Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dilikutya


Dilikutya
félisten

"Az előlapi kamera továbbra is 5, a hátlapi pedig 4 megapixeles"?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#2) kbyte1024 válasza Dilikutya (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Ultrapixelt a Jó népnek :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) bélus91


bélus91
tag

Hmmm egy igazi csemege :R :B

(#4) ghost364 válasza Dilikutya (#1) üzenetére


ghost364
senior tag

Na igen, érdekesen hangzik, az biztos.

(#5) Dilikutya válasza Dilikutya (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

És tényleg 4Mp, most olvasom az ultrapixelről szóló részt az androidos One-nál.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Én imádom a HTC-t, volt is pár telóm tőlük. Viszont ha már mindenáron wp-s telefont szeretnék nem tudok értelmes indokot arra hogy miért választanám ezt egy 930-al szemben.

(#7) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Nagyon szép jószág! Jöhet

(#8) rnyk válasza Cilindrik (#6) üzenetére


rnyk
tag

Hat a pro reszhez: Sanapi 801 vs 800, meg van benne infra taviranyito is tovabba fem haz es boom sound.
Contra: kamera, meg nehany extra nokias prog.

Amugy magam is inkabb a 930 fele huzok mert siman jobban tetszik de kb ennyi. Ez is egy remek ajanlat bar meg nem tudjuk az arat.

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#9) Dilikutya válasza Cilindrik (#6) üzenetére


Dilikutya
félisten

WP-ből valahogy én is a Nokiára szavaznék.

Ez az ultrapixeles kamera sem győzött meg. Bár nem is vagyok célközönség, mivel ha úgy megyek, hogy rendesen akarok fényképezni, akkor viszek fényképezőt, egyébként meg jó, ami az én telefonomban van.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) section9 válasza rnyk (#8) üzenetére


section9
őstag

A Nokia szoftveres támogatást ne felejtsd ki. OEM gyártókban mostanság sokan csalódtunk elég nagyot. :)

(#11) halkow


halkow
őstag

A verizon mióta európai szolgáltató?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) w333


w333
félisten

+1 ha már WP akkor Nokia, és ilyen áron már L930 ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13) Dilikutya válasza halkow (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

"A mostani hír is ezt látszik megerősíteni, a One M8 for Windows nemzetközi variánsa ugyanis felbukkant a wi-fi.org minősítő oldalon, méghozzá az európai LTE frekvenciasávokat listázva, így minden bizonnyal az öreg kontinensre szánt változatról lehet szó."

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#14) jacis


jacis
nagyúr

Az infra gondolom az kimarad?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#15) w333 válasza jacis (#14) üzenetére


w333
félisten

Egyáltalán támogatja a WP rendszer :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#16) jacis válasza w333 (#15) üzenetére


jacis
nagyúr

Sz'tem nem, de ezért pedzegetem én is ezt mert nem vagyok benne biztos.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) Xaels válasza rnyk (#8) üzenetére


Xaels
félisten

+ van benne mSD foglalat is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#18) kcsa válasza w333 (#15) üzenetére


kcsa
veterán

(#19) dsr


dsr
senior tag

Várom már , csak az árától félek :)

(#20) kcsa válasza dsr (#19) üzenetére


kcsa
veterán

nem kell félni tőle. 180khuf :DDD

(#21) section9 válasza jacis (#16) üzenetére


section9
őstag

Támogatja. Vagyis natívan nem hiszem, de a HTC írt rá appot.

(#22) ghost364 válasza section9 (#10) üzenetére


ghost364
senior tag

+ szerintem drágább is lesz annál. Pár napja nyomogattam egy 930-at, elfogott a must have. :D

(#23) kbyte1024 válasza kcsa (#20) üzenetére


kbyte1024
addikt

Hát kb jól írtad :D

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#24) rnyk válasza Xaels (#17) üzenetére


rnyk
tag

Igaz. Bar nekem az kevesse izgalmas nekem 32 GB a 930-ban is eleg (most is annyi van a 920-ban).

