Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iZed


iZed
aktív tag

kifejezetten szep.

(#2) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ilyen névvel (Legend) mindinum egy HD2 jellegű atombrutál telefont dobnék a helyükben piacra, ami monndjuk a leendő Bravo-nél is durvább. egyébként jónak tűnik, de a 3,2" helyett terjedhetne jobban a 3,5 vagy 3,7"..

I humbly and respectfully decline™

(#3) AS válasza Magnum_ (#2) üzenetére


AS
félisten

Igen, de sok embernek, kisebb készülék kell. Pl Hero méretű, vagy Corby méretű.
Lesz nagyobb kijezös is: pl Google phone, vagy Samsungnak lesz 4.0 collos android készüléke.. q1 ben.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Destin4tor


Destin4tor
tag

ha végleges formájában is így - vagy hasonlóan - fog kinézni akkor sikeres lesz...A belbecs meg csak hab a tortán..

the only easy day....was yesterday.

(#5) Magnum_ válasza AS (#3) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az oké, csak ilyen szuper nevet vmi atomdurva telefonra lőttem volna el, érted

I humbly and respectfully decline™

(#6) Straw válasza Magnum_ (#2) üzenetére


Straw
senior tag

Szerintem a kijelző fizikai mértével semmi gond, viszont a felbontásba többet vártam volna ha már Android 2.0.

42

(#7) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

Ez miben más minta Hero? +72mhz?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#8) ramos23 válasza Dare2Live (#7) üzenetére


ramos23
csendes tag

és -32 MB RAM

[>^.^]>#

(#9) AS válasza Dare2Live (#7) üzenetére


AS
félisten

Nem, +72 mhz. Maga proci mesze jobb mint 533 as régi társa , MHz csak az adat de hogy mit tud procesor az lényeg.

Pl Samsung I8910 HD ban lévö 600 as proci gyorsabb mitn a Omnia2 ben lévö 800 as...

Nem mhz lényeg hanem technológia.

Másik hogy ez Amoled kijelzős lesz már

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Integra válasza Magnum_ (#5) üzenetére


Integra
titán

a big is better nem feltétlenül állja meg mindig a helyét és nem feltétlenül a leglegleg a legend..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11) erdoke válasza AS (#9) üzenetére


erdoke
titán

Csakhogy ez ugyanúgy egy ósdi ARM11-es (magyarul technológia ugyanaz), csak +72 MHz. A körítés persze változhat, már rég nem követem, hogy mi történik a Qualcomm MSM72xx családi szappanoperában.
BTW, a Hero is AMOLED?
A Bravo lesz Snapdragon + 3,7" WVGA AMOLED.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#12) AS válasza erdoke (#11) üzenetére


AS
félisten

De ezt porcit használják az új Windows mobile készülékekbe. (HTC)
Meg Nexus One is 1 Ghz lesz.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) Straw válasza erdoke (#11) üzenetére


Straw
senior tag

Szerinted melyik a jobb, a Texas Instruments OMAP3430 vagy a Qualcomm MSM7227?
Ugye mind2 600Mhz-es csak a mag különbözik, én nézegettem neten leírásokat de összehasonlítást sehol sem találtam. Kíváncsi lennék a véleményetekre.

42

(#14) domi007 válasza erdoke (#11) üzenetére


domi007
őstag

Nem, a Hero nem AMOLED, szoval ez az elso AMOLED HTC cucc, ami azert nagy elorelepes lesz (foleg, hogy az Android kepes is lesz kihajtani-Windows Mobile: 65K szinarnyalat max...).

Szerintem fasza kis telo lesz, a procit majd meglatjuk, szvsz "legalabb frissitettek" :D.

A formaterv pedig Herohoz kepest gyonyoru :DD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#15) Dare2Live válasza Straw (#13) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

OMAP3430 sokkal erősebb. De nem is az ocó kategóriába kerül.
De egy 600ra downclockolt snapdragon is jóval erősebb lenne. De az se az ocó kategória.
konkrét infokat nem találtam de erős a gyanum, hogy ez a jó öreg 72xx csikszélcsökkentett +72mhzs verziója. (tévedés jogát fentartom.)

