Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Ahha, ez kábé olyan, mint mikor valaki csoszog... :(((

Agyon tudnám verni, mikor a közelemben csoszog valaki. Pláne ha egy kisgyerek teszi, és a szülei az istennek se szólnának rá.. gggggggggrrrrrrrrrrrrr.. :W

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Mawyx


Mawyx
senior tag

Anno régen regeltem egy társkereső oldalra. A vágyott partnerre annyit írtam, hogy ne csámcsogjon, ne cuppogjon és ne szívja a fogát. Időközben az igények nőttek, hol ez is kellett volna, hol az is, most eltelt vagy 10év, csak annyi kívánságom van, hogy a leendő párom (hol van már? :F ) ne csámcsogjon, ne cuppogjon és ne szívja a fogát (+ imádjon persze) :((( :DDD

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#3) Thunderzolee válasza Mawyx (#2) üzenetére

:C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#4) guga válasza Mawyx (#2) üzenetére


guga
Közösségépítő

Más is regisztrált arra az oldalra rajtad kívül :F :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ööö, van ember, akinek nem hallatszik a rágás csukott szájon át? :D Most komolyan. Nekem recseg-ropog-klattyog minden. :DDD

(#6) Thunderzolee válasza Crystalheart (#5) üzenetére

Főleg mikor chipset eszik az ember.. ehhehh.. ;]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#7) guga


guga
Közösségépítő

Nekem a szürcsöléstől áll fel a szőr a hátamon, aztán azon kapom magam, hogy mikor egyedül eszek, vadul szürcsölök, utána elszégyellem magam :DDD

Viszont szeretek cifrákat büfögni, direkt azért iszom szénsavas ásványvizet, hogy büfögés közben tudjam azt mondani mikrobi :Y :DDD
Fingani is szeretek, jobb lábammal megemelem a takarót és...hmmm ;]
Vagy teraszon féllábas, szomszédok legnagyobb örömére.

Igénytelen állat vagyok, de legalább élvezem :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#8) guga


guga
Közösségépítő

Hja, Srek nem létezik, a kitalálója viszont igen, s nem okozott a mese közfelháborodást :DDD

Start Menü\Minden Program\Kellékek\Szórakozás\Hangerőszabályzó

(#9) Daemon09


Daemon09
őstag

Hasznosabb, mint az unatkozós logout, az biztos. ;]

(#10) aphra2 válasza Crystalheart (#5) üzenetére


aphra2
aktív tag

A sajátját mindenki elbírja viselni sztem,.... de van mikor engem is idegesit, ha valaki kekszet, sárgarépát, savanyúságot ropogtat,..
főleg ha azt úgymond lendületesen, és élvezetesen teszi :D

SZerk: ja,.. hogy a témához is szóljak, a csámcsogás az rohadtul idegesít... :O

[ Szerkesztve ]

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#11) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

engem is nagyon tud idegesíteni,és van aki közbe beszél össze vissza
és az ételdarabok fröcsögne ki
olykor az embertársakra is
undorító:S

(#12) csyo


csyo
senior tag

ehh:-S

olvasni is rossz róla.
Nem szeretem, ha valaki csammog, nyammog. Vannak jóizű kajáláűs hangok, de nem jó, ha valaki gusztustalanul csámcsog:-S brrrr...

Legyen szép a napod!

(#13) twollah


twollah
nagyúr

Csukott szajjal egyel, ne csoszogj, ne ragd a kormod.

Ezt megtanitottak nekem anno kis koromban.

(#14) csyo válasza twollah (#13) üzenetére


csyo
senior tag

engem is.

és annyira gusztustalan, amikor valaki csoszog, főleg ha pl lány az ilető...

vagy körmöt rág, csamog (pfff) felfordul a gyomrom is tőle.

Legyen szép a napod!

