Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Egy gyúrós hsz :DDD

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem a hétfő-szerda-pénteki fekvő, és a vasárnapi pihenő program a bejövős. :K

Az én koromban már szálkásak az izmok, és amit lehet, azt elértem. Na nem gyúrással, hanem a napi munkával.
Tedd ide, rakd oda, emeld ezt, tedd annak a tetejére.

Testem mint egy görög Istené, és irígylem azokat, akik nézhetnek engem, gyönyörködhetnek bennem. ;)

Üdvözlöm sportos léted, és sok sikert kívánok. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Szuper kezdés. :)

Nekem valahogy így néz ki a hetem:

Hétfő-szerda-péntek:

Has: -római szék 4x20
-lábemelés 4x20

Bicepsz: -állva rúddal 4x12
-scott-pad 4x12

Tricepsz: -csigával 4x12
-egy kezes súlyzó fej felett 4x12

Alkar: -csuklóemelés 4x12

Mell: -fekvenyomás 4x20
-előre kitolás 4x12

Kedd-csütörtök:

Vádli: -vádligép 4x12
-saját súllyal 4x50

Comb: -lábemelés előre 4x12
-lábemelés hátra 4x12

Hát: -csigával nyak mögé 4x12
-homorítás-húzás 4x12

Láb: -gugolás súllyal 4x30

Csuklya: -állva emelés csuklyából 4x12

Váll-mell: -tárogatás 4x12

Nyak-hát: -nyak mögül nyomás 4x12

Szombat-vasárnap:

Itthoni géppel mell-bicepsz-tricepsz-comb-láb-hát. :)
Előtte 5 perc bemelegítés, 15 perc biciklizés, minimum 100fordulat/perc-el, utána 20 perc biciklizés minimum 90fordulat/perc-el. :)

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#4) Vakegérke válasza _Voyage_ (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Vigyázz, egyszer mindenért fizetni kell.
Nem hajszolod agyon magad?

Pihenni is (tudni) kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) CséZé


CséZé
őstag

jajj, én már ezt vagy 3x elkezdtem, de az 5.hétnél megunom mindig :DDD

(#6) _Voyage_ válasza Vakegérke (#4) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Abszolút nem hajszolom túl magam. :N
Napi 1.5-2 órát edzek, első 3-4 napban volt izomlázam, azóta, ha egy nap nem csinálok semmit, már másnap érzem, hogy kihagytam, és hiányzik is. :K

Kis súlyokkal csinálom, nem akarok én Fekete Laci lenni, kis súlyokkal meg nem hajszolom túl magam. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#7) Eagle16 válasza _Voyage_ (#3) üzenetére


Eagle16
addikt

Én szombaton lábazok, de úgy, hogy utána alig bírok járni 1 hétig.
Jó neked, hogy ilyen szuper módon regenerálódsz :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8) #19617792 válasza CséZé (#5) üzenetére


#19617792
törölt tag

Én már azt is megunom, ha erre kell gondolnom. :DDD

(#9) _Voyage_ válasza Eagle16 (#7) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Hát lábemelés, lábnyújtást is 10kg-val csinálom max, guggolást meg 5-el, néha 10-el. :D
Eleinte éreztem a lábam, ma már semmi... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#10) Daweee válasza _Voyage_ (#9) üzenetére


Daweee
őstag

"Eleinte éreztem a lábam, ma már semmi... :))"

Lebénultál tőle? :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) _Voyage_ válasza Daweee (#10) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD
Hát végülis ez is kiérthető belőle. :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#12) szablya


szablya
tag

Én is már többször elkezdtem a gyúrást, teremben, de mindig meguntam 3-4 hét után, és ebben főleg az időm "sajnálata" játszott szerepet :((( Pedig tényleg jó lenne felszedni kicsi tricepsz, bicepsz, has és vádli izmot... meg vállasodni is jó lenne.
"kicsit mellre, kicsit karra, satnya karizmomból még egy pofont kicsikarna".

