Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Fejüzi

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem semmi. Elképzeltem egy "A" alakú fogsort egy birka szájában, és nevettem. Aztán az "E"-nél már vinnyogtam a röhögéstől. :K
Ugyanis nem harapdálásról, hanem betű harapásról volt szó.

Fájintos, na, fájintos! :)

Rendben, várok türelemmel. Tudom, hogy nem egyszerű írás lesz, amit a kedvemért fogsz publikálni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) DarkByte


DarkByte
addikt

Az utolsó két sor de gonosz ;]

(#3) WD40


WD40
aktív tag

Ez nagyon eredeti írás, bár nekem kissé bonyolult ez a birkás módszer :DDD Régebben sok álmomat leírtam papírra, mikor felébredtem belőlük, mert annyira tetszett. Azóta már nem írom le, el is felejtem őket... Pont a napokban volt valami nagyon jó, színes meg minden, mintha megtörtént volna, de már nem emlékszem :(

Az analog világ utolsó (?) harcosa.

(#4) Huma


Huma
addikt

"Napi 2dl fogyasztása az allergia tünetmentességét eredményezi."

Ez egy kicsit erős nem? Ha igaz lenne az összes allergiás kecsketejet inna és nem kéne szenvednie.

Inkább eredményezheti. Az máris hihetőbb.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#5) talmida


talmida
Közösségépítő

:DDD Tényleg vicces és eredeti az 5let. Kivéve az utolsó két sort. :DDD
Ha tetszett, vagy hasznosnak találtad a hírt akkor köszönd meg a kommentben, így legalább látom, hogy van értelme csinálnom a dolgot.

Az ui kísértetiesen hasonlít twollah utolsó záró soraira. " Ha tetszett, vagy hasznosnak találtad, akkor köszönd meg kommentben, így legalább látom, hogy van értelme csinálnom a dolgot." Direkt?

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#6) guga


guga
Közösségépítő

Vakegérke... köszi :D

DarkByte...kis paródiának szántam ;] :DDD

WD40...ezért fejlesztettem ki én is ezt a szisztémát :DDD

Huma...[link]. én nem vagyok ebben szakértő, csak a címkéket gyártjuk, de a google érdekes találatokat adott ;)

talmida...twollah-t régóta ismerem, párszor már találkoztunk, általában elolvasom a posztjait, vagy letöltöm a progit, amit ajánl. utoljára a vlc-t pl. de sosem köszönöm meg neki kommentben :DDD ezért eme kis figyelmesség irányába ;] :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#7) guga


guga
Közösségépítő

hja, és bekakilt a shift bill. végre, 2003 óta püfölöm a billentyűzetet, ideje volt. :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) Egorov


Egorov
aktív tag

Hello!

Hmmm...nem semmi megoldás ez :) ...sokszor volt olyan, hogy valami matekfeladatot nem tudtam megoldani, de valahogy álmodtam egy képletet :DDD csak reggelre elfelejtettem. Remélem ezek a jószágok képletet is tudnak a fűbe rágni :DD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#9) Picco válasza guga (#7) üzenetére


Picco
addikt

nagyon szorakoztato lett, koszonom ;]

no, meg 5 ev kell neked, mert 2 shift van..
nomeg a capslock...bele se keveredjel :D

[ Szerkesztve ]

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#10) Siera


Siera
senior tag

ez lol:D
és müxik rendesen?:)

(#11) MBazsee


MBazsee
tag

Nem rossz módszer! Kipróbáljuk! Nálam az a gond, hogy még nem jöttem rá, hogy hogyan irányítsam az álmaimat...? :F Ki érti ezt, pedig a saját álmaim?! Na meg mostanában nem is álmodok...

Tényleg a barik a képharapással hogyan állnak? Működik az is, vagy patch kérdése? :D

Egyébként jó az írás. Gratula! :C

(#12) yash


yash
senior tag

nem kell hozzá birka, hogy hülye, még nem létező szavakat találjunk. kapásbol csináltam 1et, itt van: yerstimel. google találat: zéró

mégegy: citfelo

két szótagos: zirtmel

[ Szerkesztve ]

(#13) guga


guga
Közösségépítő

Egorov! Ha tudnád, hogy készült valójában a periódusos rendszer, emberünk csak fogta a fejét reggel, miután felébredt :DDD

Picco! Két sift közül egyik sem működött, de már lényegtelen, lecseréltem :D

Siera! nem :( :DDD vagy is de, csak nem szeretném, ha lenyúlnád a módszerem :DDD

MBazsee! A képharapás [alap] :D épp Szinyei: Majális c. képét készítik elő :DDD

yash! Remek, gratulálok. Már csak néhány apróság maradt hátra és teljes a kép :Y
Első lépésben társíts mindegyik mellé egyedi, eladható logót s utána már tényleg csak egy jelentéktelen, pici, kis zavaró tényező marad, mint egy legutoljára. Váltsd pénzre, add el cégnek, tervezz hozzá arculatot, mottót, hangulatot :D

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Fejüzi
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.