Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Rég várok már egy jó rally-ra, remélem ez beváltja a hozzá fűzött reményeimet.

(#2) Jeanne d'Arc válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére

Nem vagy egyedül vele. Jó lenne egy Colin sorozathoz hasonló.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) Simon02


Simon02
tag

Meg tudjátok nézni a kiadó előző rally játékait is (WRC4 a legutolsó tavalyról), én ez alapján elég szeptikus vagyok... Nem olyan rosszak, mint amennyire le szokták húzni őket, de elég sok idegesítő dolog van bennük. Valószínűleg ezért is vesztették el a WRC játékkiadás jogát és lett ez a játék neve. Bízzunk benne, hogy pozitívan fejlődnék! Ja és remélem végre megoldják a futtatási sebességet, mert vicces hogy csúcskártyán is beszaggatnak a játékaik, miközben a fps szám elég magas!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#4) Enton


Enton
addikt

Sajnos abból az autómodelből és pályarészletből nagyon könnyen lehet következtetni, hogy ez ugyanaz ami eddig is volt csak új névvel. :(

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) oriic válasza Simon02 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként az az érdekes, hogy jön a WRC 5, csak más csapattól: D:

Live-Die-Respawn

(#6) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Jeee, ez egy szuper hir! :)
Orichalcos: A WRC 5-ot is varjuk szeretettel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Strezi


Strezi
őstag

Nemsokára jön egy csak PC játék a Dirt sorozatban, ami az eredeti, hosszú szakaszos ralis gyökerekhez nyúlik vissza... :DD Majd kíváncsi leszek a véleményekre :R

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#8) Shodan válasza Mooka-Miki (#1) üzenetére


Shodan
addikt

Hát alapból ott hibádzik a dolog, hogy konzolos volt és csak később indult meg a PC-s fejlesztés. Szerintem nem kell sokat várni ettől.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#9) Csapoati válasza Strezi (#7) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez most egy nem hivatalos Dirt 4 bejelentés? :D A "csak PC"-t eléggé furállom.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) Enton válasza Strezi (#7) üzenetére


Enton
addikt

Mikor várható az új motor bejeltése???

Elég sokat tudsz még mindig codiekról, sok a barát vagy visszamentél időközben?

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#11) Simon02 válasza oriic (#5) üzenetére


Simon02
tag

Olvastam róla, gondolom nem véletlen, hogy más készíti. :N Itt van egy trailer róla: [link], ígéretesebbnek tűnik, főleg az eddigi WRC-ket fejlesztő Milestone előéletét ismerve.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#12) oriic válasza Simon02 (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mi is írtunk róla.

Live-Die-Respawn

(#13) Ipszilon válasza Simon02 (#3) üzenetére


Ipszilon
csendes tag

A WRC 4-nek a fejlesztője, nem pedig a kiadója volt a Milestone. A kiadó a WRC 5-nél is marad a Big Ben, csak a fejlesztőket cserélték le.

(#14) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha olyan lesz mint a Richard Burns rally, fizikailag, kicsit feltuningolt autókkal, gyárilag, akkor már rossz nem lehet. Ha olyan lesz mint a wrc sorozat fizikái, meg beállírásai, hogy a kormányt maximum 180 fokban lehetett tekerni, akkor bukta....

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#15) Strezi válasza Csapoati (#9) üzenetére


Strezi
őstag

Igen ;) Dirt: [régi tudom'nyos ismeretterjesztő műsor, Kudlik Julival] művésznéven indult. Sajnos a Dirt ala meg nincs meg a nextgen tech :( Avval az első játék az idei F1 lesz, amin jelenleg is dolgozom ...

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#16) Csapoati válasza Strezi (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért ez jó hír. :) Az F1 2015-öt is nagyon várom, már félre is tettem rá. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.