minőségre, és azért még a Dell is aki nincs jelen a kiskereskedelemben, odafigyel a minőségre. Milyen érdekes, hogy előhozakodtál a Telemax-al a Távol-Keleti gyártók akik nem költenek magyar szervizháttérre azok veszik igénybe az ilyen jól szituált szerviz cégeket. Akiket meg éppen szidsz az ad minőséget... Hát nem érdekes?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#73) secretgarden


secretgarden
aktív tag

Nem tudom, hogy Magyarorszagon kaphatok-e es mennyiert, de ezek zsenialisak. Az alabbit vettem par napja, es nagyon nagyon elegedett vagyok, ez a kis Chromebook mindent tud amire szuksegeem van (meg futtatja a tobb millio Android app-ot amit a Windwos nem), es Celeron N4000-es processzoraval gyorsabb mint a 4x ennyibe kerulo ceges Core i5-os Windows laptopom. £229 amiben benne van £30 erteku Google Drive 100GB elofizetes (amit tortenetesen hasznalok is, igy nekem nagyon megeri): https://www.argos.co.uk/product/2250827
Akinek meg eleg az elozo es kicsit gyengebb verzio, annak itt van £149-ert: https://www.argos.co.uk/product/2159021
Es nem fagynak, Windowsszal ellentetben. Windows monnyon le! :-)

(#74) mepet


mepet
addikt

Aki esetleg nem követte élőben: eddig egy igazinak tűnő akció volt Magyarországon a 2019-es BF-ben. A hírhedt emag híres 3000Ft-os törpéknek szánt létrája. Mindenki, aki megrendelte, kapott is egy emailt, hogy nyilvánvaló elárazás történt és nem lesz kiszállítva. :C

[ Szerkesztve ]

(#75) Komplikato válasza Tetsuo (#60) üzenetére


Komplikato
veterán

"A CBA olyan kicsi, hogy nincsenek lehetőségei, ..."
Ez az a CBA ami egy időben azzal dicsekedhetett, hogy TÖBB üzlete volt, mint a Tesco-nak? Csak azután a minőségi beégéseivel bedőlt pl. Romániában. Ez az a "magyar" cég, akik svájci-britt bejegyzésű off-shore? Az a "magyar" cég, aki kevesebbet fizet a melósainak, mint a "népnyúzó gonosz múltik"? :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#76) Noukoum válasza mepet (#74) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem az edigital volt?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#77) Achar válasza ceia (#70) üzenetére


Achar
tag

Azért az evolúcio halvány jelei megmutatkoznak néhány webshopban, ott a marketingesek képesek voltak kilépni homo sapiens által képviselt korból, találkoztam én már black weekend-el is illetve black week-el. :)

(#78) koko52 válasza Achar (#77) üzenetére


koko52
veterán

Pink frájdéj, white frájdéj, black frájdéj hónap és társai. Olyan ez mint a bankolás szó.

"Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

(#79) mepet válasza Noukoum (#76) üzenetére


mepet
addikt

Az még mindig nem ugyanaz?
Mondjuk nem kizárt, hogy az egyesülésről szóló hírek is hazugságok, egyfajta gerillareklámok voltak. Ilyen BF után már nem zárnám ki ezt sem. :B
Egyébként de, az Extreme Digital Zrt. volt az elkövető.

(#80) Noukoum válasza mepet (#79) üzenetére


Noukoum
veterán

Igazából lényegtelen, vicc hogy "bf-en" ilyen bakit elkövetnek. És röhejes hogy aztán simán azt mondják hogy bocs elírtuk, 25rongyért még megveheted. Természetesen mindezt következmények nélkül.

Egyébként edigital black friday még a napján is gyenge, nem hogy máskor.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#81) Vesa válasza ceia (#70) üzenetére


Vesa
veterán

Annyit azért hozzátennék a védelmükben, hogy a számítástechnikai eszközökön legendásan kicsi a kisker árrés már alapból is. 5-7-10% maximum. Ebből nagyon sokat engedni úgy, hogy direkt ne fizessen rá, nem nagyon lehet.

A tudomány a valóság költészete!

(#82) Dr. Romano válasza Achar (#77) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Egyes kínai webshopokban még tavasszal is voltak black frájdéjek.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#84) pusszycat válasza Dr. Romano (#82) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nálunk (odaát :) ) tavasszal a `Cyber Monday` van...

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#85) Dr. Romano válasza pusszycat (#84) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Jaja volt az is. Sajna karácsonyi leározásokat kihagyták :D

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#86) Joci10 válasza pusszycat (#84) üzenetére


Joci10
őstag

Biztos tavasszal? Vagy már ez a nap is akkor van, amikor a kereskedők akarják?

(#87) pusszycat válasza Joci10 (#86) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem így rémlik, meg hogy csak IT. cuccok vannak akcióban kizárólag.
De lehet boltfüggő ki mikor tartja.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#88) #10949376


#10949376
törölt tag

Ami meg tényleg jó árban van ,azt meg a dolgozok veszik meg ,azt eladják drágábban ez a magyar.

