Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Ha még eszembe jut valami, bővítem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Kolondrum


Kolondrum
félisten

A T5-ös beszerezhetetlen? :F Hányat hozzak? 1k alatt van bőven!

(#3) Fecogame válasza Kolondrum (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Én 1 hónapig kerestem, mire végül találtam. :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) Kolondrum válasza Fecogame (#3) üzenetére


Kolondrum
félisten

Tudni kell keresni. Amikor kitaláltam h kell 5 perc alatt már megvolt a rendelés.

(#5) Probber


Probber
őstag

Mondjuk az sem mindegy, hogy mennyi idő alatt és milyen használati körülmények között degradálódott le ennyire fizikálisan a telefon.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#6) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Szerintem egyedi hiba lehet a problémák java, én nemrégiben ismerősöm készülékét próbáltam ki, ő használtan vette, de az említett dolgok nála nem fordultak elő.

when the sun shines, we'll shine together

(#7) k850 válasza Fecogame (#1) üzenetére


k850
addikt

:C
Gratulálok! Nagyon jó blog, megtudtam belőle, hogy milyen barbár ember vagy, az érintőgombok a nevében is utal rá, ÉRINTENI! A szoftver valóban hajlamos a nagyobb fájlok, vagy programok használatakor a lassulásra, na ekkor szokta a profi tönkretenni az érintő panelt. Nyomta mint a süket, ezáltal tönkre is tette, pedig csak érinteni kell, és megvárni még végrehajtja a parancsot.
"simkártya tartó része elromlott " Gondolom nem nézted meg, hogy kell belehelyezni és megerőltetted, gratula újból, a memóriakártya foglalatban van ez a funkció, ott kell elfordítani a microSD kártyát ha nem a gyári M2 rakod bele.
"A szétszedéséhez T5-ös csavarhúzó kell, ami szint beszerezhetetlen" Gondolom mégis csak sikerült beszerezni, biztos szét is szedted kíváncsiságból, lehetséges, hogy pont ezért nem működik rendesen a kamera fedő? :F
Ha nem így volna akkor elnézést kérek tőled.
"Nagyjából első nekifutásra ennyi."
Szerintem nem is kellene többet írni erről ilyen stílusban, ha belegondolsz, hogy az egész hozzászólásod rosszul van időzítve, a tapicskolós Android korszakban ki a fene akarna még ilyen telefont vásárolni? Jó biztos van egy-két ember, de azt meg csak elriasztod a vásárlástól, pedig nem is olyan rossz készülék, mint a rövid szösszenetedben lefestetted.
Idézet tőled: "Hát igen, nekem sem véletlen van ez a telefon Bár vannak hibái, d emelyik telefonnak nincs?" forrás: [link]
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#8) Wictor


Wictor
senior tag

Nekem nem sok bajom volt a K850-el, azóta is EczkE-éket boldogítja.
Majd ők véleményt nyilvánítanak. ;]

(#9) Fecogame válasza k850 (#7) üzenetére


Fecogame
veterán

Na, akkor szépen sorban:

Az érintőgombokat érintettem, nem nyomtam, nem vagyok barbár :N

A SIM kártya tartó kb. 2 évig működött is, mostanában romlott el. Tudom hogyan működik, tisztában vagyok vele. Nem erőltettem, egyszer csak már nem akadt be.

Azért szedtem szét a telefont, mert házat cseréltem. Előtte sem volt jó a kamerafedő nyílás, ez a kettő nem függ össze.

Mindjárt írok egy pozitív tapasztalatok c. írást is, hogy meglegyen a másik fele is a történetnek.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#10) Fecogame


Fecogame
veterán

Pozitívumok ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#11) EczkE válasza Wictor (#8) üzenetére


EczkE
addikt

Én úgy tudom, hogy azóta is minden korrekt vele! :R

Bár az előző mutatta ezeket a hibákat tesómnál.

Asszem mindenféleképpen!

(#12) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Akkor én most istenkirálycsászár vagyok, mert az én csavarhúzószettemen T-5, T-6 és T-8 van?!

Egyébként a hibákhoz: több, mint két évig használtam a kék K850i-m, és akkora barom voltam, amikor eladtam - a Vivaz-om mellé már nem kellett - hogy csak na.

A híváskezelő billentyűk sarkai koptak meg, de nem is tokban használtam. Aztán vettem rá egy komplett gyári készülékházat, és kicseréltem.

A kapacitív érintőgombok soha nem hagytak cserben, szintúgy a kamera előtti zár.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Én életemben egyszer fogtam a kezemben ezt a telefont, és nem tűnt szarabb minőségűnek, mint a többi telefon.

Nem szeretném kritizálni a bejegyzés íróját, csak a saját tapasztalokat írom le:

Nekem számos telefonom volt már, és volt már olyan hogy leesett a földre. De soha semmi bajuk nem lett, nem koptak le a gombok, nem lazult semmi, nem lett karcos, nem indulgatott újra.

Az hogy lekopnak a gombok, annak az eredménye, hogy az emberek beteszik a zsebükbe, némi aprópénz, meg kulcs mellé, ami még a gyémántot is megcsiszolja abban a feszes farmerzsebben.
Az hogy újraindul, azért van, mert ezerszer leesett a földre, és odavágott a hardvernek.

Satöbbi.

Tehát, vigyázni kéne arra a szerencsétlen eszközre és/vagy legalább tokban hordani, és nem lesznek ilyen problémák. :C :U

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) Ice!?


Ice!?
őstag

kemény érvek .. ; )

(#15) madstunt


madstunt
addikt

-a T5ös csavarnyúzó nagyon is gyakori darab
- a sim kártyafoglalat meg nem típus- vagy konstrukciós hiba
- az érintőgombok is sokáig bírják, ha az ember ésszel használja és nem akarja átnyomni őket a telón...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.