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#25) w333 válasza kcsa (#20) üzenetére


w333
félisten

Lesz az 210k is ... android is így kezdett ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#27) legiaap válasza jacis (#14) üzenetére


legiaap
nagyúr

Miért maradna ki? Amcsis verzióban is ott van. Van is rá app.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#28) #86973952


#86973952
törölt tag

Nekem ő jobban tetszik, mint a Nokia, ha már WP -s modellekről van szó. Az ára valóban 200k körül várható? Viszont a kamera nem valami meggyőző. Oké, hogy nem csak az mp a lényeg, de azért előre nagyobbat tenni mint hátra, azért nem minden a szelfi.

(#29) Xaels válasza #86973952 (#28) üzenetére


Xaels
félisten

Te magad írtad, hogy a felbontás nem minden. És nem is az. Hidd el hiába 5Mp az előlapi, a hátlapival még a kisebb felbontás ellenére is sokkal jobb képeket lehet csinálni. Én nem hiszem, hogy drágábban dobnák piacra mint az Android-os verzió aktuális ára.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#30) #86973952 válasza Xaels (#29) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tudom. Mostanában nem volt HTC a kezemben, de sokan dícsérik a fotós képességeit. Persze Nokia mostani modelljeivel mennyire vetekedhet?! Már alsóbb kategóriában is kis mp ellenére nagyon jó képeket lehetett csinálni, auto fókusz nélkül is.

[ Szerkesztve ]

(#31) Xaels válasza #86973952 (#30) üzenetére


Xaels
félisten

Dícsérni nem fogom, de nem olyan rossz mint azt beállítják sokan.

M8fW vs. L930 spec

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#32) #86973952 válasza Xaels (#31) üzenetére


#86973952
törölt tag

Köszönöm a cikket!

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy a "más" márkás WP -s telefonok általában gyengébbek, vagy lemondásokkal járnak bizonyos téren (a Nokia -hoz képest)? Vagy ez hülyeség? Gondolom nem szeretnének nagyon konkurenciát teremteni maguknak. A rendszer elterjedését azért ez szerintem nem nagyon segíti elő. Nem feltétlen ennél, inkább a mostanában megjelenő gyenge minőségű kisebb gyártókra gondolok.

Lehet külön kellene választani, hogy WP -t építenek vagy telefon márkát. Vagy rossz a gondolatmenet?

(#33) Xaels válasza #86973952 (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Nem véletlen hisz a Nokia és a MS annak idején nagyon szoros barátságot kötöttek és ugye azóta a mobil üzletág átvándorolt szépen a MS égisze alá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) #86973952 válasza Xaels (#33) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, ezt értem is. Csak ahogy én látom nem nagyon lehet együtt építeni a márkát és a rendszert, mert a Nokia -nak minden kategóriában van egy telefonja, ráadásul szerintem nem is rosszak. Oké, alsóbb szegmensben vannak problémák, mint az 520 kijelző gondok, elég nagy mennyiségben. Az árakkal sem nagyon vannak problémák. Gondolom ők is szeretnének szélesebb piacot elérni, hiszen nem lenne "szabadon használható" a WP, illetve nem kötnének barátságot más márkákkal is. Viszont Nokia -val nem sok versenyképes telefon van ezzel a rendszerrel, akkor megint ugyanott vagyunk, hogy alacsony piaci részesedés marad. Szerintem mostanában egy márkával már nagyon nehéz rendszert bevezetni, főleg ilyen nagy konkurens mellett, mint az android.

Max. azokat fogja ez a modell elérni, akik nagy HTC fanok, mert Nokia -ban elég erős a vonal.

