Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Topik tárulj!

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) fero02 válasza Fecogame (#1) üzenetére


fero02
veterán

Csinálj rá még kettőt és a feltétel teljesítve lesz. ;] :DDD

(#3) Fecogame válasza fero02 (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Kösz, de inkább kijavítanám :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) EczkE válasza fero02 (#2) üzenetére


EczkE
addikt

Nekem is ez jutott az eszembe. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Probald finoman "maszirozgatni" a pixelt, hatha eszhez ter. Nem vicc, en is tavaly olvasgattam errol es sokaknak bevalt.

De esetleg irhatnal a szakmai topikba is, ennek inkabb ott a helye, elobb kapsz segitseget.

[ Szerkesztve ]

(#6) fero02 válasza Fecogame (#3) üzenetére


fero02
veterán

Hidd el ez a legegyszerűbb. ;) Lehet mókolni a pixel hibával, de még ha sikerülne is életre kelteni, annak ugye oka van, h miért nem volt jó előtte, így nagy valószínűséggel a hiba ismét elő fog jönni. Próba képen fogj vmi puha vatta darabot, arctisztító kendőt, vagy vmi ehhez hasonló nem karcoló anyagot és óvatosan kezd el simogatni vele a hibát és körülötte a területet, de vigyázz, nehogy körülötte megmaradjon a nyomogatás nyoma, mert akkor örökre ugrik a gari. :K

Amúgy újonnan vetted? 3 napot túllépted már? :U

[ Szerkesztve ]

(#7) Fecogame válasza fero02 (#6) üzenetére


Fecogame
veterán

Amúgy újonnan vetted? 3 napot túllépted már?

Igen. Nem.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) szablya


szablya
tag

Csinálj még pixelhibát!
Fészivel!

Amúgy mi az, hogy nem cserélik ki? Ha egyszer szar a monitor, akkor szar a monitor, neked selejtes árut adtak el, a pixelhiba pedig hazavágja a termék élvezeti faktorát.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#9) fero02 válasza szablya (#8) üzenetére


fero02
veterán

Van erre is szabály (legalábbis LG-nél tuti), h hol és hány hiba a megengedett és csak ha attól több van akkor cserélik.

Fecogame: akkor miről beszélünk? :U Azonnal vidd vissza és kérj cserét.

[ Szerkesztve ]

(#10) Lauda válasza szablya (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Ez nem csak ugy megy. Szabaly van ra, hogy hany negyzetcentimeterre hany hibas pixel a maximalisan megengedett, ha az felett van, csak akkor cserelik. Egyedul a samsung vallal 1 hibas pixelre is azonnali cseret (legalabbis az utolso infom szerint), volt is bent reszem tavaly elott, csereltek is egybol. :D

[ Szerkesztve ]

(#11) daninet válasza Lauda (#10) üzenetére


daninet
veterán

Majdnem jó, csak pixelben mérik a területet

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#12) Lauda válasza daninet (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Koszonom a kiegeszitest! :R

(#13) N€T0X|N válasza Lauda (#10) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Én három éve vettem monitort Aquáéknál, és akkor még úgy volt, hogy ők minden pixelhibás (nem csak Samu) monitort kicserélnek 3 napon belül... ez már megszűnt volna? :F

Sent from my keyBoard

(#14) Lauda válasza N€T0X|N (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Az csak ugy lehetett, hogy a gyartoi garancian felul ezt ok vallaltak be. Ha jol tudom csakis a samsung cserel 3 napon belul 1 pixelhibara, meg a nagyobb gyartok (marmint minosegibb monitort) sem vallaljak ezt, mint az eizo pl. :)

[ Szerkesztve ]

(#15) szablya válasza Lauda (#14) üzenetére


szablya
tag

Tanulság, hogy megvétel előtt ki kell próbálni.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) oil


oil
tag

Vagy vidd vissza, és mondd azt, hogy nem jött be a monitor! Nem nyújtja azt a szolgáltatást amit szerettél volna! Ez csak akkor fain, ha netről rendelted, és nem személyesen vetted az aqua-ban... :R

(#17) Fecogame válasza oil (#16) üzenetére


Fecogame
veterán

De az a helyzet, hogy ez a monitor alig kapható, plus nagyon bejön :D

Kimasszírozom onnan azt a hibát. Amúgy annyira nem zavaró. :N

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#18) ABE válasza oil (#16) üzenetére


ABE
őstag

Ha a webshopban rendelte, de személyes vette át, akkor is él az átvételtől számított 8 munkanapos elállási jog.

(#19) N€T0X|N válasza Lauda (#14) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Igen, ez az ő akciójuk volt. Direkt rá is kérdeztem a telefonba, hogy mi van, ha pixelhiba van (szintén Benq monitort vettem).

Sent from my keyBoard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.