Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Ott van a hangulat :C Nagy formák, hogy jönnek a hozzá hasonló karakterek a játékba . :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A "fizikát" 1:1-ben átemelték a legelső játékból, vagy mi? Mert a karakter ugyanolyan élettelenül ugrik fel a csőre egy slide-nál, meg mintha "gyorsítva" menne az egész játék. Teljesen ugyanolyan, mint az első játékoknál. Ez nagyon gáz.

(#3) 30z.Samu válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Benne is van a hírben, hogy ez fejlesztői videó, szerintem ezen még fognak csiszolni. :)

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4) Wesder válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) Jhonny06 válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


Jhonny06
veterán

3 hónap múlva jelenik meg, addig újraírják az egész fizikát, vagy mi? :D

(#6) 30z.Samu válasza Jhonny06 (#5) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem azt írtam, hogy átírják, hanem hogy ezen csiszolnak hogy ne tűnjön annyira "gagyinak". :) Persze én sem vagyok ott a fejlesztésnél, lehet nem lesz igazam és így marad.

Sic Parvis Magna

(#7) GodGamer5 válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Nagy csodákat ne várj, ez már kb így marad. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Hawkék a valós életkoruk szerint lesznek benne? :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Ivy.4.Ever válasza Jhonny06 (#2) üzenetére


Ivy.4.Ever
őstag

Mint ahogyan mondják is, ez egy remaster.

(#10) btf válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


btf
aktív tag

Elvileg újrascannelték őket, szóval szerintem igen.

Lehet hogy lesznek majd fiatal skinek amiket lehet unlockolni.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.