Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Soseee


Soseee
csendes tag

Én egy Cavimanust használok december óta, és nincs okom panaszra. 15k környékén már kapható és nem féléves használatra lett méretezve. :)

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftsausstellung meg hosszú!

(#2) Met


Met
nagyúr

Itt nem kérdezted/nézted mit javasolnak?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3) Sonic* válasza Met (#2) üzenetére


Sonic*
aktív tag

Már mindenre van ilyen? :D Nem tudtam de érdeklődök! :R

Majd kiderül..vagy beborul!

(#4) lezso6 válasza Sonic* (#3) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha minimálisan is hallgatsz zenét vagy adsz a hangminőségre, akkor inkább IDE írj. A gémer fejesek szinte mind nagyon retkek hangban, s legtöbbször az anyagminőségük is ilyen. A gémör dizájn meg a név az áruk 90%-a.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) JasL


JasL
senior tag

A 21k a Gamer és minőségi nem férnek el egy állító mondatban sajnos. Ha gamert akarsz, talán egy Steelseries Siberia v2 van ilyen árban, de pocsék a hangja, cserében kapsz mikrofont. Az a helyzet, hogy 60k alatt nem kapsz normális hangú fülest, amit tényleg élvezet hallgatni még mikrofon nélkül sem, és ezt ex-Siberia tulajként mondom. Nagy mázlimra kifogtam e-Digitalon az utolsó darab zöld Momentum On-ear-t, van még nekik rózsaszín ha be tudod vállalni :D Ez minőségre igazán üt, és akcióban igen jó. Ha nem látják rajtad, ezért az árért hihetetlenül jó vásár, mikrofon viszont nincs benne. Cserében tisztán hallod azt is, ahogy StarCraft 2-ben az SCV farigcsálja a kristályokat.

Sennhesier Momentum On-ear

Nagyon komolyan vedd amit írtam, különben kuka lesz a pénzed. 60 alatt mikrofon nélkül tudsz csak mázlival minőségi fejest venni. Ha a füles is jó, akkor Sennheiser mm30i, ez nem kifejezetten gamer, de jól szól és van benne mikrofon is (ilyenem is van).

[ Szerkesztve ]

(#6) lezso6 válasza JasL (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

No offense, de ez a 60k alatt nem kapsz normális fülest egy baromság, sejthetően nem is hallgatóztál, csak kifogtál egy 60k-ról legagyizott terméket. Amit ajánlasz az egy elég gyenge fejhallgató, a momentum közel bícc szint, csak ára van, hangminőség ezt nem tükrözi. Csak be kell nézni a fejes topikba, mert amúgy tényleg sok a szemét, de attól még bőven léteznek jó ár / érték arányú fejhallgatók 60k alatt is.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) bambano válasza JasL (#5) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"A 21k a Gamer és minőségi nem férnek el egy állító mondatban sajnos.": de, elférnek, egy sennheiser pc151 az pont ezen ár körül mozog, gamer, mert van mikrofonja és eléggé jó hangja van. emellett eszméletlen strapabíró, nálam hosszú éveket bírt ki.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#8) Realradical


Realradical
őstag

Ezt véletlenül vettem még régebben amikor S.O.S kellett egy kommunikációs eszköz. Évekig használtam, számtalan WoW raid órát elnyelt. A hangzás számomra hibátlan volt, a microfon nem torzít.
[link]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#9) JasL válasza bambano (#7) üzenetére


JasL
senior tag

Attól, hogy van rajta mikrofon, még nem lesz Gamer, tudnod kellene. Ez a PC151 jó indulattal is csak Skype-ra való.

lezso6: szerintem tükrözi, és hallgattam Beats-et is, túl sok benne a mély a Sennihez képest.

[ Szerkesztve ]

(#10) ricinus13 válasza JasL (#9) üzenetére


ricinus13
senior tag

Bícc na az aztán összehasonlítási alap. :DDD Bocs de egyre kevésbé van értelme annak amit mondasz.

(#11) namivanmar


namivanmar
csendes tag

Én mindenképpen Sennheisert ajánlanék. "Gamernek" kiadott dolgot eleve elkerülném, de ha kell a mikrofon akkor annak árulják gyakran. Ha mégsem kell, akkor meg kár csillogós, tarka dizájnért fizetni.
Ha normális minőséget akarsz akkor egy külön USB mikrofon jobb egy sima, jó fejlhallgatóval. Persze a kettő együtt már drágább.
Én a Sennheiserben sosem csalódtam (kb 6 különböző termék, fül és fejhallgatók), olcsó kategóriában is teljesen jó a hangja egy átlag felhasználónak.
Ilyen árkategóriában talán a Sennheiser PC 320 van most.
Esetleg még a HyperX Cloud-ra is ránézhetsz, általában jónak tartják.

(#12) lezso6 válasza namivanmar (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sennheisernek eléggé elszállt árai szoktak lenni, főleg az alsó kategóriában (30k alatt), ahol kb csak a névért fizetsz. Feljebb viszont vannak életképes fejesei, de jellemzően nem ár / érték bajnokok.

A HyperX Cloud II pedig egy gyöngyszem a gamer szemetek között, konkrétan a Takstar Pro 80 átcímkézett változata mikrofonnal, ami utóbbi egy igen jó ár / érték arányú fejes.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#13) JasL válasza ricinus13 (#10) üzenetére


JasL
senior tag

Amit te mondasz annak sincs meg se füle se farka :D Bocs. Egyébként nem nekem kellene címezned, nem én hasonlítottam őket először össze, olvass vissza.

(#14) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Én Superluxot használok, egy csiptetős mikrofonnal.
Zene is megmarad, és játékban is hallanak.
Problem solved. :D

(#15) SutPet


SutPet
aktív tag

Én a Logitech G230-at nyúzom, nagyon meg vagyok vele elégedve. Mikrofonja is remekül szuperál, ha megy mellettem a TV szépen kiszűri nem hallják a többiek :)

[ Szerkesztve ]

God must love stupid people, he made so many of them.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.