(#89) Komplikato


Komplikato
veterán

Nekem az a "kicsi a magyar árrés" indoklás sántít. Kint talán az ugyan abban az árban levő, de általábban OLCSÓBB terméken Jürgen vagy John biztos 50-70%-os hasznot produkál, de úgy, hogy közben a melósainak NEM 300-400 eurós fizetést ad? Véletlenűl sem a kereskedelmi lánban van a hiba, a hazai nagykerekben? Máshol igen is amikor készlet kisöprés van a gyártónál, disztributornál, nagykernél, az végig ér a "kis" boltokig. Itt meg alig. Pedig itthon is akad ám bőrze sok nagykernél. De ha ott véletlenűl értelmes cucc van, a boltos rögtön lenyeli a difit, akár csak más boltok az ÁFA csökkentést, ugye? Szóval egy fityfenét szól ez a marzsról, azért tudja az UK webshop 70K-ért adni a közel 200K-s Canon fényképezőt, mert a bszerzési ára is sokkal kisebb volt. Másrészt készletsöprés más, civilizált országokban akkor is van, ha nincs is a közelben BF vagy CD. Akihabarán mikor a DDR4 ram lett a nyerő harmadáron dobálták a DDR3-at (Itt mis lett az árával? Még drágább lett?), amikor SSD generáció váltás volt, dettó.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#90) origami válasza Juhaszatti (#50) üzenetére


origami
csendes tag

fekete péntek :(
ja, hogy az majd csak később lesz? :D

(#91) Dr. Romano válasza Komplikato (#89) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Dolgoztam számtechboltba én igaz amit ír. 10-15% árrések voltak. A patronokon volt több főleg a brother utángyártottakon, de a főbb komponenseken egyszerűen lehetetlen volt nagyobb árréssel dolgozni ha a konkurencia szintjén akartunk maradni pedig több nagykerrel is kapcsolatban voltunk.
Ez csak a garai miatt szopás mert ebből kigazdálkodni a visszaszállítási költségeket sem egyszerű.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#92) Komplikato válasza Dr. Romano (#91) üzenetére


Komplikato
veterán

Én is dolgoztam ilyen helyen és értem mekkora az árrés, de pont ezért írtam, hogy ez kint sem úgy múködik, hogy a boltos 60%-ot bukik a terméken, hanem az, hogy a kereskedelmi láncon végig egy a termék brutálisan alacsony áron.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#93) akaido válasza Aprósólyom (#5) üzenetére


akaido
addikt

:K A fekete péntek olyan, hogy szombaton falfehér sápadt maradsz...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#94) Tetsuo válasza hallador (#67) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Érvelési hibák sorozata tőled. Ha linkelek konkrét esetet, ami általánosságra mutat rá (eleve nem CSAK hazánkat érinti, hanem egész Kelet- vs. Nyugat-Európát) az a baj, ha általánosággban mondom, abba kötsz bele.
Neked teljesen mindegy mik a tények, csak szapulod a hazánkat.

(#95) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

Valaki tud mutatni valami valóban kihagyhatatlan ajánlatot? Én sem otthon, sem külföldön nem látok eddig semmi ilyesmit. :U

(#96) hallador válasza Tetsuo (#94) üzenetére


hallador
addikt

Neked teljesen mindegy mik a tények, csak szapulod a hazánkat.

Figyelj ezzel a szöveggel nem lehet mindent magyarázni. Érted a tények azok tények. Érvelési hibák? Egyet nem mondtál melyik lenne az?
Ha bármire ez a válasz, akkor ugyan Te miért nem otthon élsz? Figyu nekem nincs igényem vitatkozni, de kicsit sántít nem gondolod? Én tudom miért nem otthon élek, azok miatt amit tapasztaltam....

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#97) capulet75


capulet75
addikt

Ezek az árak viccesek. Tessék elfelejteni a magyar webshopokat szépen, én már régen megtettem. Egy normálisabb blekkfrájdéj akcióban minimum 50% kedvezmény van, itt meg "akciósan" drágább majdnem minden mint alapáron egy normális shopban. Lol.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#98) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Igaz még nem fekete péter, de jó kis kamu -47% akad már az oldalon (biztos gyakorolnak holnapra). Kattintanék a telefonokhoz erre össze is fossa magát az oldal, alien feliratokkal. És még el se kezdődött a menet :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#99) #88178176 válasza Predatorr (#1) üzenetére


#88178176
törölt tag

Őszintén megmondva, elég nevetséges. :C :F:Y

(#100) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nulla akció fekete péntekre...

Egy valamit sikerült megcsípni jó árban, az alza-n a -4 ezres kuponnal , vagy 50 ezer felett a -4,5ezerrel együtt már lehet lentebb hozni egy-egy termék árát.

Ja meg emagon venni egy Tefal Wok-ot fedővel 4700Ft-ért...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.