Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadyLorien


LadyLorien
tag

Igazán köszönöm... :DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#2) ferensz válasza LadyLorien (#1) üzenetére


ferensz
senior tag

Azt állítja, hogy ismeretlenül nem mond semmit a másikról. Amikor pedig elmondod a véleményed?!

*undorító szemét alak vagy :)
*ez a véleményem

Ez a vége. Hisz fő a korrektség :DDD

@3: Blogout, akinek nem inge, nem veszi magára. Egyébként is, ha trollkodni jöttél hajrá, bizonyítsd csak, amit mondtam. Ha meg nem, akkor felesleges hozzászólnod.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#3) LadyLorien válasza ferensz (#2) üzenetére


LadyLorien
tag

Én legalább képes voltam a szemedbe megmondani és nem hoztam át a fórumra... :)

Kár, hogy nem az egészet másoltad... biztos értelmesebb lenne úgy a dolog... :)

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#4) ABE


ABE
őstag

És aki nem ember, hanem mondjuk meő? :F

(#5) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Na héhé!!! Tessék szépen leállni! Mi ez itt? Mi a baj? Írjatok légyszíves pü-t!

Ne veszekedjetek légyszíves... :(

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#6) LadyLorien válasza hengerPHanda (#5) üzenetére


LadyLorien
tag

Elnézést, de jogom van megvédeni magam... nem én szóltam be neki... én legalább voltam annyira korrekt, miután bizonyította, hogy milyen is ő, hogy neki mondtam meg és nem ország világ előtt, hanem privátban csak neki (és nem is nyitottam ilyen utaló bejegyzéseket). Szóval ezek után nem hiszem, hogy engem kéne lebunkózni meg szidni. :R :U

Ha nem tetszik neki valami, ne olvassa! Ezt tudom tanácsolni.

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#7) Thome


Thome
addikt

Vétéjef? Min megy a cirkusz kedves Fec és kedves Lori?

(#8) ferensz válasza LadyLorien (#6) üzenetére


ferensz
senior tag

Voltam mondott, az ignorance működőképes dolog. Az meg hadd szúrja már a szemem, hogy a saját topicjait, meg hozzászólásait egytől egyik lájkolja magának. Bár megértem, biztos én is ezt tenném, ha senki nem osztaná a véleményemet. Egyébként kéretik nem szétoffolni.

@Thome: pü.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#9) LadyLorien válasza ferensz (#8) üzenetére


LadyLorien
tag

Láss is, ne csak nézz.... :) Ilyen hülyeségen akadsz fenn te is. Hát tudok gratulálni. :DDD :C
Ezentúl nem fogod látni, nyugodjon meg a lelked. ;) :P

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#10) hengerPHanda válasza LadyLorien (#6) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

tévedés van Lori :) én nem fikáztalak, nem szóltam be, csak mindkettőtöket szeretlek és ez, amit csináltok, butaság. Tessék szépen kibékülni, Lori, te nyugodj meg, Fec te meg sztem bölcsebb lenne, ha törölnéd a topicot.

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#11) Szten Márs válasza ferensz (#8) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

"Az meg hadd szúrja már a szemem, hogy a saját topicjait, meg hozzászólásait egytől egyik lájkolja magának. "

Vazz, micsoda fajsúlyos problémák :DDD

(#12) ferensz válasza hengerPHanda (#10) üzenetére


ferensz
senior tag

Hogy megint egy még egy áthúzás, ami miatt anyázhassanak a hozzászólók? :DDD

Neem, nem, vállalom én az egészet.

@9: Tipikus esete vagy a másnak a szemében a szálkát hozzáállásnak.

@11: Nem ez az egyetlen problémám, ez a legkevesebb, de ez volt ami most a végén teljesen betette a kaput, főleg hogy ennek megjegyzése miatt két elérhetőségi csatornán egyből tiltásra kerültem a "kedvestől" :DDD

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#13) Thome


Thome
addikt

Na, láttam az érem egyik oldalát, és kb sejtem mi van a másik oldalon. Majd megnyugszotok. :DDD

(#14) The DJ válasza ferensz (#8) üzenetére


The DJ
addikt

Hajjaj... komoly pszichiátriai gondjaid lesznek a jövőben, ha azon így felhúzod magad, hogy valaki lájkolja a saját bejegyzését :) Nekem se tetszik jó néhány ember megnyilvánulása mégse nyitok mindegyiknek külön bejegyzést és tüntetést se szervezek ellenük. El kell menni egymás mellett és kész.

