Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) haxiboy


haxiboy
veterán

NFC-t és a mobiltárcát sosem fogják engedélyezni? :U

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#2) Rossi


Rossi
addikt

Nem valami biztató, hogy még ki sem adták a 9.0-t, de egyből frissítést fog kapni.

Ilyenkor hol a marketing, miért nem építik bele a 09.16-i verzióba a 9.1-et?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#3) hyperspace válasza Rossi (#2) üzenetére


hyperspace
őstag

két oldalú a dolog. PH!-sok: mekkora szamóca, egyből kell a hibajavítás, hétköznapi emberek: wow, tök jó lett a 9, és most még jobbá teszik, ide az új iphone-t.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#4) mightymo3 válasza hyperspace (#3) üzenetére


mightymo3
tag

Valóban a mai átlag embernek ezt így elő tudják adni, ezen cége Samu és almbá! hihetlen milyen szavakat használtak tegnap is az új és a tavalyi ájfon között. Miben változott, mindenben! LOL

(#5) joey04 válasza hyperspace (#3) üzenetére


joey04
titán

"Az iOS 9.1 nagy kiadás lesz, mivel ez lesz az első rendszer, ami támogatja az Apple új iPad Pro-ját.
Ez lesz a rendszer, mely elhozza a Live Photos funkciót a Fotók alkalmazásba, az Apple Pencil támogatást és a 3D Touch API-kat is."

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) blokad


blokad
senior tag

PLusz ez végre nem szopja az akkumlátort, mint a 9-es latest dev. beta.

(#7) pockhome


pockhome
senior tag

Nekem public beta accessem van, és 2 napja frissítettem a 9.1-re. De, zabálja ez is az akksit ugyanúgy (iphone 5)

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.