Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

Hát, csak kérdés mikor jön, illetve, hogy tényleg annyiba fog-e kerülni.. Na meg ugye sokat nem tudni róla, pl. hogy a proci az maradt-e armv6 csak növelték 200mhz-el, vagy esetleg armv7 lett(ezt kétlem de jó lenne:D). Ettől függetlenül te tudod, de a nyár előtt semmiképp se fog megjelenni itthon, aztán ki tudja, hogy akkor nem jelentenének be egy új telefont, ami jobb lenne mint ez, és menne így tovább:)

(#2) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Skate. Nekem tetszik, lehet veszek is majd egyet. :K

(#3) Alexios válasza sp@rtan (#2) üzenetére


Alexios
veterán

Hát igen, viszont én nehezen tudom elképzelni, hogy az is 40k-ért jelenne meg, főleg, ha esetleg még a blade is forgalomba lenne... Egyszerűen túl olcsó lenne a T árszabásához na :DDD

(#4) maláj


maláj
őstag

nekem a Blade is tetszik - az oldalán a króm csík nem annyira ;] - a Skate is tetszik (talán jobban is), hw is jobb benne, az ára fogja eldönteni ...

(#5) Fecogame


Fecogame
veterán

Döntöttem: Megveszem most a Blade-t, aztán ha kijön a Skate, és tényleg olyan jó, akkor váltok.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) sesshou


sesshou
senior tag

Láttam olyan teszteket a blade ről hogy a multitouch nem valami fényes benne pl jákéoknál nem túl eredményes ha egyszerre nyomom az irányt és egyszerre az ugrást lövést stb. a másik ami láttam youtubon hogy ha erősebben nyomom a kijelzőt ugrál az érintési pont:S [link]

(#7) EczkE válasza Fecogame (#5) üzenetére


EczkE
addikt

Azt hiszem én is így fogok tenni, de előbb el kell adnom a Spicat.

Asszem mindenféleképpen!

(#8) joey04


joey04
titán

én várnék. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) Fecogame válasza sesshou (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Tehát ha erősebben megnyomom, több helyen érzékelni az érintést? :F Akkor a megoldás: gyengéden kell vele bánni :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) Alexios válasza Fecogame (#9) üzenetére


Alexios
veterán

Na ezt mondjuk kipróbáltam és nem. Nem is értem, eleve kapacitív kijelző, nem is érzékeli mekkora erővel nyomod :F

(#11) sesshou válasza Alexios (#10) üzenetére


sesshou
senior tag

Ez megnyugtató. Köszi a választ

(#12) syl5


syl5
őstag

Türelem!
Én biztos várnék...

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#13) Tomate


Tomate
veterán

Lesz benne flash, szóval Arm7-es lesz. Lehet én is váltok OSF-ről, de előbb lássuk milyen :)

(#14) Fecogame válasza Tomate (#13) üzenetére


Fecogame
veterán

Ez biztos? Mert akkor megvárom.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) Tomate válasza Fecogame (#14) üzenetére


Tomate
veterán

Így olvastam. :K

(#16) Alexios válasza Tomate (#13) üzenetére


Alexios
veterán

arm7? én eddig csak armv6-ot láttam mindenhol, csak megemelik 800mhz-re :(

(#17) sagesz93 válasza Tomate (#13) üzenetére


sagesz93
addikt

nézd meg a htc ariát, armv6, ua.a proci mint a blade-ben, és fut rajta a flash.(mobilarena teszt-videó)
kár hogy ezt mindenkinek mutatom és senki se fogja fel. :U

[ Szerkesztve ]

(#18) Tomate válasza sagesz93 (#17) üzenetére


Tomate
veterán

Akkor nem vágom, hogy miért írta egy csomó ember blade topicba, hogy nem fog menni a flash soha mert armv6 van benne amin nem működik. :F

(#19) sagesz93 válasza Tomate (#18) üzenetére


sagesz93
addikt

hát én se, oda is írtam már vagy 5x....

