Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptMisi


CptMisi
őstag

Jól néz ki :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#2) Markoka1993


Markoka1993
tag

Ez nagyon jó cikk lett. grat. Már csak a fegyók készítéséhez kéne egy tuto és akkor már nem kéne 10ezreket kiadni egy fegyóért :D

live gt: Markoka1993

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

ez nagyon komoly... :C megmutatom sógorjelöltnek a cikked és szerintem elgondolkozik rajta, hogy a fegyóinak barkácsoljon egy ilyet ő is a béna papírdoboz helyett :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Samus


Samus
addikt

Jól látom, hogy valamiféle MP5?
Egyébként szép doboz, tetszik a festés módja és a betűk :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Megkérdezhetem, hogy mekkora a súlya egy ilyen fegyverládának? :U
Egyébként grat hozzá, tényleg mutatós. Én még mindig a fegyverhez kapott dobozában szállítom a dolgokat, látszik, hogy nem vagyok elég fanatikus. ;)
10e ft körül (asszem) már lehet kapni műanyag dobozt, szivacsos béléssel, én inkább valami olyasmire ruháznék majd be.

[ Szerkesztve ]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#6) iMaverick válasza Samus (#4) üzenetére


iMaverick
addikt

Jól látod...

Nekem ugyan nincs lehetőségem kijárni efféle versenyekre (no auto), viszont fegyverszeretetből tartok odahaza egy M16A2-t, egy H&K G36-ot és (ugyan faternak vettem, de nálam kötött ki végül) egy AK47-est... Ha sikerült felújítattnom a szobámat, akkor meg szépen kirakom őket a falra... (Jelenleg sajnos a dobozaikban pihennek a költözés óta... :W )

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#7) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

sehogy sem lehet logisztikázni a kijárásodat játékokra? :F

(#8) Cleinor válasza iMaverick (#6) üzenetére


Cleinor
tag

Nah én meg pont fordítva vagyok... Van automobil,van kedv, csak nincs kezdő tőke fegyverhez és ruhához...

A doboz nagyon jó lett :)
Súlyra milyen?

"Elméletileg az elmélet és a gyakorlat ugyan az. Gyakorlatilag nem..."

(#9) atee


atee
őstag

Baromira nem érdekelt a láda készítés, de be kell valljam tetszik a végeredmény.
Gratulálok!
Mi a lényege az airsoftnak? Mikor esik ki valaki? Paint ball ban egyértelműen látszik a találat. Itt bemondásra megy?

D-day 2002-01-04 01:54

(#10) Takemoto


Takemoto
tag

Köszi mindenkinek!

(#4) Samus: a fegyó az egy CA SAR OFFIZIER M41 ( G3 MC51 )

(#5) StoneBridge: Maga a láda üresen cirka 8kg. Nem éppen egy pehelysúlyú versenyző, de nem is kell sokat cipelni :) , szobától a kocsiig és vissza.
Igen lehet venni 10e alatt és jóval felette is műanyag ládákat szivacs béléssel, de nekem ez jobban tetszik és ebben elfér az összes kacatom :DDD . Egyszer csináltunk egy kiállítást és akkor a ládában 6 fegyver volt, plusz 1 lepedő, hogy ne mozogjanak szállítás közben.

(#9) atee: Minden kérdésedre van válasz a MASZ-ban ;) . A játék lényege a kikapcsolódás (számomra), akkor esik ki valaki, ha eltalálták és maga a találat jelzés bemondásra történik, becsület alapon.

Üdv.: Takemoto

[ Szerkesztve ]

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#11) aram01


aram01
nagyúr

fasza lett a doboz

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#12) Matthu


Matthu
aktív tag

Szia.

Nagyon profi lett! Ügyes vagy. Régen én is softoztam,de sajna ma már nincs rá időm. Nagyon szerettem barkácsolni, moddolni. A játék élményről nem is beszélve. Régi szép idők :(

(#13) Takemoto válasza Matthu (#12) üzenetére


Takemoto
tag

Köszi!