(#15) Borify Péter válasza csyo (#14) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

én is csoszogok,meg rágom a körmöm

(#16) proof88


proof88
addikt

én kattogni szoktam az állammal... 2-3 éve egyszer úgy keltem fel reggel, hogy érdekesen éreztem az államat, ebben semmi extra nincs, néha van ilyen... de azóta kattog kicsit, ha mozgatom, beszéd közben nincs gond, evés közben viszont, főleg ha valami keményebbet rágok, akkor ilyen nagyobb kattanásokkal záródik össze az alsó meg felső állkapcsom, brutális... nem fáj, csak kattog, kívülről is szokták hallani :D

(#17) proof88 válasza Borify Péter (#15) üzenetére


proof88
addikt

szokj le róla... szerintem a köröm rágása pótcselekvés, túl sokat idegeskedsz

(#18) twollah válasza Borify Péter (#15) üzenetére


twollah
nagyúr

En azonnal raszolok a munkatarsaimra ha csoszognak, kormot ragnak, nem teszik a kezuket a szajuk ele ha kohognek.

Par heten belul embert faragnek beloled.

(#19) csyo


csyo
senior tag

volt,hogy kipróbáétam milyen csámcsogva enni. Hát, vicces. Persze egyedül voltam, más szmára idegesítő lehet

Legyen szép a napod!

(#20) Muki94 válasza aphra2 (#10) üzenetére


Muki94
aktív tag

A lendületes evéssel nekem nincs is bajom, mert remélhetőleg hamar elfogyasztja a zajkeltőjét :DD
De ha tipródik azon a nyomvadt répán, kemény almán, száraz kekszen... huuu ütni tudnék :B

Családban papám eszik roppant furcsán, és idegesítően.
Nem a fogával rágja a falatot, hanem a nyelvével paszírozza fel a szájpadlására...
Pedig fogai is épek, a lehetőség megvan rá :F
Iszonyat zavaró, ha például habos süteményt , vagy puhább húst eszik, hallod ahogy a vákuum szétcincálja a darabkákat.

A másik a csoszogás.
Miért csoszognak az emberek? Valamiféle felépítési hiba, vagy szimpla lustaság, netán trehányság?
Elnézést, akit ezzel megsértek, de másokat zavar a "hülyeségével".

Közben felállt a karomon a szőr

[ Szerkesztve ]

(#21) csyo


csyo
senior tag

próbából egy haverommal röfögve csámcsogva ettnk már

egyszer érdemes kipróbálni :C

Amikor beleharapsz,m akkor horkats egyet, é shangosan majszlsz. Együtt csnáltuk. Annyit röhögtünk, majd megfulladtunk a kajától:-D

Persze ez csak brahiból

Legyen szép a napod!

(#22) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

és mi van a szürcsöléssel?engem az is idegesít:S :W

(#23) blueMerle


blueMerle
veterán

Nekem pedig azokból a nagyképű unatkozó majmokból van elegem, akik megmondják hogy Én mit csináljak. Ne csináld ezt, ne csináld azt, csináld így, csináld úgy. Hogy jön ahhoz BÁRKI hogy megmondja hogy viselkedjek??? :U

Felnőtt emberek vagyunk, semmi jogunk beleszólni mások viselkedési szokásaiba. Ha egy szülő a saját gyerekét fegyelmezi, vagy tanítja, az teljesen más, ehhez semmi köze. Nekem egyszer, csak egyszer próbálná meg valaki azt mondani, hogy így vagy úgy egyek vagy csináljam az adott cselekvést az Ő kedve módja szerint, annak nem lenne gondja a rágással egy jó darabig....
Le kellene lassan szokni arról, hogy belepofázunk mások életébe, és mindenkit a saját formánkra szeretnénk faragni.

(és nem, nem csámcsogok, nem szürcsögök, nem csoszogok, nem rágom semmim, de az okoskodó, mindenbe beleszóló hülyegyerekből igencsak elegem van)

Ha valakit a saját családtagja idegesít, akkor ott elég komoly problémák vannak, ezen el kellene gondolkozni. Nem felszines beszólás a megoldás kulcsa.