(#20) Fecogame válasza Tomate (#18) üzenetére


Fecogame
veterán

Én is ugyanezt olvastam. Akkor ezek szerint működik azon is? :F

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#21) Scarabeus


Scarabeus
tag

Ha Valóban ugyanannyiba fog kerülni akkor szerintem egyértelmű, hogy jobb, ha kivárod.
Ha valóban sikerül 50k alá belőni akkor majd én is rácuppanok, ha a végleges nem lesz olyan döglassú, mint ami az MWCn bemutattak (Lásd: http://www.youtube.com/watch?v=jq-ViChBQnM )

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#22) sagesz93 válasza Scarabeus (#21) üzenetére


sagesz93
addikt

persze hogy lassú volt, mivel ott szaladgált az élőháttér...
Azt meg minden telónál meg lehet érezni, eszi a gépet nagyon.

(#23) Scarabeus válasza sagesz93 (#22) üzenetére


Scarabeus
tag

Nem volt még androidos telefonom, nem tudtam hogy az annyira leszívja.

Szerintetek a kínai írásjelek rajta maradnak?:S

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#24) Alexios válasza Scarabeus (#23) üzenetére


Alexios
veterán

milyen kínai írásjelek?

(#25) sagesz93 válasza Scarabeus (#23) üzenetére


sagesz93
addikt

nem hiszem. blade-n sincs
#24: a zte mellett gondolom

[ Szerkesztve ]

(#26) omega88


omega88
csendes tag

Én áprilisra tervezem a mobil vásárlást ,ha addig jön valami hír ,hogy a skate nem lesz sokkal drágább mint a blade akkor várok vele ,de ha áprilisba semmi hír a skate-ről akkor megveszem a bladet.

Az a baj ezzel a várással ,hogy mindig lesz egy jobb egy újabb telefon. Amire ki adják a skate-t lehet ,hogy megjelenik valami hír egy jobb mobilról hasonló árban. :W :W

(#27) Buda76


Buda76
senior tag

Skate áráról lehet már valamit tudni?

(#28) lsebestyen válasza Buda76 (#27) üzenetére


lsebestyen
addikt

50-60E között lesz, ami sajna nem egy ár a pengével...:/ ráadásul jelen pillanatban úgy áll a helyzet, h a t-mobile nem fogja forgalmazni a skate-et.
én biztos várnék:)

(#29) tom956ster válasza lsebestyen (#28) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Ha 50-60 lesz, és esetleg lesz a Telenornál, akkor az előfizuval lehet, hogy megvan 40ből, annyiért nekem jöhet, úgyhogy várok! Csak legyen a Telenornál :S

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#30) infectedmann


infectedmann
őstag

Hát nekem most nagyon sürgős új telót vennem, így muszáj beruháznom egy Blade-re, de jövőre, vagy karácsonykor váltok majd Skate-ra, ha már lesznek jó kis főzött ROM-ok :P

(#31) Domxc


Domxc
senior tag

Szerintem Skate. A megjelenés után, arra is csomó főzött ROM lesz, lévén, hogy jó áron jön, és szerintem lényegesen jobb, szebb lesz mint a Blade, + ha nagyobb lesz az akkuideje akkor bestbuy lesz szintén :)

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#32) infectedmann


infectedmann
őstag

Hát igen, csak kérdés mikor jön pontosan, meg mikor lesz nálunk kapható előfizetésben. Addig nem tudok várni, mert már szegény iPhone 2G akksija gyengébb, mint egy agyhalott bolha. Akksit meg annyiért cserélnek benne amennyiért veszek egy ZTE Blade-et előfizuban.

[ Szerkesztve ]

(#33) tom956ster


tom956ster
aktív tag

Az akku téma az bizony gáz, főleg egy Iphonban.
Én még vároka Skate-re, bár már bizsereg a tenyerem egy Új vas után, de hátha, az sem gáz ha a T-Mobile teszi be a listájába, csak lenne már... :O

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#34) Mr.Csizmás válasza tom956ster (#33) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én meg jól megveszek olcsón egy blade-t ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35) Fecogame


Fecogame
veterán

És még mindig nincs :O

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.