A helyzet az, hogy én se járok már ki sok játékra. Éves szinten kb 3-6 játék :( . Szerintem nem kell abbahagyni, még akkor se ha csak pár játékra tudsz kimenni. De persze mindenki saját maga dönti el, hogy mire és kire tud időt szakítani ;) :R

Üdv.: Takemoto

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#14) madarasz92


madarasz92
őstag

Hú de kegyetlen jól néz ki a láda szinte semmi pénzből megcsináltad!
Gratula! :)

(#15) Tcm


Tcm
tag

Én járok játékokra. Nagyon felkeltette az érdeklődésemet a láda! Szinte 100%, hogy elkészítem. Cikk kinyomtatva. Egy kérdésem is lett volna, de a google a barátom volt közben :).

(#16) Takemoto válasza Tcm (#15) üzenetére


Takemoto
tag

Sok sikert az elkészítéséhez és használd egészséggel! :K Ha merül fel még kérdés a készítés közben, akkor kérdezd meg nyugodtan.

Üdv.: Takemoto

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#17) Rossi


Rossi
addikt

Igényes és nagyon szép lett. Gratulálok! :C

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#18) bandus


bandus
veterán

nagyon jól néz ki, grat ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19) eziskamu


eziskamu
addikt

Igaz nem nagyon olvastam el, de a képek és a végeredmény tetszett, grat :C

(#20) csimav


csimav
senior tag

Szép munka. grat. :C

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#21) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Szép munka! :C

(#22) Nunder


Nunder
őstag

A szállítása nem biztos hogy egyszerű, de kétség kívül hasznos, és ami a legjobb, egész masszívnak néz ki. Fegyvertáskára nincs valami költséghatékony ötleted? :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#23) Takemoto válasza Nunder (#22) üzenetére


Takemoto
tag

Csao!

Nagyon masszív "kis" láda lett az tény :DDD

Előtte "made in házi" fegyvertáskában hordoztam a cuccokat. Kb 2000 HUF- ból kijött az egész. Ha szeretnéd, akkor csinálhatok róla egy írást a blogomon :K

Üdv.: Takemoto

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#24) Nunder válasza Takemoto (#23) üzenetére


Nunder
őstag

Felőlem jöhet, de ha pár szóban és képben összefoglalnád privát üzenetben annak is örülnék.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#25) Tcm


Tcm
tag

Nos
Minden anyagot beszereztem. Holnap készül a mű. Majd dobok képeket, hogy hogy sikerült...
Egyébként az árakról egy vidéki megyeszékhelyen:

7.005,- faanyag
380,- csavar
290 ecset
190 ruhafesték
310 2db békanyelv
2000 szivacs a belsejébe (ez kicsit drága volt... 2cm-es hangszigetelő fajta... hegyes-völgyes)
315 4db gumiláb
1490 fogantyú
855 8db sarok
----------------------------------
12.835,- összesen

A gumilábak, sarkok és a fogantyú pontosan ugyanazok mint leírásban. SAL.

(#26) Takemoto válasza Tcm (#25) üzenetére


Takemoto
tag

Sok sikert hozzá!!! :R kíváncsian várom a képeket! ;)
Hát igen, az árak kicsit változtak. Én 2 éve raktam össze ezt a ládát.

"Bringázás közben előbukkan belőlem az a lény, aki ebből a bolygóból lett; a vándor, aki este tiszta lélekkel pihenhet meg..."

(#27) sowi


sowi
őstag

na meg a vegen kiderul, hogy egy csomo airsoftos van itt...mar csak az a kerdes miert nem latogatjak a pH! airsoft topikot? :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#28) sptkyle


sptkyle
senior tag

Nagyon GRAT. Leleményes, igényes megoldás.
Igaz, létezik müanyag hordozóeszköz is, mint említették, de egyrészt ez nagyobb (ergó nem csak a fegyver, hanem a póttárak, aksik,védőfelszerelés, BB-k is helyet kaphatnak benne), és ami a lényeg, hogy sokkal feelingesebb. Jobban is néz ki, és azért teljesen más az a tudat, hogy te készítetted magadnak ezt a szépséget. :)
Bár nagyon inspiráltál, sajnos nincs lehetőségem (eszközök, és hely hiányában) készíteni ilyet magamnak. Ennek ellenére másodszor olvastam végig a leírást. :) Maximális respect. :R:R

"Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.