Tessék kikapcsolni a gépet és kimenni a szabadba és nem másokat csesztetni értelmetlen okok miatt, főleg nem egy nőt és főleg nem azért, mert máshogy gondolkodik, mint te. Pont.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) ferensz válasza The DJ (#14) üzenetére


ferensz
senior tag

Ahogy korábban már voltam mondott, ez a legapróbb része a kifakadásomnak. Viszont az sem megoldás ezek szerint, hogyha valamiről megmondják a véleményüket valakik, akárkik, akkor csak az miatt kapásból tiltjuk, mert ő más véleményen van, mint én, nemde?

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#16) LadyLorien válasza ferensz (#15) üzenetére


LadyLorien
tag

Részemről engem nem érdekel ez az egész. Azért töröltelek, mert ha ennyire utálsz, akkor ne legyél az ismerőseim között sem... ha ennyire zavar, amit kiírok, akkor ne kelljen látnod.

A továbbiakban kellemes napokat és egészségedre! ;) :R Szábusz! :DDD

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#17) hengerPHanda válasza ferensz (#15) üzenetére


hengerPHanda
csendes tag

Kapcsold be a telefonodat és hívj fel te tök :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#18) The DJ válasza ferensz (#15) üzenetére


The DJ
addikt

Attól függ ki és hogyan mondja meg a véleményét, mert vélemény és vélemény közt is rengeteg lehet a különbség. Egyébként itt arról van szó, hogy ha nem szimpatikus neked egy ember (ami előfordul és ezzel semmi baj sincs), akkor ne írogass a bejegyzéseibe, ne jelöld be facebookon (vagy ha bejelölted tiltsd le a bejegyzéseit az üzenőfalon) és ne keresd, hol köthetsz belé és hol támadhatsz neki, mert ez nem megoldás és még csak a közelében sem jár annak. Mint mondottam el kell menni egymás mellett. Ha nem írtál volna hozzá facebookon nem lett volna semmi gond. Lehet nagy a késztetés néha, hogy jól odamondj valakinek valamit, de ez a legritkább esetben vezet eredményre. Mint látod most sem lettél tőle előrébb, sőt...

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#19) baluka26 válasza The DJ (#14) üzenetére


baluka26
veterán

"...főleg nem egy nőt..."
Egy nőnek nem szabad megmondani, ha más a véleményed róla/a dolgokról amit csinál?:)
Egyébként meg véletlenül sem szeretnék beleszólni az egészbe, de így kívülállóként itt is, ott is felfújjátok egy kicsit :)
A címmel amúgy ábszolúte egyetértek :K

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#20) The DJ válasza baluka26 (#19) üzenetére


The DJ
addikt

Már hogy ne szabadna... nem ezt mondtam. De azért válogassuk már meg a szavainkat és ne alázzunk már meg senkit. A véleményt lehet kulturáltan, normál emberek módjára és kulturálatlanul is közölni és a kettő között óriási a különbség. Ráadásul ismeretlenül meg főképp nem alkotunk senkiről sem konkrét véleményt, mert az felér egy általánosítással, aminek megint semmi értelme nincs.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#21) baluka26 válasza The DJ (#20) üzenetére


baluka26
veterán

Ez így is van :)
Bár itt, ebben a topikban nem érzek én egyáltalán semmiféle kulturálatlanságot, persze nem tudom, mi történt a háttérben.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#22) ferensz válasza baluka26 (#21) üzenetére


ferensz
senior tag

Ha lenne naplózott beszélgetésem megmutatnám, egyáltalán nem indult el a dolog a trágárkodás irányába, már amennyiben ilyenre gondolsz a mi történt a háttérben alatt.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.