Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Soha !!! :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) malwy


malwy
senior tag

Ennek az írásnak törlés lesz az ítélete...
Én is üzleteltem. Nekem rosszabb volt: Cserében egyeztünk meg. Én elküldtem azt amit ígértem, ő egy ócskavasat küldött. Ez van:(

(#3) Dany007


Dany007
veterán

Tanulság? Újonccal ne üzletelj. Véletlenül se.
Gondoltam rá én is pár hete, hogy felrakok 1-2 cuccot az apróra, de szigorú kitétellel, miszerint újoncoknak nem eladó. Illetve minimum 1-2 pirospont szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#4) Dr. Romano válasza Dany007 (#3) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Én konkrétan úgy csinálom, hogy akinek alapból van feketéje, azzal szóba sem állok. Akinek több pirosa van mint nekem, annak akár előre is utalok. Ha kevesebb van vagy nem is rendelkezik vele, akkor csak utólag utalás vagy előre küldi az árut és utánna fizetek.

Tehát én csak azokban bízok meg, akik már "letettek valamit az asztalra" itt a PH-n.

Épp ezért utánvétel nálam alapból kiesik.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5) keIdor


keIdor
titán

De szar, nincs 3000ft-ja? Hány éves ez? :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Metalfan válasza keIdor (#5) üzenetére


Metalfan
senior tag

Msn címe alapján 88-as évjárat :U

szerk: Velem egyszer fordult elő, hogy cserébe bocsátkoztam egy veszprémi sráccal, és az én alaplapom elment, az övé meg nem jött meg. Hiába szóltam neki n+1-szer, hiába mondtam neki, hogy rendőrségi ügy lesz belőle, le se szart. Rendőrségen viszont sztem kiröhögtek volna 5000 forint miatt :U Úgyhogy végül hagytam a fenébe az egészet, megvolt a tanulópénz. Azóta csere vagy személyesen, vagy pedig régi veteránokkal, akik tuti nem vágnak át.

[ Szerkesztve ]

(#7) fekeandras


fekeandras
őstag

Nálam vagy személyes átadás/átvétel van vagy semmi. Megfizettem a tanulópénzt én is anno 2x is. Azóta vagy így vagy sehogy. :K

(#8) Fecogame válasza Metalfan (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Már én is megtanultam a leckét :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#9) I_Am válasza Fecogame (#8) üzenetére


I_Am
veterán

Moderáltam a hozzászólásod a másik topicban, indoklás odaát.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#10) proof88 válasza fekeandras (#7) üzenetére


proof88
addikt

Azért bizonyos emberkékben meg lehet bízni, akik dögivel üzletelnek itt PH!-n, pl. a megbízható bazárosok, meg pl én. :D

(#11) Fecogame válasza I_Am (#9) üzenetére


Fecogame
veterán

:R Igazad van.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12) ollie


ollie
MODERÁTOR

Én mindig kérem, hogy előre utaljanak nekem, és eddig mindenki meg is tette. Van - ilyen - előnye is a sokéves PH!-zásnak.

***

(#13) malwy válasza Dany007 (#3) üzenetére


malwy
senior tag

Uhh már 4x üzleteltem, de egyszer sem kértem piros pontot. Aki átvert, az meg mondta is, hogy mivel milyen korrektül lebonyolítjuk az üzletet, ad nekem egyet. Egy fenét.
Na ezentúl figyelek a pirospontokra is :)

(#14) Fecogame válasza ollie (#12) üzenetére


Fecogame
veterán

Igen, eddig nálam is ez volt, adtam már párszor fel utánvéttel - bár nem újoncnak -, és azt átvették.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#15) rep3at


rep3at
őstag

Utánvéttel sosem adtam fel a csomag költsége miatt, hosszú távon egyszerűen nem éri meg. Van egy bejáratott "vevőköröm", inkább azokkal üzletelek akikben tapasztalataim alapján megbízhatok.

Ha újonccal vagy pozitív nélküli emberrel (esetleg kevesebb pozitívval rendelkező emberrel) üzletelek akkor vagy ő küld/utal nekem előre vagy elállok az üzlettől.

Az azért már vicc mikor pl. Vaterán egy 0 pozitívos ember "udvariasan" megkért hogy azért én küldjek előre mert én kértem a cserét. Bízzak meg benne? Végülis csak két lehetőség van: Vagy megjön vagy nem..

[ Szerkesztve ]

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.