Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Igaz Dual Core, telok közül ö lesz legkisebb tudású.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) T0rnad0 válasza AS (#1) üzenetére


T0rnad0
addikt

De a többi mikor jön? Atrix, Galaxy S2? :F Mert addig ez lesz a csúcs...

Z Fold 4

(#3) Gengi válasza T0rnad0 (#2) üzenetére


Gengi
senior tag

ATRIX az amerika
SGS2 pedig Június környéke.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#4) bobace


bobace
őstag

Finom.. Még egy kicsit lehetne olcsóbb itthon, és be is ruháznék..

Miért is legkisebb tudású, mit lehet tudni a többi telóról?

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#5) ClioRS válasza AS (#1) üzenetére


ClioRS
őstag

Nagyon már nem lehet rátenni, max egy BT 3.0-val, meg nagyobb kamerával. De a 8MP is bőven elég.

Egyébként nálunk nem lesz ennyi, bőven drágább lesz :U

@bobace:

Hogy lesznek :DD

[ Szerkesztve ]

(#6) keIdor


keIdor
titán

Jó ár, nyárra lesz ez 100k, amikor veszek majd valami újat.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#7) AS válasza Gengi (#3) üzenetére


AS
félisten

Nem, Artix jön Európába is, és SGS2 meg előbb jön mint nyár.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) danifilth


danifilth
csendes tag

132000, mire ideér lesz belöle 165000 ebben biztos vagyok

atrix amerikai??? de láttam a gsmline-nál már kirakták csak árat nem raktak mellé még..

(#9) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Jo kis készülék lessz ez az árával egyetemben :C

(#10) manchester85 válasza danifilth (#8) üzenetére


manchester85
addikt

Ott már az iPad 2 is ki van rakva... A gyártók lassan a gsm line oldaláról fogják megtudni, mit fognak a jövőben forgalmazni.

i6 Silver

(#11) kaller1 válasza AS (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Nekem ez a "legkisebb tudás" is bőven megfelelne... :U

.::> <::.

(#12) AS


AS
félisten

Azért írtam mert a Motorola Artix és ha minden igaz a SGS2 ben is 1 GB-ram lesz ami nagyon fontos.
Volt egy teszt ahol Motorola elverte a Optimus 2x-et , valószínű a 1 gb ram miatt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) BaliJack válasza AS (#12) üzenetére


BaliJack
aktív tag

Miért, ebben mennyi van/lesz?

(#14) BloodRay


BloodRay
veterán

Ha ilyesmi lesz a kezdőára akkor nagyon ütős ajánlat lehet.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#15) tothmaxy182 válasza bobace (#4) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Lecserélnéd azt a jó kis wp7-es telót? :R Megértelek... ;]

Minden szavam magánvélemény!

(#16) AS válasza BaliJack (#13) üzenetére


AS
félisten

512

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) BloodRay válasza AS (#16) üzenetére


BloodRay
veterán

Azért annyira vészesen az sem tűnik kevésnek. :)
Lassan 2GB kell ezekbe is a rendszernek??

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) ClioRS válasza BloodRay (#17) üzenetére


ClioRS
őstag

Persze, legyen minél nagyobb, több, lehet vele hencegni. Csak aztán a nagy egymásra licitálásban elfelejtenek optimalizálni..... :U
Aztán ugyanott vagyunk, mint a kisebb memóriával, csak a számok nagyobbak....

(#19) bobace válasza tothmaxy182 (#15) üzenetére


bobace
őstag

Háááááát le :D De az LG bejött, most ez lett az új SE nálam.. most is van két LG telóm, jöhet ez is, persze nem a Wp7 mellé, annyira nem megy jól...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#20) roti86


roti86
őstag

Mire ideér tuti drágább lesz én 170-180K-ra tippelek.

Egyébként elfogadnám, de ennyit egy telefonért nem adok (ami egy év múlva a felét sem éri) :( .

(#21) Duree


Duree
veterán

Hiába nagytudású,meg gyors akkor sem fog érdekelni,mivel az ára mire elér hozzánk biztosan lesz vagy 180 ezer az meg egy sz@ros telóért drága

duree54

(#22) joey04


joey04
titán

Ha tényleg ennyi lesz, az egy nagyon baráti nyitóár lesz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) tothmaxy182 válasza bobace (#19) üzenetére


tothmaxy182
őstag

És mennyiért gondoltál megszabadulni tőle? Ne érts félre, nem akarom megvenni, csak kíváncsi vagyok... :)

Minden szavam magánvélemény!

(#24) jooker82


jooker82
nagyúr

Amúgy megkell majd nézni,h a többi dual cores mennyi lesz...Nameg mire azok kijönnek,az LG-nek ár úton lesz a továbbfejlesztett változata is...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#25) B1T3


B1T3
addikt

Ahhoz képest, hogy még alig akad konkurencia, ez elég jó ár. Remélem, hogy ez előrevetíti azt is, hogy nem lesz az összes dualcore procis telefonnak csillagászati ára. Persze ettől itthon kezdetben drágább lesz.