[ Szerkesztve ]

(#35) babkukta


babkukta
senior tag

1 kérdés: ebben van vmi extra szoftver, ami arra sarkallná az embereket, h ne a droidost, hanem ezt vegyék?? Csak mert ugye a WP elég stabil rendszer, de droidra a HTC is elég jól optimalizálta már az M7et is, meg ezt is. Így igazából ha nincs vmi extra dolog benne, mint mondjuk ingyen offline navi, akkor pl nekem a droid vonzóbb, mint a Wp-s verzió

Üdvözlettel, Tibi

(#36) legiaap válasza babkukta (#35) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem sok HTC-s app van, de a NOKIA-s térkép, navi itt is megy.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#37) babkukta válasza legiaap (#36) üzenetére


babkukta
senior tag

A Nokia navija letölthető, vagy rá van rakva? Mert akkor ez + pont :K Ugyanis sztem az egyik legjobb app az ingyen navi a Nokiánál. És ha itt is megvan, akkor viszont már nem egyértelmű pl számomra, h melyiket választanám

Üdvözlettel, Tibi

(#38) legiaap válasza babkukta (#37) üzenetére


legiaap
nagyúr

Letölthető

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#39) Luck Dragon

One-t inkább droiddal fogadnám el, wp fronton Nokiára szavaznék.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) Vassili_Zait válasza babkukta (#35) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Van hozzá smart case, ami elég jódolog... Kb here drive telepítés után pariban vana nokiákkal...

(#41) jacis válasza legiaap (#27) üzenetére


jacis
nagyúr

En nem tudtam. Nagyon nagy pirospont jár nekik érte. Én minden nap hasznalom a telefonjaim ezen részét.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#42) ferke72


ferke72
aktív tag

Miért rontják el az árazással ezt a szép telefont..ennyiért tényleg inkább nokia..mondjuk 1520 ;]

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#43) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

A recept a következő. Veszünk egy már meglévő készüléket, és ráhúzunk egy másik rendszert. Egyszerű, de nagyszerű! Történetesen most bocsánatos bűn, mert szuper a donor készülék a kamerát leszámítva, de ezen én nem rugózok, ha az fontos akkor Nokia.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) WinPho válasza Cyberpunk (#43) üzenetére


WinPho
senior tag

És most tegyük össze kis kacsóinkat és imádkozunk, hogy ezt több gyártó is eljátsza. :K Pláne, ha olyan jól megoldják, mint a HTC.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#45) legiaap válasza WinPho (#44) üzenetére


legiaap
nagyúr

Egy galaxy alpha-t megnéznék wp-vel. Szépre sikeredett nagyon az a telefon.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#46) section9 válasza legiaap (#45) üzenetére


section9
őstag

A Samsung inkább ne csináljon semmit, amíg nem adják ki az új firmwaret Ativ S-re. Lusta szemét gyártó, tőlük sem veszek többet semmit amit frissíteni lehet/kell.

(#47) Peterson_


Peterson_
addikt

Pöpec.
Csupán a két méternyi káva+ sw gomb kombó nem fér a fejembe továbbra sem:N

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#48) ricsip


ricsip
addikt

Mikor 4-5 honap mulva elkezdenek jonni a nyilvánosságra kerult hw / sw hibák, akkor derul majd ki, megérdemelte a hightechcompany a bizalmat. Vagy a végtelenul naiv és hiszékeny (de legalábbis a pénzes hulyék) emberek sokadszorra is bedöltek ugyanannak a trukknek. Mert ne legyen itten naivság, minden eszköz hibásan kerul piacra már évek óta, a pénztárgéptől való távozás után kezdődik igazán egy gyártó hozzáállása a t. vásárlóhoz.

-

(#49) Dilikutya válasza ricsip (#48) üzenetére


Dilikutya
félisten

Látom, a globális összeesküvés-elméleteknek te sem tudtál ellenállni. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#50) Lacy6 válasza ricsip (#48) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én nem tapasztaltam ilyesmi hibákat. Amúgy te most konkrétan miről beszélsz? Amikor kijött a telefon már akkor tökéletes volt számomra. Teljesen elégedett vásárló vagyok. Azon aggódom, hogy inkább ne rontsák el a frissítéssel. :K

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.