Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) steven84


steven84
tag

Jól néz ki, lehet veszek egyet

(#2) Ringman


Ringman
nagyúr

teljesen sík kupakok - design >> ergonómia

(#3) nyunyu válasza Ringman (#2) üzenetére


nyunyu
félisten

MX lópofira a rendes kupakok rá se mennek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#4) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nagyon a Rapoo ugrott be. Amúgy az a bajom vele mint azzal is, rendes magasságú és formájú gombok kellenének, mert ez olyan "mini bill-zetes" érzés, azokon meg minden jó, csak gépelni nem...

(#5) Ringman válasza nyunyu (#3) üzenetére


Ringman
nagyúr

ok, de a kailh chochoz is van nem teljesen sík kupak, szóval ez nem mentség :)

(#6) Locutus


Locutus
veterán

A legnagyobb gond ezekkel szerintem nem is a lapos kupak, hanem az áruk.
Ilyen nullasemmi billentyűzetekért már a fekete változatokban is rengeteg a 130-160 euró szerintem. Hátmég a limitált szériás fehér mennyi lesz... Se egy passtrough usb, se egy volume görgő, se külön médiagombok...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#7) SunMount3r válasza Locutus (#6) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szerintem a plusz média gombokat egyrészt félik rátenni, mert úgy gondolják(hatják), hogy a többség ízlésének még mindig ez a palin design felel meg, hogy "a billentyűzet legyen billentyűzet". Szerintem és szerintem tévesen. A másik, meg hogy plusz gombok miatti design és anyag radikális mértékű /fityingekkel/ dobná meg a termék költségvetését. :D

(#8) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ez konkrétan gusztustalan. Meg legalább egy hangerőszabályzó elférhetne rajta, az hasznos tud lenni. Meg talán egy start/stop. Böngésző, levelező gomb fölösleges valóban, de a minimális multimédia nem. De ez rusnya lenne mindenhogy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) Ringman válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Ringman
nagyúr

ott van az insdel hatos blokkon.

(#10) Dilikutya válasza Ringman (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

Amint nyomsz mellé mást is. Dedikált gomb hatékonyabb, kényelmesebb.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) Ringman válasza Dilikutya (#10) üzenetére


Ringman
nagyúr

hát lehet kényelmesebb, de nincs fizikailag hely a boardon. esetleg a vol+/- mehetne a 0 hasznosságú pause és scroll lock helyére.

amíg az ember ír felkiáltójelet meg nagy betűket, addig az fn+valami billentyűkombináció szerintem teljesen jó.

(#12) Domonkos válasza Dilikutya (#10) üzenetére


Domonkos
Ármester

>Dedikált gomb hatékonyabb, kényelmesebb.
Nem. :N

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#13) haxiboy válasza Dilikutya (#10) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem feltétlenül kényelmesebb ha külön gomb van hangerőszabályzásra. Én leginkább a corsair féle megoldást szeretem.

Na, ez már kényelmes :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#14) Locutus válasza haxiboy (#13) üzenetére


Locutus
veterán

Ez miért "corsair féle"? Nem ők voltak sem az elsők, sem az utolsók, akik görgőt raktak a hangerőnek.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15) haxiboy válasza Locutus (#14) üzenetére


haxiboy
veterán

Épp ők jutottak eszembe :B

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#17) rigoberto


rigoberto
őstag

:F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.