Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fecogame


Fecogame
veterán

Nemértem... :O

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#2) EczkE válasza Fecogame (#1) üzenetére


EczkE
addikt

Mert te nyitottad.

;]

Asszem mindenféleképpen!

(#3) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nem viszi a telefonom a flasht, ezért durci vagyok ésnemérdekel.

Azok a topikok pörögnek, amikre van igény.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#4) xlife11


xlife11
senior tag

Mert a Flash egy szutyok. :P

(#5) Fecogame válasza xlife11 (#4) üzenetére


Fecogame
veterán

Akkor legyen egy HTML5-ös játékok topikja is? ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6) EczkE


EczkE
addikt

Ha valami nem megy, be kell rúgni.

Egs! :D

Asszem mindenféleképpen!

(#7) xlife11 válasza EczkE (#6) üzenetére


xlife11
senior tag

;]

(#8) EczkE válasza xlife11 (#7) üzenetére


EczkE
addikt

Jó, de te igénytelen vagy, tudjuk jól. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#9) beefjeez válasza Fecogame (#1) üzenetére


beefjeez
senior tag

Úgynézki te tévedtél, és nincs erre igény.
Ki mindendenki játszik ezekkel? :DDD :U

(#10) sztanozs


sztanozs
veterán

Ez sem fog beindulni.

Topic zárható. :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#11) xlife11 válasza EczkE (#8) üzenetére


xlife11
senior tag

Most is ez folyik le a gigámon ;] :DDD

(#12) #56230144 válasza xlife11 (#11) üzenetére


#56230144
törölt tag

Legalább bezárt a gát? ;]

(#13) Gergosz2 válasza xlife11 (#4) üzenetére


Gergosz2
veterán

nein! :N

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#14) Dany007


Dany007
veterán

Ha nem indul be egy topik akkor nyilván nincs rá igény. Ilyen egyszerű. Topik zárható! ;]

(#15) Crystalheart válasza Dany007 (#14) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Sajnos a legtöbb írásom alatt is majdnem több a saját hozzászólásom, mint a másé :D Azért reménykedem, hogy néhányan el is olvassák. Pl. most írtam át egészen a Vörös reggel címűt, ott van az Off Topic Logout topic-listájának első oldalán, de azóta nem érkezett hsz.

(#16) sztanozs válasza Crystalheart (#15) üzenetére


sztanozs
veterán

Írói oldalra kellene alkoss, hogy a közönség értékelje... :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#17) Dany007 válasza Crystalheart (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Most nézem, az már egy 3 éves cikk. Azt, hogy frissült senki se látja a címlapon. Azon kívül meg senki nem veszi észre, aki nem pont erre keres rá vagy tartja figyelemmel.

Amúgy ez van. Egy szakmai oldalon leginkább a szakmai témák a nyerők. Nekem is volt pár nagyobb lélegzetvételű cikkem. Közülük egy van amit tartok is valamire - a többi elég gyér lett - de 180-190 hsz-nél több oda se született. Pedig szerintem érdekes kérdéskört feszegettünk.

Amúgy már vetődött fel a téma. És mindig arra jutunk, hogy a hülyeségre van igény itt a fórumon. Többnyire. A komolyabb témák vagy tiltottak vagy gyorsan elsiklanak felette az emberek.

(#18) Crystalheart válasza Dany007 (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ez egyébként érdekes kérdés, ki mit néz, a címoldalt, vagy a frissült topikok listáját? Személy szerint a címlapot talán évek óta nem láttam. Vagy jobban mondva csak akkor, amikor új bejegyzést írok, az onnan érhető el. Ezek szerint más a címlapról tájékozódik?

sztanozs: Természetesen fönt van. De az íróklubok oldalán nem közönség van, hanem kollégák. :) Mindenesetre holnaptól jó ideig nem lesz látható, mert beküldtem egy pályázatra.

(#19) Dany007 válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Dany007
veterán

"vagy a frissült topikok listáját?"

öööö ez mi is? Hol kell ezt keresni? Ha azt mondod a bal oldalsávban akkor hülyétkapok, mert azt valamiért nem nézem. De annyira nem, mintha ott se lenne! :D Abszolút vakfoltot képez. Most még így hirtelen a színeit se tudnám megmondani, csak valami rémlik, hogy ott is van valami...
Nálam a fórum véget ér az akutális bejegyzés bal elejével. Balra nincs más (a szemem számára).

szerk.:

Na most megnéztem. Bal oldalon csak olyan van, hogy logout.hu témák, meg blogreakciók. De igazából azt se tudom ez mit jelent és mi alapján kerülnek oda a címek...

[ Szerkesztve ]

(#20) Crystalheart válasza Dany007 (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezekre gondolok:
Blogout
Off-topic Logout

Nekem ezek vannak nonstop megnyitva és rögzítve az Opera fülsávjára (így csak fél centi helyet foglal), a címoldalon nem is nagyon járok. :D

(#21) Dany007 válasza Crystalheart (#20) üzenetére


Dany007
veterán

Ja értem, de itt csak akkor jelenik meg valami, akkor jön a sor elejére ha írsz hozzá hsz-t is.

(#22) Crystalheart válasza Dany007 (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Igen. Kb. mindenki elsőzi az írását, nem? :D

(#23) Dany007 válasza Crystalheart (#22) üzenetére


Dany007
veterán

Persze. De ha azt nem kapják fel, akkor pár óra alatt elsüllyed...

(#24) Viszlát


Viszlát
addikt

Ebben az is benne van, hogy egy topik iszonyat munkát és időt igényel, ha be akarod indítani. Később persze amikor már kialakul a törzsközönség, akkor könnyebb. De inkább meg se mondom mennyi időt töltöttem gép előtt amikor a filmkitalálós topikot elindítottam, mert sosem mosom le magamról a kocka jelzőt. :D

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#25) Fecogame válasza Viszlát (#24) üzenetére


Fecogame
veterán

Már késő ;]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#26) Crystalheart válasza Dany007 (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ezek szerint mindenki a Blogout listáját nézi gyakrabban, mert pl. az Off-topic logout listáján 24-én frissítettem az írást, és még mindig ott van. :)

(#27) lapa válasza Crystalheart (#22) üzenetére


lapa
veterán

nem mindenki. szerintem csak a lány kiscicák elsőznek.

(#28) Dany007 válasza Crystalheart (#26) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, most vettem észre... Szal igen, láttam, hogy frissítettél.
De egy régi már "kitárgyalt" cikkre jóval kevesebben mennek rá "újra". Én is szoktam néha updatelni 1-1 cikket. Általában nincs reakció. Ami nem baj, mert azért csinálom ha valaki újként olvassa el valahonnan rátalálva akkor neki legalább kibővített legyen már.

Egyébként nem csodálom, hogy a fórum oldalról kevesebben nézik az off topik részt. Hiszen az a kevésbé pörgős. Az csak a cikkekhez tartozó fórumokat jeleníti meg. Tehát ha olvasok egy cikket, akkor meglesem a fórumot is hozzá. Ha írok is bele, akkor később is figyelem egy ideig. De ha ezek közül egyik se, akkor fölöslegesen nézném az off topik szekciót.
A blogout viszont pörgősebb. Vegyesebbek a témák. Nálam valahogy az maradt az alap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.