Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rodi 4.80


Rodi 4.80
senior tag

Én most játszom a XV-t, ilyen játékot még nem nagyon láttam. Nem ismerem az előző részeket, ezért nem is értem hogy miről maradtam le eddig, csak azt látom ez valami nagyon nagy cím. Csak azt tudom, hogy az FF XV-t nem tudom letenni, annyira brutál a zene+látvány és a hangulat.

(#2) .LnB válasza Rodi 4.80 (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minden FF rész önálló. Szóval a XV is önálló történettel rendelkezik. Egydül a Kingsglaive: Final Fantasy XV animációs, egész estés film ami előzmény. Az vezette fel a játékot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) oriic válasza .LnB (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ismersz, szóval nem kötekszem (DE ;] ), szóval pontosítsunk. Minden FF rész különálló, egymástól független epizódok, kivéve az azonos számozással érkező részek. Például FF13 és a két folytatása, vagy FF-X és annak folytatása.

Live-Die-Respawn

(#4) janos68 válasza Rodi 4.80 (#1) üzenetére


janos68
aktív tag

Pedig a 15.rész az egyik leggyengébb Final Fantasy.
Az én Top FF listám.
1.FF7.
2.FF6.
3.FF10.
4.FF12.
5.FF9.
A 8. sem rossz, csak nekem a 7. után csalódás olt.

(#5) Rodi 4.80 válasza janos68 (#4) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Nekem a legjobb rész, mert a többivel nem játszottam :DDD
Az open world miatt kezdtem el, a tutorialt végigvittem pár hónapja de letettem mert éppen mással játszottam... Aztán újra nekiestem és amikor bejön az a jelenet hogy tolják az autót abban a szép nagy nyitott világban, na ott leesett az állam. Meg utána is sokszor :). Valahogy sokkal kidolgozottabb, átgondoltabb mint egy "nyugati" játék, nagy tévén és jófajta házimozival játszom (XOX), komolyan mondom, jobb mint egy mozifilm :)

(#6) janos68 válasza Rodi 4.80 (#5) üzenetére


janos68
aktív tag

Örülök, hogy tetszik. Ez a legfontosabb.
Nekem ez óriási csalódás volt, és csak hosszú hónapokban telt mire befejeztem. Mind a szereplők, a világ, a zene, és a harc teljesen harmadvonalas a többi részhez képest. Na jó, a 13. résszel kb. egy szinten van, ami szintén elég roncs lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.