Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Nekem tetszik :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Nekem mgé a régi.

(#3) kenwood3 válasza gamek!ller (#2) üzenetére


kenwood3
őstag

nekem is :U

Az esetek 99%-ban mobilról vagyok fent, ìgy a helyesìràsom nem tökéletes, és ékezeteket se hasznàlok mobilról soha!

(#4) Kassadin válasza gamek!ller (#2) üzenetére


Kassadin
addikt

Dettó.

Karma: Itt van a kutya elásva! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) Karma válasza gamek!ller (#2) üzenetére


Karma
félisten

Ez egyertelmu, hiszen kezzel kell aktivalni az uj nezetet.

De remelem meg huszan beirjak :)

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#6) Armahun


Armahun
addikt

Ezt a hülye kinyíló hangerőszabályzót tüntethetnék el belőle.

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#7) Jofi81


Jofi81
őstag

Cosmic Panda

Karma: Eddig egy! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) localhost válasza Armahun (#6) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Le is törném a kezét annak, aki kivenné :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#9) Armahun válasza localhost (#8) üzenetére


Armahun
addikt

Rendben, de csak utána. ;]

Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség. Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy.

(#10) vans?


vans?
őstag

Nekem bejon.

hábm bábm

(#11) albert8


albert8
addikt

Zssssssiiiiiiiir :)

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#12) Thunderzolee válasza Karma (#5) üzenetére

Facebookon is úgy kezdődött az új típusú adatlap, h először csak át lehetett váltani rá, aztán belépéskor figyelmeztetett, h nekem még a régi a felületem, és válasszam az újabbat, majd egyszer csak az új felület fogadott, és a régit nem is lehetett már visszahozni. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#13) whisperity


whisperity
tag

Én nem aktiváltam semmit és mégis áttette. Annyira idegesítő ez a folyamatos változtatás. Mi volt a rossz a régiben?

(#14) Crystalheart válasza whisperity (#13) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezt 16:9-es arányra optimalizálták, hiszen manapság az a legelterjedtebb formátum. (Azaz az előnézeti képek is 16:9-esek.) Valamint a színvilága jobban passzol a mozizáshoz, könnyebb kizárni a külső területet akkor is, ha nem teljes képernyőn nézem.

(#15) whisperity válasza Crystalheart (#14) üzenetére


whisperity
tag

Na igen. Annó volt olyan kapcsoló, ami lefeketítette a fehér hátteret. Na most az kéne ide.

(#16) Psychonaut válasza whisperity (#15) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az Firefox/Chrome kiegeszito volt.

(#17) whisperity válasza Psychonaut (#16) üzenetére


whisperity
tag

Biztos, hogy nem, mivel én semmi ilyet nem telepítettem fel. A YouTube oldalán jelent meg a videók mellett (vagy ha nem videót néztél akkor bal felső sarokban a logó mellett) egy kis villanykapcsoló. Azt hiszem a Föld Napja kezdeményezés keretében volt, de hogy idén vagy tavaly, már nem tudom.

(#18) Psychonaut válasza whisperity (#17) üzenetére


Psychonaut
addikt

Akkor lehet, hogy valami egyszeri kezdemenyezes volt, mert az biztos, hogy ilyen allando funkcioja sosem volt a YouTube-nak.

(#19) Viktor77


Viktor77
titán

Aktiváltam, tetszik, marad.

Csinálni kell. Kész. Pont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.