[ Szerkesztve ]

(#24) Muki94 válasza blueMerle (#23) üzenetére


Muki94
aktív tag

Ha valakit a saját családtagja idegesít, akkor ott elég komoly problémák vannak, ezen el kellene gondolkozni. Nem felszines beszólás a megoldás kulcsa.

Egyáltalán nem rossz a viszonyunk papámmal, sőt...
Szerintem embere válogatja, hogy mi tudja zavarni, és mi hagyja teljesen hidegen.

A felszínes beszólás alatt mit értesz?

Egy adott társaság normáit figyelembe véve igenis vissza lehet(ne) fogni a csámcsogást, elvégre egy rossz szokás.
Úgy gondolom, ez nem sértés felé, hanem csak egy jószándékú tanács, mellyel később kellemetlen helyzeteket eltud akár kerülni.
Az , hogy megmondod neki, mit csináljon akaratán kívül, na az belepofázás az életébe.

[ Szerkesztve ]

(#25) csyo válasza Muki94 (#24) üzenetére


csyo
senior tag

nem akkor kell szólni amikor csámcsog, főleg nem nagy társaság előtt.

amikor nem eszik, és csak ketten vagytok (legjobb nem kaja után, hanem JÓVAL előtte)

"tudsz róla, hogy csámcsogsz?"

vagy: "neked mi a véleményed a csémcsogásről?"
- elmondaja...meghallgatod

"és szted van akit ez zavar/idegesít?"
- elmondaja...meghallgatod

"megpróbálsz úgy enni, hogy nem csámcsogsz? ehet, hogy nemszólnak érte, de nagyonzavaró tud lenni. Attól, hogy nem szólnak, nem azt jelenti, hogy nem zavar senkit, nem gondolod?"
-hm--hm-- elgondolkozik.

"csak azért nem szólnak, mert nem akarnak kellemetlen helyzetbe hozni a társaság előtt, hogy csamcsogsz"
-hm-hm..

-------------

ha kaja közben szólsz az nem jó, kellemetlen, főkegha másik is vannak ott.
Akkor cSAK TÁMADÁSRA számithatsz (mert megvédi magát - ez logikus.

a kaja nem arra való,hogy ott lelkizzetek. Ez egy nagy feladat annak aki csáémcsog, hogy leszokjon róla.
Mint ahogy a cigiző embert sem cigizés közben kell leszoktatni, és a túlsúlyosnak sem ebéd közben beszélünk a fogyókúráról.
És nem is azt köbetően!

Hanem kaja előtt, cigi előtt.

--------

Ha nem vezet eredményre, a fenti KÉRDÉS (kérdezd tőle, nem MEGMOND neki a frankót, ez FONTOS! hogy ő lássa be,hogy zavaró)

szal ha nem lesz eredményes, akkor ujra beszélsz vele kaja ELŐTT

aztán 2-3 kaja előtti beszélgetés, akkor kaja UTÁN is szólsz neki, hogy most s csammogtál.

Azért is jó előtte beszélni, mert kaja közben elég csak ránézni kedvesen, vagy köhhinteni egyet, és rámosolyogsz. Akkor érteni fogja, hogy "ÉPPEN ZAVARSZ" azt jelenti, és csak ő élrti, nem hozod kellemetlen helyzetbe. Nem kell védekeznie, támadnia, nincs sarokba szorítva.

Legyen szép a napod!

(#26) Zolaash válasza csyo (#21) üzenetére


Zolaash
aktív tag

De hülyék vagytok! :C
Elég vizuális típus vagyok, ahogy olvastam, úgy "láttam-hallottam" az egészet. :DDD

@ blueMerle: Neked ne szóljon senki mert pofánvágod, te meg leugatod, hogy mit ne okoskodjon? Eh-heh... ;] :P

A témához: több rokonom szívja a fogát (belőle a tartalék falatokat?) evés után. Undorító. Arra ott a fogpiszkáló. Mikor megkérdeztem, hogy adjak-e, én voltam a gyökér. :F

Rip and tear

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.