AS: aranyos... :)

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#16) DEJVID


DEJVID
őstag

Hónapokig Hero-t akartam, de aztán láttam, hogy jön az utód. Ha ilyen lesz, mint a képen, akkor közel sem tetszik annyira, nincs trackball, ami nekem nagyon tetszett a Hero-n, van viszont villanó meg erősebb hardware- amire nem tudom, van-e szükség.

(#17) Straw válasza Dare2Live (#15) üzenetére


Straw
senior tag

:R az infoért. A snapdragon szerintem jóval drágább még a OMAP3430-nál is.
A konkrét info benne van a cikkben: 600Mhz-es Qualcomm MSM7227-es cpu-val lesz felszerelve.Itt talál meg a proci adatlapját.
Adatlap

42

(#18) erdoke válasza AS (#12) üzenetére


erdoke
titán

Ahogy írtad, más architektúra a Cortex-A8 és az ARM11. Azonos órajelen az előbbi majdnem kétszeres számítási teljesítményre képes (átlagosan). Itt továbbra is a (nem annyira) jó öreg ARM11-et kínálják. A Samsung még az OmniaLITE-ba is 667 MHz-es verziót tesz ebből 2009-ben, a HTC meg jól eladja a marháknak a 600-ast 2010-ben.

A legjobb aláírás a héten

(#19) plus44


plus44
veterán

Azzal a zöld csíkkal egész szexi.:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Tetszik. Reménykedjünk hogy nem arany áron lesz.

(#21) Dare2Live válasza Straw (#17) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

akkor a "Maga proci mesze jobb mint 533 as régi társa" nem állja meg a helyét.... :(
Kár.

erdoke: egyszerüen egy vicc, hogy ugyanazt a szart eladják, újra és újra és újra...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#22) T0rnad0 válasza Ricardo (#20) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szvsz ez is 150ről indul minimum... :((( De tényleg nagyon szép :K
Az a kis fekete pöcök a trackball helyén érdekes :F

Z Fold 4

(#23) zH.


zH.
senior tag

Kívülről szép - belülről pedig semmi extra. Úgy tűnik ők is a szoftveres részre koncentrálnak.. :P
Gondolom ez is 120k-150k körül indul majd. :(((

[ Szerkesztve ]

just be

(#24) Segal válasza Dare2Live (#7) üzenetére


Segal
veterán

meg ennek lesz LED-je a kameránál

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25) Straw válasza Dare2Live (#21) üzenetére


Straw
senior tag

Néztem azon az oldalon amit belinkeltem az előző kommentemben, és nincs feltüntetve az MSM7227 csíkszélessége, a régié (amit a Heroban használtak) az viszont fel van; 90nm ezt kicsit soknak érzem.
Ha az új mondjuk 65nm akkor jobb lehet a réginél, és nem csak az órajel különbség miatt.

De majd meglátjuk az igazi "arcát" ha lesz összehasonlító teszt, modjuk a Milestone és a Legend között.

42

(#26) Enjoy


Enjoy
addikt

Nekem is tetszik, alapjába véve Hero is tetszett, kivéve hogy asszimetrikusan voltak elhelyezve a gombok. De ez még a Hero-nál is letisztultabb, tetszik. (csak ne legyen Android-zöld ott az alja) :B

► més que un club ◄

(#27) Dare2Live válasza Straw (#25) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

99%nem 90nmes lesz de nem a csikszél a lényeg. attól mert csikszélt csökkentesz semmi se lesz gyorsabb.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#28) Straw válasza Dare2Live (#27) üzenetére


Straw
senior tag

Nem arra értettem hogy gyorsabb lesz. Hanem arra hogy kevesebbet fogyaszt, bocs ha nem volt érthető.
Viszont így hogy magasabb az órajele, így lehet hogy egyből el is tűnik a fogyasztási előnye.
De ez tényleg csak tesztekből derül ki.

42

(#29) GALARDO


GALARDO
addikt

Eddig a HERO volt az amire lecseréltem volna az n97-em de ez most megváltozott.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#30) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

nem tudom mi indokolta a név választást
az viszont már biztos, hogy kijelző "legendásan" kicsi lesz :(
nekem nem tetszik...

