Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tiszta debil ez a cucc. Nekem nagyon nem jön be.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) b.


b.
félisten

Én komolyan mondom, hogy nem tudom eldönteni , hogy tetszik e vagy sem. Kissé besorolhatatlan így elsőre,de meg kell hogy mondjam, hogy az első videóhoz képest ebben már van valami, ami talán megmozgatott. Tetszik a humor és a világ. Azért kíváncsian várom az első teszteket, véleményeket róla.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) ribizly


ribizly
veterán

Ritka pillanatok egyike:
Én .LnB-vel értek egyet. :D
Nem tudom elképzelni, hogy ezzel leüljek "játszani".

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#4) .LnB válasza ribizly (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mivanmáá'?! Sose vántottalak?! Ha meg igen akkor az tuti jogos volt! ;] ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Hopkins95 válasza .LnB (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát én sem tudom hova tenni ezt a játékot. Első kérdésem ez volt: Mi a bánat ez?? :U

Ez az egyik legfurább játék, amit valaha láttam.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A dobozos verzióhoz jár a white widow vagy azt nekem kell külön beszereznem?

Life, Uh, Finds A Way

(#7) XuChi


XuChi
addikt

Lehet én vagyok elmeroggyant, de nekem eddig tetszik. Meglátjuk, mi fog kisülni belőle. :D

(#8) Medocsabi válasza ribizly (#3) üzenetére


Medocsabi
addikt

Furának fura,de nem furább,mint a 10 méteres karddal hadonászó meleg manga játékok :D Azokhoz viszonyítva ez még akár jó is lehet :K

(#9) DR01DMAN


DR01DMAN
aktív tag

Úúúú, egy kis csemege. Nagyon kíváncsi lettem.

(#10) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

hivatalos video [link]

/s

(#11) Kvelstadt válasza XuChi (#7) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nekem is tetszik és pont azért mert nem lehet hova sorolni. Az "olyan mint az a másik xy" játékból van elég.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#12) Fiddlestick válasza .LnB (#1) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

+1

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Nagy, színes, szagos csillámpóni ez a játék első benyomásra.
Nem jön be, de nem tudom az okát megmondani. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) XuChi válasza Kvelstadt (#11) üzenetére


XuChi
addikt

Most nèztem meg megint a videót. Nagyon tetszik. Vàrós nagyon...!

(#15) Viper26


Viper26
nagyúr

Karate hörcsög... :D

Pixel 7 | FR955

(#16) Kvelstadt válasza XuChi (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én csak belenéztem. Elég fura már a karakter is szal várom hohy mi lesz belőle.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#17) saelin válasza Kvelstadt (#16) üzenetére


saelin
veterán

Ezzel a játékkal is is bajban vagyok. Látom hogy van benne egy csomó feature, de azt már nem, hogy mi fogja összekötni őket.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Kvelstadt válasza saelin (#17) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Szerintem korai még megitélni hogy mi lesz ez pontosan és hogy áll majd össze. Én azt mondom türelem és majd meglátjuk.
Igazéből engem akkor fog majd érdekelni ha megjelenik, vagy megjelenés környékén már lesz róla valami teszt hogy mit is tud a játék.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#19) Xaels


Xaels
félisten

Az első videókon tetszett, de ezen nem is tudom. Fura 1-2 fegyver, olyan katyvasz és teljesen használhatatlannak látszanak. Kicsit tartok tőle, hogy túl sok mindent akarnak beletuszkolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) XuChi válasza Xaels (#19) üzenetére


XuChi
addikt

Várjuk meg a végét, lehet hogy egy atom jó új brand van születőben. Egy jól felépített világgal, karakterekkel, sztorival, egyebekkel.

Én izgatottan várom. :C

Egy dologtól tartok, hogy telefossák ezt is mikrotranzakciókkal.

(#21) Kvelstadt válasza XuChi (#20) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ha nem lesz benne muli akkor nemgond a mikoro se mer nincs aki megvegye és esetleg előnyt szerezzen ellened csak mert te nem veszel ilyet.
Van pár single játékom amibe van ilyen de köszönöm, teljesen jókat játszottam úgy is hogy csak az alapjátékra költöttem.
Viszont azt én is tudnám értékelni ha a csapat kiadna egy teljes játékot egyben, azaz no dlc.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#22) mike1334 válasza Kvelstadt (#21) üzenetére


mike1334
veterán

Alig lehet már elképzelni manapság dlc mentes játékot. Ha belegondolsz a használt piacból nincs bevétele egyik kiadónak sem. A dlc-vel el tudja érni, hogy adott esetben a használt lemezt vásárló felhasználó is költsön rá plusz pénzt, ami a kiadónak folyik be.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#23) Kvelstadt válasza mike1334 (#22) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tudom. Ráadásul van egy olyan is ha igaz, hogy megjelenésre el kell készülni és emiatt a játék egy részét amit még bele akartak rakni, csak később dlc formájában adnak ki.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#24) mike1334 válasza Kvelstadt (#23) üzenetére


mike1334
veterán

Na ez viszont már ciki. Mondjuk pár játéknál érezni, hogy kicsit hiányosan került kiadásra. Ilyenkor jöhetne ingyenes dlc-ként, de a gyakorlatban ez elég ritka. Legyen kerek, lezárt történet, amihez jön egy "folytatás", olyan következő rész előtti bemelegítés érzéssel (a fősztori szempontjából kevésbé hangsúlyos történet, ami színesíti a játék hátterét, világát...). Tudom, bilibe lóg a kezem...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25) Kvelstadt válasza mike1334 (#24) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem csak a te kezed. Egyébként ilyen szempontból tök jó vokt a surge dlc-je, mert csak kiegészítette a történetet meg a játékteret de nem változtatott az alapstoryn vagy a végigjátszáson.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#26) mike1334 válasza Kvelstadt (#25) üzenetére


mike1334
veterán

Vagy a Witcher 3...egy dlc áráért több tartalmat kaptál, mint egy teljes játék.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#27) Kvelstadt válasza mike1334 (#26) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem játszottam vele de ahogy olvastam az alapjátékba is bőven van tartalom még hasonló játékokhoz képpest is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28) XuChi válasza Kvelstadt (#27) üzenetére


XuChi
addikt

Csak az alapjátékba beleöltem 100-120 órát, és nagyon sok mindent nem fedeztem fel, szedtem össze, csináltam meg. Majd jött a Bool & Whine, és csak abba a kiegbe beleöltem még 50 órát, és szintén sehol nem voltam vele, a story-t nem is csináltam végig!!!

Számomra a világ egyik legjobb játéka a Witcher 3!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.