(#26) HPAA


HPAA
őstag

ez a kalkulált független ára
szolgáltatónál majd a vodka megint hozza defy áron eztis ... :)
tudom hogy nem , de hátha

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#27) jooker82 válasza HPAA (#26) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha megnézzük,az optimus 7,amikor kijött, 159 is volt függetlenül és akkor már a vodánál 90- ért is meg lehetett kapni előfizetésre...
Szerintem ez is hasonló áron lesz a vodánál,meg a ténél...ami nem rossz....
Az egyik legjobb telefon lesz most a piacon...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#28) bobace válasza jooker82 (#27) üzenetére


bobace
őstag

Ámen!! Így legyen.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#29) janes74


janes74
senior tag

Én beérném ezzel a tudással.

(#30) rakloo


rakloo
aktív tag

Van benn Vibrator ? ( JA ) :DD

555-SHOE

(#31) zack


zack
nagyúr

Azért várjuk ki, milyen lesz, és mennyire optimalizálják. N8-nak is jók voltak a speckói, mégis gyakorlatban baromi sok a gond vele.
Ha 160k környékén indulna nálunk az jó lenne, mert 1-2 hónap és 120k-ért is megvehető lesz. Kíváncsi leszek az 1080p videó folyamatosságára, és a 8MP kamera minőségére, ill. még a készenléti idő is sarkalatos pont lehet. Az LG apró szoftveres bugokon és hardver inkompatibilitáson (nem támogatta az Asus lapom alaplapi USB csatolóját és külön USB kártyát tennem a gépbe, hogy legyen háttértár mód) csúszott el az Arena esetében is, pedig a koncepció és a tudás amit tudott 2007 egyik legjobb ár/értékű telefonjává avanzsálta. Nincs kizárva, hogy nagy durranás lesz, de sajnos az elmúlt 1-2 év megjelenései nem ezt támasztják alá.
Nem hinném hogy az i4-et le fogom cserélni, de kíváncsian várom az első videókat ill. beszámolókat. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#32) jooker82 válasza zack (#31) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az első videók már rég megvoltak..
Az arena zárt rendszer volt,ez teljesen más...
A sima optimusomból itélem,h itt nincsenek alaplapi gondok..
Az arena 2009-es kiadás...
Az 1-2 év megjelenései mit támasztanak alá??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) Inarus válasza jooker82 (#32) üzenetére


Inarus
addikt

Nyugi! :U
Fenntartása van a márkával szemben, ami kicsit érthető, még nem bizonyítottak a felső kategóriában annyit. +Vedd figyelembe, hogy a nagyon várt, nagyon beharangozott, nagyon előkészített készülékeket is el lehet jó alaposan "kúrtítani". Nem egy példa volt már ilyesmire az LG-nél mobilos körökben magasabb pozícióban lévő gyártóktól is.

(#34) zack válasza jooker82 (#32) üzenetére


zack
nagyúr

"Az arena 2009-es kiadás.."

Elírtam. Köszönöm a helyesbítést. ;) 2009 áprilisában jött ki, és ha minden igaz én májusban vettem. ;)

A többit már megválaszolta Inarus.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#35) bobace válasza Inarus (#33) üzenetére


bobace
őstag

Én szeretem az LG-t, egyetlen fenntartásom lesz csak. Vajon hogyan alakulnak a frissítések egy 2x-hez hasonló felső kategóriás telefonon... Mert, ha hasonlóan nyögvenyelős, mint a GT540, akkor lesz hadd el hadd. Valamint ha 2.2-vel jön, vajon a 2.4-et megkapja e még..

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#36) zack válasza bobace (#35) üzenetére


zack
nagyúr

Így is van. :K Megfogalmaztuk azokat a problémákat 3hsz-ben, amiktől tartani lehet.
Nem vitás, ha veszi az akadályokat az Optimus 2x, akkor siker modell válhat belőle.
A vas és az esztétika adott, ezen nem fog múlni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#37) SPY0817 válasza bobace (#35) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Szerintem méltó utódja lesz egy ilyen a GT540esemnek :P csak várok még vele hogy lejebb menyen az ára kicsit :P

Amit írtál szerintem az LG sokat tanulhatott a GT540 esetéből és annak frissítési problémáiból szerintem még1x nem fogja elkövetni ugyan azt...
Bár röhej hogy a voda még mindig tagadja hogy létezne rá 2.1 :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#38) joey04


joey04
titán

LG Optimus 2X Benchmarked Against Nexus S, In-Depth Video Tour

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) zack válasza joey04 (#38) üzenetére


zack
nagyúr

Sokkal többet nem tudtunk meg mint eddig. Azért megnéztem volna egy 1p 1080p lejátszást amit a vidóban vesz fel...Esetleg csekkolva az fps-t is. :U
A végén amikor beúszik a felhő felélesztés után lagzik rendesen. Apróság, de egy ilyen telónál magasra van téve a mérce.
Mindenesetre az 1080p folyamatosságára baromi kíváncsi leszek.
Már csak ezért is:

MicroSD

Class 2: SD video recording, 16Mbits/s, (2Mbytes/s)
Class 4: HD (720p) video recording, 32Mbits/s, (4Mbytes/s)
Class 6: HD (720p) video recording, 48Mbits/s, (6MBytes/s)
Class 10: Full HD (1080p) video recording, 80Mbits/s, (10MBytes/s)

Jó mélyre kell majd nyúlni a júzernek, ha MicroSD-re akar rögzíteni 1080p-ben.Ez az egyik legolcsóbb 16Gb verzió
Nem árt ezt is bekalkulálni. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#40) jooker82 válasza zack (#39) üzenetére


jooker82
nagyúr

Már van Sample videó az 1080 p-s felvételről...
Esetleg,ha annyira drága lesz bele a minőségi kártya,akkor érdemes azt csinálni,hogy zenéket,képeket,egyéb videókat egy normál külső micro sd-re rakni és az 1080p-t,meg a belső 8 gigára rögziteni...Ott nem hinném,hogy lenne gond a felvétellel..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#41) zack válasza jooker82 (#40) üzenetére


zack
nagyúr

Oké...Ezekről tudok én is, és láttam őket. De ez számomra még nem bizonyság semmire. Ha feltételezhető, hogy tényleg Optimus 2x, akkor a felvétel elfogadható, bár 1080p képest, nekem kissé zajos, fakó, és a digitális zoom múködése is elég blama. Ha az iPhone-nál meg tudták oldani egy csúszkával, és folyamatossá tenni a zoom-ot, akkor itt miért nem? :U Az más kérdés hogy szinte semmi érteleme a digitális zoom-nak, de ha már beleteszik, ne ilyen "kattintós" ráközelítés legyen már egy ilyen über f@sza telóban. Én így láttatlanban azt mondom, semmivel sem szebb a minősége mint egy mobillal készült jó minőségű 720p felvételnek.
Majd úgyis ki fog derülni, ha más nem majd csinálunk összehasonlítást. mint ahogy az is, kell e a Class10 hozzá vagy sem. Mert ha nem lesz számottevő a minőség javulása 1080p-ben, érdemesebb lesz 720p-ben használni egy Class4 vagy Class6-os kártyával.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#42) szabi__memo válasza zack (#39) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ezek nem nyers adatfolyam értékek? Csak mert nem hiszem, hogy tömörítetlenül tárolná

(#43) zack válasza szabi__memo (#42) üzenetére


zack
nagyúr

Biztos nem vagyok benne. A Class10 az biztos hogy 10-12Mb/s tud írni, ez biztos. Tehát az írási értékek helytállóak. Az 1080p rögzítés elméletileg 6000-8000kbit/s sebességgel történik, tehát lehet hogy ennyire tömöríti.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#44) szabi__memo válasza zack (#43) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez a 6/8Mbps honnan származik? Csak mert ezek is iszonyú soknak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#45) zack válasza szabi__memo (#44) üzenetére


zack
nagyúr

Neten nézz uána. ;) Én úgy tudom ennyi.
Ha van hitelesebb forrás nálam, ami jóval kisebb érték, akkor linkeld be légyszíves. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#46) szabi__memo válasza zack (#45) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

6-8000kbit/s-et irsz a fullHDhoz, fent pedig 80-at.
De akkor szerinted sem 80Mbps a FHD ha jól értem. A 6-8 korrekt Mbitben.
De ehhez minek Class10?

(#47) zack válasza szabi__memo (#46) üzenetére


zack
nagyúr

Csak azért, mert ha a száraz tényekre alapoznánk akkor egy Class1 is elég lenne ehhez a tömörítettséghez, hiszen kb. a tizede a tömörítés (elvileg). De közel sem biztos ez a 6-8 Mbit. Tök felesleges ezen elmélkedni, rövidesen ki fog derülni gyakorlatban is, milyen gyorsaságú memó kártya fog kelleni az 1080p-hez.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48) szabi__memo válasza zack (#47) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Jaja, ez tény, de én inkább a FHD felvételhez szükséges sebességet kérdőjeleztem meg, ami tömörítés esetén (ami nyilván van) nem 80Mbps az biztos

(#49) jooker82 válasza zack (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

Szerintem ezt csak egy alap fullhd-nak szánták...üzleti politika miatt,hogy legyen későbbi telefonokat is mivel bőviteni....Gondolok itt stereo hangfelvétel,autofokusz, és a zoomot is jobbá tenni..
Mivel a videónál a felbontást már nincs hova továbbnövelni.
De ennél a telefonnál,ahogy irtad,lehet jobban járunk,ha HD-ban rőgzitünk és úgy legalább 30 fps lesz...De majd a későbbiekben kiderül..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#50) jooker82 válasza jooker82 (#49) üzenetére


jooker82
nagyúr

Valaki még leirhatná,hogy az alján mire szolgál az a 2 hangszóró...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.