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) _Voyage_ válasza szablya (#12) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Én szeretem, jó a társaság, olcsó, szuperek a gépek, időm meg van bőven már. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#14) moha21


moha21
addikt

Hát jah gyúrni jó! :)) Csak munkámból adódóan ( hegesztés ) nem túl előnyös a remegő kéz, ami néha van utána.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#15) Csepe


Csepe
aktív tag

Vigyázz, ne egyszerre nyomd le egy napon belül.
Múltkor egymás után megcsináltam 100 fekvőtámaszt, 50 felülést, meg volt kis gyúrás is és utána 3 napig nem tudtam megmozdítani a kezemet. ;]

Nihil Novi Sub Sole /::\ https://bit.ly/2R7gwB2

(#16) Fecogame


Fecogame
veterán

Lemértem:

Bicepsz most 28,5cm
Vádli: 32cm
Magasságom: 182cm
Testtömegem: 59kg
Testtömegindex: 17,8

:D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#17) Eastman


Eastman
őstag

Király. Derekadra vigyázz!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#18) Fecogame


Fecogame
veterán

Bakker, én ezt a fekvőt nem bírom. :( Ropog a vállam, de nagyon. A második nap egyáltalán nem megy. A feléig jutottam el. :U

A felülés viszont tök könnyű :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#19) CséZé válasza Fecogame (#18) üzenetére


CséZé
őstag

egy hét után belerázódsz, nem lesz azzal baj!

(#20) Eagle16 válasza Fecogame (#18) üzenetére


Eagle16
addikt

Ropog? Bemelegítesz előtte rendesen?

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#21) Fecogame válasza Eagle16 (#20) üzenetére


Fecogame
veterán

Mindkettő igen.

CséZé: Kezdjem újra a hetet? :F

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#22) Eagle16 válasza Fecogame (#21) üzenetére


Eagle16
addikt

Néha-néha nekem is szokott, de nagyon ritkán.
Ha nagyon nem megy a 2. hét, akkor kezdd újra az elsőt, és egy idő után jobban fog menni.

Amúgy konditeremben jóval gyorsabban erősödnél, én tudom, mert a 183cm-hez 60 kg voltam.(én is próbáltam ilyen fekvőtámaszos programot) Szóval hasonló alkat mint most te. Akkor nekem is alig ment a fekvőtámasz, mert kb. 0 mellizmom volt. De 1-2 hónap alatt szépen elkezd fejlődni, fekvenyomástól (akár csak rúddal is), tárogatástól.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#23) CséZé válasza Fecogame (#21) üzenetére


CséZé
őstag

nekem ha nem ment a kövi hét, akkor megiusmételtem az előzőt

(#24) _Voyage_ válasza Fecogame (#16) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Testtömeg index, pff. :DDD
Egyik haverom, akivel járok edzeni, ő pl 185cm, és 110kg, viszont kb egy csepp zsír nincs rajta, csak izom, és minden egyes testtömeg indexes hülye oldal azt írja erre, hogy túlsúlyos, sürgős diéta kell.... :)

Szerény adataim:
Kar: 41cm
Vádli: 42cm
Magasság: 182cm
Tömeg: 94kg

Bicepsz kifejezés hibás, mert az csak a felkarod belső izma, hajlító izma, tricepsz meg a külső(könyök felöli), feszítő izma, közte van még a csont is. Ha a bicepszed 32cm, akkor átdugtad az izomköteg és a csont között a centit, és úgy mérted le... :DDD

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#25) BÁ Nutrition válasza Fecogame (#18) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

még csak most van a 2ik nap és már fel akarod adni? akkor nem neked találták ki a sportolást, inkább igyál:)

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#26) P00By válasza BÁ Nutrition (#25) üzenetére


P00By
nagyúr

:K :))

(#27) Fecogame válasza BÁ Nutrition (#25) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem azt írtam, hogy feladom, csak nem bírom kinyomni... :U

Az lesz, hogy most pénteken meg hétfőn megcsinálom az első napot, aztán minden a terv szerint.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#28) Mobi28 válasza Daweee (#10) üzenetére


Mobi28
tag

Nem, megmosta :DDD

#8: +1 :K

[ Szerkesztve ]

(#29) nyunyu


nyunyu
félisten

Ehhe, nekem is megvolt az ujevi fogadalom, mert elegem lett az informatikusi eletmoddal ( napi 15 ora edzes egertologato+kattinto izmokra, izomlazat max a reggel melobamenet busz/villamos utan futas okoz) jaro zsirparnakbol.

Erettsegi kornyeken voltam 70 kilo, ez szep lassan felment 88-ra, aztan zabalas visszafogasaval stabilizalodott 85 korul.

Eldontottem, hogy a nyaron esedekes 30. szulinapomra a kocka hasabol kockahasat kene faragni.
Persze nem akarok olyan felfujt ketajtosszekreny lenni pipaszar labakkal, mint az exmelohelyem szervizese, csak finoman.
Boven meg lennek elegedve, ha terfogatilag nem valtoznek, csak a combomon+hasamon levo felesleg atvandorolna karra/mellre/vallra/vadlira.

