Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Egy topikkkezdő pofátlan hsz :P

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) gamerkiller válasza Fecogame (#1) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Szörnyű ahogy megáll az ipse a hídon és nézi mi fog történni
Nem lennék senki helyében a videóról.

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#3) Fecogame válasza gamerkiller (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Én úgy láttam, akkor pont ott senki sem volt...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4) gamerkiller válasza Fecogame (#3) üzenetére


gamerkiller
senior tag

De a tag aki még az elkapás előtt megállt és csak nézett.. Nem ott ahol elkapta pont a pót, hanem elötte 2-3 méterrel..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) eziskamu válasza Fecogame (#3) üzenetére


eziskamu
addikt

A végén amikor lassítva visszajátszák, látszik, hogy megáll valaki a hídon és az a rész is lesazkad és a híd darabjai ráomlanak.

(#6) lezso6 válasza gamerkiller (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt néztem én is. De volt ott másik kettő, kb fél méterrel mögöttük csapódott be a trailer...

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) whiz válasza gamerkiller (#2) üzenetére


whiz
aktív tag

Én is azt néztem. Ott még megúszhatta volna, ha hirtelen visszafut, de így ha jól láttam maga alá temette a törmelék. :(

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#8) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Durva ez a videó. Újságban olvastam már róla. Amúgy nincs semmi ami jelezne elől, hogy fel van nyitva?

whiz: túlélte.

[ Szerkesztve ]

(#9) Armahun


Armahun
addikt

Már láttam 1-2 ilyen felnyitott platós videót, és azt nem értem, hogy ezekben a dögökben nincs semmi visszajelző, hogy nyitva a plató. :F

Szerk: Látom nem csak nekem jutott eszembe.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#10) eziskamu


eziskamu
addikt

[link]
Ha jól értem, a tag túlélte szerencsére.

(#11) whiz válasza eziskamu (#10) üzenetére


whiz
aktív tag

Azért nem lettem volna a helyében akkor se.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) eziskamu válasza whiz (#11) üzenetére


eziskamu
addikt

Hát én se mondtam, hogy jó móka volt.

(#13) gamerkiller válasza Taknyoshal (#8) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nincs semmi ami visszajelezne. Dolgoztunk ugyan ilyen autóval, csak Topliner-el és ugyanígy billencsel. Az egész mechanika az autóban 1 kézifék hatású 3 állású kapcsoló. Fel - Tart - Lent. Ha nem figyel oda az ember, simán nyitogathatja kedvére a lábával. Ja, amúgy ott van az ülés mellett lent.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Lauda válasza gamerkiller (#13) üzenetére


Lauda
félisten

Valoban nem szokott lenni, de hogy a tukorben es a jarmu (in)stabilitasan ezt nem erzekelte az hihetetlen szinte. :F

[ Szerkesztve ]

(#15) gamerkiller válasza Lauda (#14) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Kimaradt. Ahhoz hogy a munkahenger mozgásba lendüljünk, be kell indítani a szivattyút, ami biztonsági kapcsolóval van ellátva, és benyomott kuplungal indul csak el. Úgyhogy nem olyan egyszerű.

90-nél autópályán egyenesben nem instabil.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) aero. válasza gamerkiller (#15) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

de észrevehető különbség lehet pl. a gyorsulásban, mivel fogja a szelet rendesen, meg hát a tükörbe hogy nem látta :F

(#17) Lauda válasza gamerkiller (#15) üzenetére


Lauda
félisten

Gondolom kanyar is van azon a palyan es gyorsitasnal/fekezesnel azonnal eszrevenni egy olyan magas, nehez es hatul levo terhet. ;) Nem is ertem egyszeruen. Sokat tehereztem en is, ha nagyon elol/hatul volt a raklap a kocsin, mar azt is egybol csekkolta az ember, nem egy ilyet.

(#18) gamerkiller válasza aero. (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Vannak gyakorlatlan sofőrök akik nem érzik az autót. Amikor mi ráültünk a DAF-ra, akkor még azt sem vettük észre hogy a C tengelyen félig fogott a fék. Az autópályán dudáltak ránk hogy füstöl a kerék. Nem szokta meg az autót, nem volt tisztában vele hogy viselkedik.

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#19) bubi92


bubi92
őstag

durva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.