Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Szoros a verseny...

(#2) LurkerSheik


LurkerSheik
senior tag

Nem csoda az i7 nepszerusege, felhasznaloi elmenyt abszolut hozza egy atlagfelhasznalonak. Vizallo, dupla hangszoro, relativ kompakt meret, jo kamera. Az i8 elleneben a Qi hozhato fel ami sok vasarlonal nem dealbreaker. Ellenben joval dragabb. Illetve az elmult evekhez kepest most joval magasabb lett 100£ az alapmodell aremelkedese.
Csak az iOS 11-et raznak gatyaba vegre.

Új S23 / S24 / S24+ / S24 Ultra rendelhető! /// People with passion can change the world for the better |||

(#3) whatwhatwhat válasza LurkerSheik (#2) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Ilyenkor mindig azon gondolkozom, hogy egy átlag felhasználónak miért kell csúcskészülék. :U

(#4) pusszycat válasza whatwhatwhat (#3) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

menőzni

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#5) kbyte1024


kbyte1024
addikt

azért az milyen meleg már,hogy az Alcetel-t említik,az LG,sony meg a fasorba sincs:)

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Az Alcatel viszonylag jó szereplése meglep. A viszonylag jó alatt azt értem hogy nagyobb a részesedésük mint mondjuk a Sonynak vagy az LG-nek.

Hopp, másodpercekkel előttem írta le egy kolléga ugyanezt, amíg gépeltem :D

[ Szerkesztve ]

(#7) -Faceless- válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


-Faceless-
őstag

Most mondanám, hogy meglepődtem, de igazából nem...

(#8) domos válasza pusszycat (#4) üzenetére


domos
senior tag

Ezt miből gondolod? Én is "átlagfelhasználónak" tartom magam mobilos szinten, de ki nem állhatom ha lassú vagy megbízhatatlan egy telefon.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#9) Fabianus válasza kbyte1024 (#5) üzenetére


Fabianus
tag

Meg a nálunk sokak által kedvelt Xiaomi sincs a megemlítettek között

(#10) Wesder válasza Fabianus (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Ebből látszik, hogy nem is számítunk piaci szempontból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) nyisziati válasza Fabianus (#9) üzenetére


nyisziati
veterán

"Meg a nálunk sokak által kedvelt Xiaomi sincs a megemlítettek között".
Mert gondolom itt a szürkeimportosokat nem vették figyelembe.
Meg ugye mások lennének az arányok, ha magyarországi adatokat néznénk, és beleszámítanánk a szürkeimportot is.

(#3) whatwhatwhat: "...átlag felhasználónak miért kell csúcskészülék."
Ami miatt BMW-t is vesznek, mégha alig bírják kinyögni az árát, vagy a fenntartási költségeit is.

(#5) kbyte1024: "...az Alcetel-t említik,az LG,sony meg a fasorba sincs"
Sajnos a HTC, LG, Sony súlyos hibát (hibákat) vétett. A marketingre nem nagyon költöttek, a fejlesztéseket annyira azért nem erőltették, miközben az árakat magasan tartották. A sencseniek elvitték a piacukat.

(#12) Solten válasza Juhaszatti (#6) üzenetére


Solten
addikt

Tesco mobile tolja az Alcatelt, ugy tunik sikerrel. Gondolom a kulonbozo szolgaltatok eladasait vette figyelembe a piackutato (havidijas vagy feltoltos), valoszinuleg es nyilvan nincsenek benne pl. kulonbozo webshopokbol vett kartyafuggetlen keszulekek. Fogynak azok is ezerrel, szoval fenntartasokkal kezelnem ezt a grafikont.

Saor Alba

(#13) Crafter32


Crafter32
őstag

A drágábbak után a Samu J3 mindenhol jól szerepel. Utána kellene olvasnom, hogy mennyire értelmes telefon. Annyira nem lehet rossz.

(#14) hmb válasza nyisziati (#11) üzenetére


hmb
aktív tag

Itt az iphone nem luxuscikk,a cityben felvaltotta a penzugyi szektorban a blackberryt pl.nalunk a cegnel a titkernok fele annyit keresnek mint az ekszereszek,megis iphont hasznalnak,mert ez valt be a legjobban a munkajukhoz.nem divatcikk naluk, nem cserelgetik fel evente, nem kell kuporgatniuk ra,egyszeru munkaeszkoz.persze az iphone nem lenne a fasorban sem angliaban ha nem lenne ennyi csoro bevandorlo,a legtobb azt vesz maganak mert otthon luxuscikk,es itt vegre megengedheti maganak,otthon meg sargulnak a rokonok.

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#15) whatwhatwhat válasza domos (#8) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

Manapság egy normális középkategóriás telefon se nem lassú, se nem megbízhatatlan. :N

(#16) domos válasza whatwhatwhat (#15) üzenetére


domos
senior tag

Biztos, de az meg visszalépés lenne az előző telefonomhoz képest, és annak úgy semmi értelme.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#17) David75


David75
őstag

Senkinek ne legyen kétsége arról, hogy az iphone x ára itt is kiüti a biztosítékot az embereknél, viszont az s8 megy nagyon. 800 fontért pedig én személy szerint lehet vettem volna x-et. Egyedül az újlenyomat olvasó hiánya zavar, nekem nem jön át ez a faceid.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#18) nyisziati válasza whatwhatwhat (#15) üzenetére


nyisziati
veterán

Sőt, már az alsó-középkategória is elég az átlagos felhasználónak. Kis fotózás, Facebook, pár játék, böngészés, levelezés, Viber - ahogy a metrón látom, 90% erre használja a telóját. Ezekhez pedig nem kell sok erőforrás. Na jó, a fácsét inkább böngészőből érdemes, de azonkívül mindenre elég a ma már belépőszintű 30 e antutu és környéke.

(#19) domos válasza nyisziati (#18) üzenetére


domos
senior tag

Ez részben igaz, viszont ezekben a telókban nagyon trágya a kamera, szóval a "kis fotózás" sem kivitelezhető.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#20) nyisziati válasza domos (#19) üzenetére


nyisziati
veterán

Bocs, de az igényektől függ. Ahogy tapasztalom, az emberek kb. 90%-a azt sem tudja, mi a vonalélesség vagy kromatikus aberráció, és igazából nem is érdekli. Ha a kész mű jobb, mint a régi "olajfestmény" szintű izé, akkor az már jó.
Meghát, aki nem akar 30-nál többet költeni, annak elég azt mondani, hogy ennyiért ez jár, és már abba is hagyta a nyöszörgést. Vagy vesz használtan 3-4 éves samut, ájfónt, kb. ezek az opciók. Gyorsan megértik ám.

(#21) Wesder válasza David75 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

A másikon règilenyomatolvasó van?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.