Szoval december elejen nagy lelkesen nekialltam a 100 fekvonek, kemeny ket het utan meguntam, meg allandoan fajt a derekam tole.
Nekialltam vitaminokat+kalciumot+magneziumot szedni, mondvan jot tesz az izuleteknek, meg az izmoknak.
Aztan januarban ingyen volt a kondi meg kulonbozo aerobik orak az egyik frissen nyilt plazaban levo teremben, gondoltam kiprobalom, milyen.

Bejott, azota berletem van, melo utan heti 3-4 orat jarok tornaszni.

Eleinte erosen kisebbsegi erzesem volt body art oran (40 csajra edzovel egyutt 3 ferfi :DDD ), most mar en rohogok az ujonc tollsepru gimnazista csajokon, mit szerencsetlenkednek ossze-vissza.

Azt hiszik, hogy a tai chi/joga/pilates/gyogytorna gyakorlatai konnyuek, hiszen alig kell mozogni, raadasul azt is lassan.

Aha, probalj megallni 3 percig ugy, hogy a bal terded derekszogig felhuzva, jobb kar vallmagassagban egyenesen nyujtozik elore, tenyer lefele nez, bal kar egyenesen felfele, aztan ugy dontod a torzsedet jobbra. ;]

Szerencsetlenek megfelelo izomzat hijan mar 10-20 masodperc utan reszketnek, mint a nyarfalevel, meg dolnek, mint a liszteszsak.
Kb. annyira benaznak, mint ezen a kepen.

6 het torna utani merleg konfekciomeretileg nem tul latvanyos, ujevi 85 kilom 83-ra csokkent (bar ezt inkabb annak tudtam be, hogy nincs keznel anyam, aki 2 orankent noszogatott, hogy van meg bejgli...), hasam 106->105, karok 33->34
Nagyobb valtozas inkabb a combjaimon latszik: 62->60, meg a mell 96->98.

Viszont azt erzem, hogy joval feszesebb lett a combom, hasam, izmosodik a vadlim, siman megallok fellabon percekig, sokkal jobb lett az egyensulyerzekem.

Ma pilatesen tunt fel, hogy joval szelesebb tartomanyban dolgoznak az izmaim, regen peldaul gondot okozott felemelni a kinyujtott labamat, 45 fok utan be kellett csuknom a terdemet.
Terpesz 60 fok helyett mar 90-ig megy. (Sparga meg jo messze van, de nem az a cel.)

Step-lepcsovel szadizos orakat viszont nagy ivben kerulom, mert nem birja a terdem :O
Meg nem nyujhattam tul epuletes latvanyt, amikor a ranezesre alig 40 kilos edzocsaj ugy pattogott fel-le, mint a nikkelbolha, hogy szemmel is alig birtam kovetni, nem hogy a magam lomha+darabos mackos modjan eloadjam ugyanazt. ;]

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30) nyunyu


nyunyu
félisten

BMI-t nem merek irni, mert meg mindig 28.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#31) Eastman


Eastman
őstag

Felülést, vagy hasprést csinálsz?

OK, közben néztem a linkelt oldalt. :B ...csak ezért kérdeztem:

"Figyelem, a hagyományos felülésnél hosszútávon komoly esélye lehet egy gerincsérülésnek (kopás, megerőltetés, sérv), emiatt a 200 felülés program elsősorban a haspréshez hasonló gyakorlatot preferálja!"

Hál' Istennek ez a figyelmeztetés nem maradt le róla.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#32) Fecogame válasza Eastman (#31) üzenetére


Fecogame
veterán

Uppsz, ezt még nem olvastam :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#33) mephi666


mephi666
nagyúr

na, gyúros-topik :) én 1-2 héten belül rászánom magam, hogy kb. 2naponta "edzek"... nagyjából a következő gyakorlatokat tervezem: felülés 2 változatban hasra, fekvőtámasz többféle variációban mellkasra... egykezes súlyzókkal meg kb minden egyébre lehet nyomni... (bicepsz, tricepsz, hát, váll, stb) lábra meg ott van a napi 40-50perc bringázás... (súlyzókon persze lehet variálni a súlyokat rendesen, még faterom készíttette a gyárban, ahol lehúzott 40évet... jókis rozsdamentes acélból vannak)

ui: mellesleg a rohadék cigit is le kellene tennem, de hogy ez egyszerűbb legyen, jó lesz mozgással elégetnem az energiám... :) (régen edzettem 1-2évig, nagyjából jól összeszedtem a fejemben a gyakorlatokat... akkor sem voltam jóval nagyobb, mint most, de szerintem volt azért alkatom... jó lenne összehozni megint... meg azért az egészség az első szempont :B )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34) Fecogame válasza mephi666 (#33) üzenetére