(#31) HardRic válasza Dr.Anonymus (#30) üzenetére


HardRic
addikt

Arányait nézve nem kicsi, csak nem a készülék közepén van, mint a legtöbb érintős telefonnál, hanem fel van tolva, és azért néz ki nagynak az alatta lévő rész. 3,2" nem túl kicsi szerintem, sőt, bőven elég.

(#32) Integra válasza Dr.Anonymus (#30) üzenetére


Integra
titán

a hero-t sokat nyomogattam, szerintem ha nincsen extra igény, bőven jó.
megmutattam anyumnak a legendet és a desire-t, hogy melyiket szeretné szülinapra.
neki a legend egyértelműen jobbnak tűnik, kisebb a keze, kisebb telót szeretne, és ezen is elfut minden, ami a desire-n.
továbbá a hero nagyon frankó lett a frissítésekkel, és ha kijön rá a 2.1-es andró is, akkor meg pláne. és ezzel a visszafogott 600-as snapdragonnal is csak gyorsabb lehet. hogy mennyire? hát ha kézben lesz végre, akkor tudni fogjuk:)
vajon ki lehet majd lockolni 1ghz-re???

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) moonman válasza domi007 (#14) üzenetére


moonman
titán

"Windows Mobile: 65K szinarnyalat max"

a 64K (és nem 65) színárnyalat még mindig nem a Windows Mobile korlátozása.

(#34) joey04 válasza moonman (#33) üzenetére


joey04
titán

Akkor sincs olyan WM telefon ami több színt tudna.
így gyakorlatilag kijelenthető, hogy a WM=64k színárnyalat

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) moonman válasza joey04 (#34) üzenetére


moonman
titán

a pdadb.net szerint csak at least 40 devices meet your requirements, szóval van, így nem jelenthető ki. de még ha nem lenne, akkor sem lenne kijelenthető ilyen formában.

(#36) joey04 válasza moonman (#35) üzenetére


joey04
titán

egyszer végignéztük és te magad sem találtál konkrét készüléket csak vakami olyasmit, ami rendes wint is képest volt futtatni. de ez is csak normál üzemben. ami csak még jobban alátámsztja, hogy wm=64k

de még ha talász 2-3 darabot az is semmiség.
tehát aki wm-t választ annak 64k szín marad. ami persze bőven elég lehet, de nem is ezt vitatom

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) moonman válasza joey04 (#36) üzenetére


moonman
titán

akkor viszont nem tudom, mit vitatsz, mert az állítás továbbra sem igaz.

(#38) joey04 válasza moonman (#37) üzenetére


joey04
titán

nincs wm készülék akkor ami több mint 64k színárnyalatot tud, tehát de: wm=64k

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) HardRic


HardRic
addikt

Hogy ti milyen hülyeségeken tudtok összeveszni :D

(#40) moonman válasza HardRic (#39) üzenetére


moonman
titán

én sem értem, mert valóban hülyeség. de hát 10 éve tartja magát ez a mendemonda, nem csodálom.

(#41) joey04 válasza moonman (#40) üzenetére


joey04
titán

nem hülyeség. Ha valaki wm telefont ezt, 64K színárnyalattal kell beérnie. ennyi. tény

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#42) moonman válasza joey04 (#41) üzenetére


moonman
titán

"Windows Mobile: 65K szinarnyalat max"

ez így nem igaz, akárhogy is csűrjük-csavarjuk. nem tudom, miért olyan nehéz beismerni, hogy baromságot írtunk és inkább nekiállni mellébeszélni meg kimagyarázni.

(#43) joey04 válasza moonman (#42) üzenetére


joey04
titán

elméletben nem igaz
gyakorlatban igaz

és az utóbbi a fontosabb, ez természetes. tehát valójában te csűröd-csavarod.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) moonman válasza joey04 (#43) üzenetére


moonman
titán

gyakorlatban sem igaz.

"valójában te csűröd-csavarod"
ez meg simán LOL :C

(#45) joey04 válasza moonman (#44) üzenetére


joey04
titán

Mutass már pár több mint 64k színárnyalatot használó wm készüléket

eszméletlen milyen elvakult vagy. Még Ulkesht is messze felülmúlod.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) vinistv


vinistv
tag

Nekem a HTC Touch HD2 jött be nagyon, félelmetes mit tud a készülék, az óriási érintőkijelző pedig több mint fantasztikus, ránézésre, kezelésre is.

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.