Fecogame
veterán

Mondtam én, hogy visszaszoksz a cigire, nem hittél nekem... :(

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#35) BÁ Nutrition válasza nyunyu (#29) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

te csaj vagy? :) 98 cm-es mellbőség akkor nem is rossz:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#36) Fecogame


Fecogame
veterán

UPDATE: Már 25 szabályos fekvőt tudok megcsinálni :K

Plusz híztam 1KG-ot :D

Zsír :DD

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#37) Psychonaut válasza Fecogame (#36) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem, izom. :P

(#38) Fecogame válasza Psychonaut (#37) üzenetére


Fecogame
veterán

Igaz :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#39) 14adam válasza BÁ Nutrition (#35) üzenetére


14adam
addikt

Épp egy hete mértük,nekem 110cm körül van,a kezem meg 40 körüli.Már 3/4-ed éve "gyúrok"

(#40) Fecogame válasza 14adam (#39) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor Te kigyúrt vagy, a másik lehetőség hogy finoman szólva "nagy a testtömeg indexed :DDD )

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#41) 14adam válasza Fecogame (#40) üzenetére


14adam
addikt

nem érzem kigyurtnak magam :) magasság 178cm és 72kg

(#42) shadeofme


shadeofme
tag

Áltis koromtól középsulis korom végéig én is fekvőtámaszoztam minden nap. Főiskolás koromra ellustultam, utána meg már csak munka + láblógatás (utóbbi elég intenzíven :D ).

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#43) Chaser válasza Csepe (#15) üzenetére


Chaser
titán

:C Nálam ilyen 1x volt, mikor először "gyúrni" kezdtem, első edzés végén zuhanyozáskor rájöttem, nem tudom megemelni a karom hogy hajat mossak:D Fekvőtámaszok ilyen hatást nem váltottak ki:)

Fecogame: Csinálj mellé hasprést is.

szerk: Megnéztem már mennyi fekvő megy sok év kihagyás után, csak 23 :U Jó 10 éve lazán csináltam napi 6x50-et vagy 3x100-at, utóbbi nem volt annyira laza:) Cél...vasárnapra 50, hónap végén 100.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) Fecogame


Fecogame
veterán

2. hét is kész :K

Alakul a mellizmom is, mintha nagyobb lenne, de lehet, hogy csak képzelem ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#45) Chaser válasza Fecogame (#44) üzenetére


Chaser
titán

Beelőzlek...vagy mégsem? Vasárnapra bevállaltam egy túlórát, most jöttem haza 2. éjszakázásból, hétfőn is dolgozok, ma valahogy nem kívánom az ilyen irányú testedzést...de du. még bármi lehet:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) Fecogame válasza Chaser (#45) üzenetére


Fecogame
veterán

Meglátjuk. Ma este megnézem egyhuzamban mennyit bírok. :K

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#47) Fecogame válasza Fecogame (#46) üzenetére


Fecogame
veterán

Megnéztem: 30 :D

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#48) Chaser válasza Fecogame (#47) üzenetére


Chaser
titán

Holna odajutok, hogy lesz egy szabadnapom végre, csakazértis' legalább 35-öt csinálok :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#49) atyilla


atyilla
újonc

Sziasztok!!
16 éves vagyok és 2 éve eddzem.csakhogy elkezdtem megunni az eddzéseket és ez sztem a fejlődésben való leregadásomnak köszönhető,ugyanis se fel se le.Teljesen tisztán eddzen,tehát semmit nem szedek és nem is akarok.De úgy irigylem azokat akik szednek valamit és 46-os karjuk van.Jelenleg 90 kiló vagyok és 40-es karom van. Tudnátok valami tanácsot adni hogy sokkal izmoltabb és vaskosabb legyek??? Álltalában heti 3-4 alkalommal eddzek 2 ,2 és fél órát. De havonta 1-szer van egy pár nap hogy teljesen kifáradtam úgy érzem hogy kiégtem ezért van hogy muszály 4 napot is kihagynom,de utánna ugyanúgy folytatom az eddzést,ez szerintetek baj????? Kíváncsi vagyok a véleményetekre :R
üdv:Attila

(#50) 14adam válasza atyilla (#49) üzenetére


14adam
addikt

2-2,5 óra edzés? Próbáld meg gyorsabban csinálni,és megfelelően enni,ha sok fehérjét eszel akkor gyorsabban nő mindenened,ez a titok nyitja.Konditerembe edzesz vagy othon?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.